FAQFAQ   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private   IntrareIntrare 
MA RS6
Du-te la pagina Anteriorul  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul
 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> DIY & Minitehnicus
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
katalin



Conectat la: 06 Iul 2007
Mesaje: 985
Locatie: Pitesti

MesajTrimis: Sam Mai 03, 2008 2:14 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Tu ai ascultat boxele astea de zici ca mai bine unitre? Eu am ascultat MA pe NAD si pot sa iti zic ca nici nu exista termen de comparatie intre Unitre si acestea! Dupa cum am spus, nu trebuie neaparat sa arate bine ca sa sune bine!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Mitica
Reclamagiu





MesajTrimis: Sam Mai 03, 2008 2:14 pm    Titlul subiectului: Mitica

Sus
CyberCSX



Conectat la: 05 Iul 2006
Mesaje: 1893

MesajTrimis: Sam Mai 03, 2008 2:17 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

La poza a dou-a credeam ca-i arzatorul unui aragaz pus de-andoaselea Laughing
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
costy28



Conectat la: 06 Mar 2007
Mesaje: 139
Locatie: Timisoara

MesajTrimis: Sam Mai 03, 2008 2:24 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Poate " creapa " plasticu in ele de la bas, nu-i de joaca pe bune au costat ceva bani si cam stiu cum e sa dai cu banu si sa nu fi multumit, mai ales daca nu esti in cunostinta de faptul cum se aud si ai surprize ca le-ai comandat de pe net si BANG oale goale .

NAD is facute in china ? Shocked


Ultima modificare efectuata de catre costy28 la Lun Mai 05, 2008 2:10 pm, modificat de 1 data in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
costy28



Conectat la: 06 Mar 2007
Mesaje: 139
Locatie: Timisoara

MesajTrimis: Sam Mai 03, 2008 2:36 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Acum catva ani pe un program la nemti Pro7 sau RTL, nu stiu exact era un reportaj despre o firma ce avea ca scop vanzarea online de electronice si erau ceva inspectori ce au fost sesizati de catre clienti cred cum ca difuzoarele erau schimbate in incinte, nu se gaseau cele originale si erau schimbate cu ceva difuzoare de proasta calitate, era vorba de JBL .
Aratau in direct exact manevrele ce le faceau cu incintele cum desfaceau cutiile si schimbau difuzoarele .Bineinteles ca nu erau devina JBL ca nemtii isi faceau de cap cu produsele lor, se intampla si la altii .
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
champ



Conectat la: 03 Dec 2006
Mesaje: 89
Locatie: bucuresti

MesajTrimis: Sam Mai 03, 2008 2:41 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Scuze, nu am observat ca erau prea mari , am modificat. Din pacate e blocat codul html ca sa pot crea scripturi , ca sa nu pun pe serverul forumului poze de multi mb.
Revenind la subiect, a mai desfacut cineva vreo boxa din gama MA silver? ma gindesc totusi ca pot fi contrafacute, cu toate ca sansele sunt mici. Daca gama silver sunt asa lucrate, oare cum sunt cele din gama bronze?


Ultima modificare efectuata de catre champ la Sam Mai 03, 2008 2:45 pm, modificat de 1 data in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Netcrusher



Conectat la: 13 Mai 2005
Mesaje: 2312
Locatie: Arad

MesajTrimis: Sam Mai 03, 2008 2:43 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

costy28, Unitrele sunt niste pocnitori.

Tu ai ascultat aceste boxe inainte sa vii cu sfaturi aici? Sau stii cum suna dupa felul in care sunt construite?

Oameni buni, ce doriti? Tancuri sau sunet bun?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
costy28



Conectat la: 06 Mar 2007
Mesaje: 139
Locatie: Timisoara

MesajTrimis: Sam Mai 03, 2008 2:47 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Imi cer scuze trebuia sa pun ghilimele la "Unitra", nu am recomandat asa ceva am zis mai bine decat .... sau asta am avut in cap cand am scris.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Netcrusher



Conectat la: 13 Mai 2005
Mesaje: 2312
Locatie: Arad

MesajTrimis: Sam Mai 03, 2008 2:54 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Tocmai ca nu e mai bine. Iar faceti comparatii intre constructii si nu intre sunet.
Imi mentin punctul de vedere ca Unitrele, chiar daca sunt construite solid, sunt niste pocnitori. Ele fac galagie mare, nu sunet rafinat. In schimb aceste MA chiar construite din plastic au avantajul major: canta!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
rueful.in.stars



Conectat la: 23 Oct 2007
Mesaje: 401
Locatie: Marea Britanie

MesajTrimis: Sam Mai 03, 2008 3:25 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Netcrusher a scris:
In schimb aceste MA chiar construite din plastic au avantajul major: canta!


Lasa impresia cum ca ar canta, defapt zornaie!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Netcrusher



Conectat la: 13 Mai 2005
Mesaje: 2312
Locatie: Arad

MesajTrimis: Sam Mai 03, 2008 3:29 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

rueful.in.stars a scris:
Netcrusher a scris:
In schimb aceste MA chiar construite din plastic au avantajul major: canta!


Lasa impresia cum ca ar canta, defapt zornaie!


Si in ce combinatie le-ai auzit? Laughing
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
rueful.in.stars



Conectat la: 23 Oct 2007
Mesaje: 401
Locatie: Marea Britanie

MesajTrimis: Sam Mai 03, 2008 3:32 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Conteaza ? Pentru mine nu. Din rah*t nu faci bici.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Netcrusher



Conectat la: 13 Mai 2005
Mesaje: 2312
Locatie: Arad

MesajTrimis: Sam Mai 03, 2008 3:33 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Evident Exclamation
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
kilaru_de_coduri



Conectat la: 03 Mar 2006
Mesaje: 1530

MesajTrimis: Sam Mai 03, 2008 7:31 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Netcrusher a scris:
costy28, Unitrele sunt niste pocnitori.

Tu ai ascultat aceste boxe inainte sa vii cu sfaturi aici? Sau stii cum suna dupa felul in care sunt construite?

Oameni buni, ce doriti? Tancuri sau sunet bun?


CATEGORIC: TANK-uri Very Happy

Oare de ce in domeniul PRO acolo unde si masa conteaza de ce nu le-au facut din plastic, s-ar transporta mai usor si ar costa mai putin...


Ultima modificare efectuata de catre kilaru_de_coduri la Sam Mai 03, 2008 7:33 pm, modificat de 1 data in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Netcrusher



Conectat la: 13 Mai 2005
Mesaje: 2312
Locatie: Arad

MesajTrimis: Sam Mai 03, 2008 7:32 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Raspuns gresit pentru forumul asta... Laughing
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
q_acdc



Conectat la: 18 Iul 2006
Mesaje: 205
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Sam Mai 03, 2008 8:22 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Netcrusher a scris:
costy28, Unitrele sunt niste pocnitori.

Tu ai ascultat aceste boxe inainte sa vii cu sfaturi aici? Sau stii cum suna dupa felul in care sunt construite?

Oameni buni, ce doriti? Tancuri sau sunet bun?
" Pocnitori" cu membrana de carton decat plasticuri albe . Laughing
_________________
AC/DC-RIDE ON M-POP MUSIC
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> DIY & Minitehnicus Data este GMT + 3 Ore
Du-te la pagina Anteriorul  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul
Pagina 2 din 9

 
Salt la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community