FAQFAQ   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private   IntrareIntrare 
Super eveniment
Du-te la pagina 1, 2  Urmatorul
 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Stiri
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
dodo-audio



Conectat la: 13 Mar 2006
Mesaje: 134

MesajTrimis: Joi Iun 01, 2006 12:39 am    Titlul subiectului: Super eveniment Raspunde cu citat (quote)

--------------------------------------------------------------------------------




4 zile si 3 nopti non stop de muzica electronica in Delta Dunarii (lacul Murighiol, jud. Tulcea)
- 50.000 m2 spatiu pentru desfasurarea evenimentului (inclusiv plaja)
- peste 40 de artisti (dj si formatii)
- camping (toate dotarile necesare)
- parcare cu paza
- bar si terasa pe malul lacului (mancare si bautura)
- proiectoare (4m x 4m imagine)
- sonorizare 35 000 W


Line up:
General Midi (Distinctive Rec. UK)
Andreas Kremer (ADK Music Germany)
Jody Wisternoff (Way Out West)
Matt Rickard (Ministry of Sound Radio/Hope Recordings)
Hypertech (D2/MJM Macedonia)
Meat (Cocoon Records)
Magda (Clonk Germany)
Darko Stepic (Macedonia)
Rhadoo (Sunrise / ProFM)
Vania (The Mission)
Sonicvibe (Armada / Somatic Sense Holland - Constanta)
Dj Vasile (Shukar Collective)
Haute Culture (Suie Paparude)
Atma & R-Tur (Headroom Prod.)
Marika (Selectro)
Dj Greeg (ProFM)
D-Fact (Oradea)
Viktor Nagual (Oradea)
Just Ice
Niki4
The Model (Gigolo / Electro.Casnice)
Abis - live
Kozonak (ProFM/Mission)
Bela (Brasov)
Raoul (Sunrise)
Mel-o-dee
Dan 0 (Synthplants)
CZR
Thornado
Raresh (Sunrise)
DualTRX - live
VRT
Praslea (Sunrise)
Gojira
Said
Prik
E-Mantra (Constanta)
Latam (Thrancians)
Option Zero
D-Laid
Geminii Bros.
Herodot
Ali (Sunsrise)

Pretul unui bilet in avans este de 50 ron iar pretul unui bilet pe seri la Murighiol:
joi 20 ron
vineri 30 ron
sambata 30 ron
Biletele se pun in vanzare prin reteaua Diverta: Bucuresti (Unirii, Plaza), Brasov (Star Mall), Timisoara (Iulius Mall), Craiova (Mercur), Oradea (Lotus), Constanta (Tomis Mall), Sibiu (Dacia Traiana),Tulcea:0743423012

Evenimentull va fii bestial poate..ne strangem mai multi si ne intalnim..acol..examinam..sculele..sa vedem.daca e ceva de capu lor. Cool Pt orice alte intrebari..in legatura cu evenimentul...ma puteti contacta sau lasa mesaj pe forum..
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Mitica
Reclamagiu





MesajTrimis: Joi Iun 01, 2006 12:39 am    Titlul subiectului: Mitica

Sus
dodo-audio



Conectat la: 13 Mar 2006
Mesaje: 134

MesajTrimis: Joi Iun 01, 2006 12:39 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Nu stiu daca am postat..bine..In caz ca nu..imi cer scuze si rog a se muta.

O seara faina
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Vasile
peȘte


Conectat la: 18 Aug 2003
Mesaje: 3305
Locatie: Maramures, Poienile Izei

MesajTrimis: Joi Iun 01, 2006 12:42 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Pentru Adminul(eu) forumului se ofera ceva gratis acolo ?
_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
dodo-audio



Conectat la: 13 Mar 2006
Mesaje: 134

MesajTrimis: Joi Iun 01, 2006 1:17 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Bautura cat doreste sufletula tau..de admin Trink
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
dodo-audio



Conectat la: 13 Mar 2006
Mesaje: 134

MesajTrimis: Joi Iun 01, 2006 1:21 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

PS: speri ca nu ceri acelasi lucru si pe elforum.ro Laughing ca....ai cam abuza..
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Vasile
peȘte


