FAQFAQ   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private   IntrareIntrare 
cele mai bune statii technics...
Du-te la pagina Anteriorul  1, 2
 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Vintage
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
Eltax



Conectat la: 01 Apr 2007
Mesaje: 8
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Joi Noi 22, 2007 7:38 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

ati uitat de batranul Technics Sa-500k ? a aparut in 1978-79 . Il am si acum merge perfect . : Laughing
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Mitica
Reclamagiu





MesajTrimis: Joi Noi 22, 2007 7:38 am    Titlul subiectului: Mitica

Sus
Eltax



Conectat la: 01 Apr 2007
Mesaje: 8
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Joi Noi 22, 2007 7:39 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Eltax a scris:
ati uitat de batranul Technics Sa-500k ? a aparut in 1978-79 . Il am si acum merge perfect . : Laughing

http://i5.tinypic.com/6y4yntu.jpg
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
kilaru_de_coduri



Conectat la: 03 Mar 2006
Mesaje: 1530

MesajTrimis: Joi Noi 22, 2007 11:59 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Eu am varianta pe argintiu dar as vrea inca una si pe maro Smile
http://i12.tinypic.com/816de94.jpg
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Eltax



Conectat la: 01 Apr 2007
Mesaje: 8
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Joi Noi 22, 2007 12:21 pm    Titlul subiectului: sal Raspunde cu citat (quote)

sal .. este in stare perfecta Very Happy? eu si acm .. ma duc si dau botez cu asta in restaurante Laughing Laughing Laughing
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
kilaru_de_coduri



Conectat la: 03 Mar 2006
Mesaje: 1530

MesajTrimis: Joi Noi 22, 2007 6:29 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Adusa de cca 2 luni direct "jermania",din transport s-a fript un bec de scala.In rest suna chiar bine pentru clasa ei,are rezerva destul de mare de putere ca sa zic asa.
Numa' buna de chef...Smile
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Vasile
peȘte


Conectat la: 18 Aug 2003
Mesaje: 3305
Locatie: Maramures, Poienile Izei

MesajTrimis: Joi Noi 22, 2007 7:55 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Pauza publicitara !


_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
delcris



Conectat la: 22 Oct 2007
Mesaje: 21
Locatie: bucuresti

MesajTrimis: Mar Dec 18, 2007 5:28 pm    Titlul subiectului: statii technics Raspunde cu citat (quote)

daca ati fi avut su-v900 sau su-ma10 atunci trebuia sa vorbiti! eu care le-am avut si nu vreau sa ma laud cu asta!(din asta traiesc),va spun ca restul,in afara de puterile cu preu sau un sa-7000 sunt comerciale(dar nu proaste!)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Vintage Data este GMT + 3 Ore
Du-te la pagina Anteriorul  1, 2
Pagina 2 din 2

 
Salt la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community