FAQFAQ   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private   IntrareIntrare 
WICKED ONE

 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> DIY & Minitehnicus
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
coasta17



Conectat la: 30 Oct 2003
Mesaje: 77
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mie Mar 03, 2004 8:03 pm    Titlul subiectului: WICKED ONE Raspunde cu citat (quote)

A auzit cineva de acest subwoofer? Cica ar trebui sa rupa.Uitat-va pe site-ul decware.Planurile sunt singurele care sunt gratis de pe site.As vrea sa ma apuc de el pe la vara.Sa-l fac asa de test.Cu o pereche de difuzoare BM de 10 toli.Sa vad ce iese Smile
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Mitica
Reclamagiu





MesajTrimis: Mie Mar 03, 2004 8:03 pm    Titlul subiectului: Mitica

Sus
Vasile
peȘte


Conectat la: 18 Aug 2003
Mesaje: 3305
Locatie: Maramures, Poienile Izei

MesajTrimis: Mie Mar 03, 2004 9:54 pm    Titlul subiectului: Re: WICKED ONE Raspunde cu citat (quote)

coasta17 a scris:
Cu o pereche de difuzoare BM de 10 toli.Sa vad ce iese Smile


La altele mai proaste nu te-ai gandit ?
Cu asemenea difuzoare degeaba te chinui sa faci acea incinta Laughing

_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
mihai7645



Conectat la: 23 Noi 2003
Mesaje: 677
Locatie: in fata multimii, mixand. [Bucuresti]

MesajTrimis: Mie Mar 03, 2004 11:59 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

eu ma gandesc sa fac ce a facut acest "builder" - ca sa ii zic asa... Very Happy
_________________

Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
coasta17



Conectat la: 30 Oct 2003
Mesaje: 77
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Joi Mar 04, 2004 9:21 am    Titlul subiectului: WICKED ONE Raspunde cu citat (quote)

nu stiam ca sunt proaste.recomandati-mi ceva de 10 toli si va rog eu tineti cont si de pret.Rasfoiam aseara site-ul de la visaton si am vazut cateva drivere de 10 toli destul de bune si rezonabile ca pret.

Atto?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Vasile
peȘte


Conectat la: 18 Aug 2003
Mesaje: 3305
Locatie: Maramures, Poienile Izei

MesajTrimis: Dum Mar 07, 2004 11:41 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

nu-ti recomand Visaton mai ales alea ieftine pentru acel tip de incinta, ai nevoie de difuzoare cu randament ridicat ca altfel nu ai facut nimica Laughing
_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Doru



Conectat la: 28 Feb 2003
Mesaje: 597
Locatie: wrong guy, in the wrong place, at the wrong time: the story of my life!

MesajTrimis: Mie Mar 10, 2004 11:06 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

A propo's de Visaton: am gasit pe cineva in afara de Vitacom care aduce din Ungaria in Romania incepand cu luna aprilie. Preturile sunt exact cele de pe site-ul Visaton (Euro x curs BNR). Zice ca face 2 importuri pe luna.
Astept sa vad daca se tine de cuvant. O sa-si puna si un banner pe site.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului
Vasile
peȘte


Conectat la: 18 Aug 2003
Mesaje: 3305
Locatie: Maramures, Poienile Izei

MesajTrimis: Mie Mar 10, 2004 11:29 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

La Visaton pe site sunt mai scumpe ca la Vitacom Crying or Very sad
_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Alex



Conectat la: 12 Iul 2003
Mesaje: 800

MesajTrimis: Vin Mar 12, 2004 11:26 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Putin off-topic:
Voi sunteti multumiti de serviciile celor de la Vitacom?(ma refer la cel din Buc din Titulescu)
Eu de cate ori ma duc sunt niste vanzatoare tinerele batute-n cap!Altfel nu pot sa le spun.Ma duc si le explic ce vreau si cu softul in fata nu sunt in stare sa-mi dea.Aveam nevoie odata de niste cabluri si mi-au zis ca n-au desi bag mana in foc ca aveau dar nu stiau despre ce e vorba!
Ce dreaq bai nene e magazin de componente electronice nu de lenjerie!
Evil or Very Mad
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
007/Ro



Conectat la: 13 Mar 2004
Mesaje: 7
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Sam Mar 13, 2004 8:24 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Stai linistit! Eu am patit la fel cu 4 integrate ( niste op. de la AnalogDevice )
Insa....
Am venit acasa am facut comanda pe net, era prin Ianuarie anul trecut, am primit confirmarea si cand m-am intors din vacanta in septembrie am gasit fluturasul de la PTTR...
Surpriza mare..Aveam coletul de la ei!

He he he
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> DIY & Minitehnicus Data este GMT + 3 Ore
Pagina 1 din 1

 
Salt la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community