Conectat la: 18 Aug 2003
Mesaje: 3305
Locatie: Maramures, Poienile Izei

MesajTrimis: Joi Iun 01, 2006 10:34 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

as primi portie dubla Confused
_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
dodo-audio



Conectat la: 13 Mar 2006
Mesaje: 134

MesajTrimis: Joi Iun 01, 2006 2:55 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Altii interesati? De eveniment nu de bautura..ca nea Vasile Laughing
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Vasile
peȘte


Conectat la: 18 Aug 2003
Mesaje: 3305
Locatie: Maramures, Poienile Izei

MesajTrimis: Joi Iun 01, 2006 6:27 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Stai linistit ca nu ma duc din lipsa de timp asa ca portia mea ramane la altii Razz
_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
dodo-audio



Conectat la: 13 Mar 2006
Mesaje: 134

MesajTrimis: Joi Iun 01, 2006 6:46 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Cam..asta vad sa fie o problema foarte frecventa (lipsa de timp)...TOtusi..e in plina vara...alegerea momentului a fost..ales si din cauza..sezonului..vremiii bune..si din motivul ca multa lume..au concedii in acea perioada...Se pare ca nu toti Rolling Eyes
Oricum..evenimentul.nu se va tine doar in acest an..aasa ca va asteptam si in anii urmatori.cand festul va lua amploare si va fii din ce in ce mai cunoscut.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
PAUL F.



Conectat la: 18 Mar 2005
Mesaje: 200
Locatie: Tr.-Severin

MesajTrimis: Vin Iun 02, 2006 4:03 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Interesant ,n-am fost niciodata acolo. Pe ce data este , pe 20 sau 29 iulie ? Rolling Eyes Cu cazarea cum este acolo ? In ce conditii si la ce preturi poti obt. camera...in Ro e durere ; preturi mai mari ca in Mediterana si-n Caraibe...am un nod in gat cand gandesc la pret/calitate in cele mai multe locatii din tara. Crying or Very sad In alta ordine de idei , muzica m-ar atrage ...mai ales atmosfera de acolo. Very Happy Te ocupi cu sonorizarea/organizarea acestui eveniment ?
_________________
Sanatate si toate cele bune !
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
dodo-audio



Conectat la: 13 Mar 2006
Mesaje: 134

MesajTrimis: Vin Iun 02, 2006 12:57 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Preturile vor fii mai mult decat acceptabile...este si loc de camping...pt corturi..Evenimentul va avea loc in data de 20-23 iulie 3 zile muzica non-stop... Wink
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
PAUL F.



Conectat la: 18 Mar 2005
Mesaje: 200
Locatie: Tr.-Severin

MesajTrimis: Sam Iun 03, 2006 4:02 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Am trecut de varsta cand locuiam in cort...de unde pot obt. detalii despre acest eveniment...voi fi intre o excursie in Spania si o plecare in Caraibe...sa vad daca merita efortul Rolling Eyes
_________________
Sanatate si toate cele bune !
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
thrillseeker



Conectat la: 03 Iun 2006
Mesaje: 3

MesajTrimis: Sam Iun 03, 2006 3:54 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

detalii despre eveniment pe: forum.synthplants.ro la evenimente-synthplants ekzit 2006,pentru detalii legate de cazare sau orice altceva te-ar interesa iti las id meu de messenger : me_the_thrillseeker@yahoo.com. p.s.: cazari se gasesc in zona de la camping si pana la hoteluri de 4 stele!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
dodo-audio



Conectat la: 13 Mar 2006
Mesaje: 134

MesajTrimis: Sam Iun 03, 2006 7:15 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Citat:
pana la hoteluri de 4 stele


Cat de pretentios poti fii Rolling Eyes
Multa Bafta si va asteptam pe cat mai multi la acest eveniment.!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
dodo-audio



Conectat la: 13 Mar 2006
Mesaje: 134

MesajTrimis: Lun Iun 05, 2006 3:48 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Un UP...pt fest.. Wink ]

Va asteptam...in numar cat mai mare!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Stiri Data este GMT + 3 Ore
Du-te la pagina 1, 2  Urmatorul
Pagina 1 din 2

 
Salt la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community