FAQFAQ   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private   IntrareIntrare 
problema gx 77
Du-te la pagina Anteriorul  1, 2
 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Vintage
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
EinarN



Conectat la: 26 Dec 2005
Mesaje: 2045
Locatie: Duisburg

MesajTrimis: Vin Feb 16, 2007 4:27 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

usernamex a scris:
Inseamna ca neamtul tau a stabilit un nou record mondial de imbecilitate
Daca tu crezi ca un om este obligat sa tina minte fiecare troaca de scula existenta īn lumea asta te īnseli amarnic.
Exista o baza de date unde se introduce numele sculei si dimensiunea curelelor precum codul matritzei de presare.
Este SCHITT EGAL cum arata scula respectica, nu intereseaza pe nimeni daca-i mag, cas, pick-up sau dacia 1100. Laughing
De ce nu vreti voi sa pricepeti ca īn alte tari NU SE GĪNDESTE ROMĀNESTE ci fiecare īn felul lui?
Aici nu intereseaza pe nici dracu detalii din astea. Aici, SCURT fara comentarii. Vrei ceva esti īntrebat de DIMENSIUNI si nu tot CV'ul sculei de la materia prima pīna la numarul de exemplare comercializate īn ultimii 20 de ani si cine sīnt posesorii, cum arata scula sau alte TĪMPENII.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului
Mitica
Reclamagiu





MesajTrimis: Vin Feb 16, 2007 4:27 pm    Titlul subiectului: Mitica

Sus
usernamex



Conectat la: 03 Dec 2005
Mesaje: 932
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Vin Feb 16, 2007 5:15 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

EinarN, ori te faci ca nu intelegi, ori... chiar nu intelegi!

(daca chiar nu intelegi, e...ok!)

Daca totusi doar te prefaci, atunci sa fim ULTA EXPLICITI:

Recordul de imbecilitate se refera a a crede ca PRO-JECT (!!!) ar fi o marca de undeva din Dobrogea mica etc. - cum
ai spus CLAR mai inainte!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
momolo
Vizitator





MesajTrimis: Vin Feb 16, 2007 6:03 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

EinarN
Citat:
Omul asta vinde curele la Ebay de ani de zile. Din peste 2673 de notari are una singura negativa si una neutra.
Cred ca asta spune tot īn ceea ce priveste calitatea produselor lui, deci nu are rost sa mai discutam.
asta inseamna logic ca "buba" a fost la "intermediarul" dintre acel neamtz si mine (cu sublerul in mana! Very Happy ) Precizez ca transmisia de 3 ori a dimens. a fost cu ACELEASI 3 dimensiuni!

Insa sunt de acord ca nu are rost sa o tot lungim cu aceasta discutie!
Sus
EinarN



Conectat la: 26 Dec 2005
Mesaje: 2045
Locatie: Duisburg

MesajTrimis: Vin Feb 16, 2007 7:34 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

@ usernamex

Ce este PRO-JECT nu intereseaza aici PE NIMENI.
Poate fi si masina de spalat.

@ momolo

Da. Intermediarul este PROST si cel care mi-a scris pe mail ceva de pickUp TESLA la fel.

OK. Si Acum? Carei Treaba?
Ce demonstram cu discutia si unde sa ajunga?
Ca D-nul Roland e plecat cu pluta sau ce?

Mi-e mi-a scris atunci clar ca pt. curelele astea trebuie sa faca matrita ca nu are dimensiunile pe stoc. Parca ti-am scris si tie treaba asta si ca va trebui sa astepti dupa curele ceva mai mult.
Daca te uiti la ce vinde vei vedea ca poate O DATA la 5 ani vinde astfel de curele AB-NORME si nu zi de zi si ce nu vinde nu produce.
El a facut curelele ca l-am rugat eu, ca client vechi, sa-mi faca o favoare ca altfel nu l-e facea.
Orice om aici CARE GĪNDESTE nu se pune sa piarda o zi sa faca o matrita pt. O CUREA pe care o vinde o data la 10 ani deoarece īn timpul asta poate vinde sute de curele pt CE SE CAUTA si nu exotice din astea.
Aici oamenii vor sa cīstige bani cu ce se cauta si nu cu ABERATII EXOTICE din astea.
Am mai spus si o repet:
Eu cumpar de la el curele de magnetofoane de mai bine de 2 ani daca nu si mai de mult si nu a existat o singura data ca ceva sa nu se potriveasca.
Toate magurile la care le-am facut video si-s īncarcate pe YouTube, maguri care necesita curele, sīnt cu curele noi de la el si se vede clar ca toate functioneaza ireprosabil si acum pt. ca la masina de spalat a lui Herr momolo nu se potriveste se face CIRC FARA BANI si filozofie īn NONSENS. E posibil sa fi gresit eu, e posibil sa fi gresit el. Era mai bine sa nici nu l-e fi facut.
Dupa tine nici materialul nu e bun, darmite dimensiunile. Dar ce material sa fie?
Proaspat extras din vreun arbore de cauciuc din inima Africii, sau ce?
Nu realizezi ca toate reprosurile astea s^nt peste masura de aiurea?
Eu nu vreau sa-i fac reclama ca nu are nevoie de reclama mea si nici avantaje nu am pe treaba asta dar gasesc ca nu este īn ordine pt. un r***t de curea sa ACUZI o persoana care vinde zi de zi si la ebay si prin propriul shop sute de curele si are sute de clienti multumiti pīna si īn SUA.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului
edytza



Conectat la: 18 Dec 2006
Mesaje: 256
Locatie: craiova

MesajTrimis: Mie Mai 09, 2007 10:24 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy citesc si rad . rad de morrrrrrrrrrr , momolo si einarn in acelasi topic Hurrah ..........
ma intreb oare cum ar arata o emisiune tv fata-n fata momolo-einarn..............poate si un K1 Twisted Evil

_________________
AKAI AM 2450 +KENWOOD KL 4060-vintage
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
EinarN



Conectat la: 26 Dec 2005
Mesaje: 2045
Locatie: Duisburg

MesajTrimis: Mie Mai 09, 2007 10:32 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

edytza a scris:
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy citesc si rad . rad de morrrrrrrrrrr , momolo si einarn in acelasi topic Hurrah ..........
ma intreb oare cum ar arata o emisiune tv fata-n fata momolo-einarn..............poate si un K1 Twisted Evil
De ce ?
Ca se bat cap īn cap mentalitatile din 2 tari diferite? Nu e ceva iesit din comun ci ceva normal. Nu vad nimic interesant īn asta nici de rīs si nici de plins. Din germania nu poti face The Big Manele Country si nici din Romānia nu poti face Mertzi- Mark'ul german.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Vintage Data este GMT + 3 Ore
Du-te la pagina Anteriorul  1, 2
Pagina 2 din 2

 
Salt la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta īn limba romānć: Romanian phpBB online community