FAQFAQ   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private   IntrareIntrare 
PlayStation 2 devine mai elegant

 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Stiri
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
Andrei



Conectat la: 27 Feb 2003
Mesaje: 794
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Joi Mai 29, 2003 11:56 am    Titlul subiectului: PlayStation 2 devine mai elegant Raspunde cu citat (quote)

Sony a anuntat si a aratat oficial Playstation 2 STB (Set Top Box) aka PSX, cu un design complet schimbat si cu facilitati mult extinse pentru integrarea intr-un sistem audio/video complet.

Unitatea are acum integrat partea de TV Tuner, un hard-disk de 120 GB precum si un DVD-Recorder (evident si cu partea de playback mult imbunatatita, incluzand progressive scan, desigur). De asemenea, sunt promise suport pentru Ethernet 10/100, USB 2.0 si slot Memory Stick, toate acestea intr-un design argintiu-auriu cu partea de IR inclusa si cu un sistem de ventilatie mult mai silentios. O telecomanda mai completa se pare ca va fi si ea inclusa in pachet.

Produsul va fi disponibil in Japonia in cursul anului acesta, iar in SUA si Europa probabil la inceputul anului viitor.

_________________
Andrei Mihailescu
HiFi & Multimedia
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului
Mitica
Reclamagiu





MesajTrimis: Joi Mai 29, 2003 11:56 am    Titlul subiectului: Mitica




sonypstb.jpg
 Description:
 Filesize:  42.34 KB
 Viewed:  1882 Time(s)

sonypstb.jpg


Sus
mihai7645



Conectat la: 23 Noi 2003
Mesaje: 677
Locatie: in fata multimii, mixand. [Bucuresti]

MesajTrimis: Sam Feb 14, 2004 12:44 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

in loc sa dau 8 mil pe un dvd player, crezi ca ar fi o afacere buna daca as lua un PS2? nu neaparat acest model cu noul look. adica pt vizionarea dvd-urilor si daca tot e PS2, mai dau si un mic joculet.
sau mai bine astept sa vad cat costa noul PS2 si sa vad cate functii are in plus si cat de utile sunt?

_________________

Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
mihai7645



Conectat la: 23 Noi 2003
Mesaje: 677
Locatie: in fata multimii, mixand. [Bucuresti]

MesajTrimis: Lun Feb 16, 2004 3:24 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

am vazut ca va aparea PS3. care dintre cele doua va fi mai buna? PS3 sau PS2 STB?
uite si cateva link-uri pt PS3:
http://www.misinformer.com/archive/2001/01/15/
http://www.theinquirer.net/?article=7078

_________________

Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Alex



Conectat la: 12 Iul 2003
Mesaje: 800

MesajTrimis: Sam Feb 21, 2004 1:26 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Pffhahahaha Smile
Tare asta ! Thumbs up
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Stiri Data este GMT + 3 Ore
Pagina 1 din 1

 
Salt la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community