FAQFAQ   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private   IntrareIntrare 
Sfat - acumulatori pentru Canon AS60

 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Foto & Video Digital
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
Zamby



Conectat la: 12 Noi 2003
Mesaje: 749
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mar Mar 02, 2004 5:08 pm    Titlul subiectului: Sfat - acumulatori pentru Canon AS60 Raspunde cu citat (quote)

Salut, vreau sa-mi cumpar niste acumulatori pentru susmentionata camera si intrucat nu sunt foarte priceput, va rog sa ma ajutati in alegere.

Cu bateriile care au fost in dotare a mers 200 poze si gata.

Ideal ar fi sa se si gaseasca in comertul post '89.

Multumesc anticipat.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul MSN Messenger
Mitica
Reclamagiu





MesajTrimis: Mar Mar 02, 2004 5:08 pm    Titlul subiectului: Mitica

Sus
Bogdan



Conectat la: 08 Dec 2003
Mesaje: 1253
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Sam Mar 06, 2004 11:51 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Ti-as recomnda asta daca iti permiti: http://www.f64studio.ro/det.php?c=6&pid=1248
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Zamby



Conectat la: 12 Noi 2003
Mesaje: 749
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mar Mar 09, 2004 11:40 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Multumesc mult pentru sfat.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul MSN Messenger
Zamby



Conectat la: 12 Noi 2003
Mesaje: 749
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mie Mar 31, 2004 8:51 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Functioneaza perfect.
10x inca o data pentru sfat.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul MSN Messenger
BeNnY



Conectat la: 25 Mar 2004
Mesaje: 16
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mie Mar 31, 2004 8:02 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Cam cat tine acum? Ca si eu ar trebui sa-mi iau niste acumulatori... si nu stiu de unde sa aleg
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
greierasul



Conectat la: 21 Dec 2003
Mesaje: 2493
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Joi Apr 01, 2004 2:51 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

orice acumulatori peste 1600 mAh or sa te multumeasca
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Bogdan



Conectat la: 08 Dec 2003
Mesaje: 1253
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Joi Apr 01, 2004 4:21 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Cu placere Smile
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
QD



Conectat la: 12 Dec 2003
Mesaje: 499
Locatie: Buc

MesajTrimis: Joi Apr 01, 2004 5:17 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Arata bine chestia aia Wink.
Un incarcator mai putin sofisticat, dar aproape la fel de bun este si GP. Am dat 500k pe el si stie sa-i mentina si el acumulatorii dupa ce i-a incarcat.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Zamby



Conectat la: 12 Noi 2003
Mesaje: 749
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Joi Apr 01, 2004 10:22 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Benny, am ajuns la aproape 200 poze si mai are vana.

Acumulatori de 2350 mAh se pot cumpara si fara incarcator din acelasi loc www.f64studio.ro sau de la magazinul lor care este pe langa policlinica M.A.I., e adresa exacta pe site. Costa vreo 600k, un pret super.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul MSN Messenger
BeNnY



Conectat la: 25 Mar 2004
Mesaje: 16
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Vin Apr 02, 2004 11:19 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

200 de poze cu ecran sau fara?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Zamby



Conectat la: 12 Noi 2003
Mesaje: 749
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Dum Apr 04, 2004 10:01 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Cu ecran, sub 10% cu blitz.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul MSN Messenger
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Foto & Video Digital Data este GMT + 3 Ore
Pagina 1 din 1

 
Salt la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community