FAQFAQ   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private   IntrareIntrare 
Pet Shop Boys - concert la Bucuresti!!!
Du-te la pagina Anteriorul  1, 2, 3
 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Stiri
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
kaleid



Conectat la: 27 Noi 2007
Mesaje: 16
Locatie: in Bucuresti pe dreapta :))

MesajTrimis: Mar Noi 27, 2007 10:55 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

PS: Ms de introducerea facuta Laughing

Am vrut, nene, sa-mi iau si eu un tricou si imi stransesem bani special, dar nu am gabarit depasit sa imi fie bune ce erau pe stand Laughing Sad

Si eu abia acum am aflat si de insigne..... dar am inteles k pe cat de mult au costat, pe atat de "calitative" au fost... Rolling Eyes

_________________
by dM - diana MĂRGĂRIT™

I'm a criminal, I mean simple minded 80s listener/lover/freak!

Dance to Disco!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Mitica
Reclamagiu





MesajTrimis: Mar Noi 27, 2007 10:55 pm    Titlul subiectului: Mitica

Sus
kaleid



Conectat la: 27 Noi 2007
Mesaje: 16
Locatie: in Bucuresti pe dreapta :))

MesajTrimis: Mie Noi 28, 2007 1:55 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

kaleid a scris:
[...] un Where The Streets Have No Name country style cu tot cu dansatorii îmbrăcați în costume aurii de cowboy (melodie la care lui Nathan i se tot atrăgea atenția din culise - începea să danseze, iar se oprea ș.a.m.d. Laughing) [...]


M-a luminat un alt fan. Era intenționat! Era vorba de o interacțiune între dansator și alt cowboy de pe proiecție, care-l "învăța" pașii.
De fapt, eu am observat asta pe Cubism, dar de unde stăteam la concert am și uitat să privesc scena dintr-o perspectivă mai largă! Embarassed Rolling Eyes

_________________
by dM - diana MĂRGĂRIT™

I'm a criminal, I mean simple minded 80s listener/lover/freak!

Dance to Disco!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
l3thal_2004



Conectat la: 01 Dec 2007
Mesaje: 1

MesajTrimis: Sam Dec 01, 2007 10:31 pm    Titlul subiectului: Concertul Psb Raspunde cu citat (quote)

Lume ce pot sa zic shi eu este k am fost la concert in primul rand si a fost Over the limit Smile...sunetul a fost de calitate iar Trupa Psb a fost incredibil de uimitoare...am asteptat afara dupa concert in speranta k voi primi un autograf iar visul meu a devenit realitate...Neil a fost foarte bine dispus sa ne ofere la toti ce ce am fost prezenti cu pixurile cd-urile,posterele si alte minunatii pt a imortaliza un mult asteptat autograf Very Happy....Chris a reusit sa fenteze luema dar nu si ochii mei super vigilenti sau fixat pe el k un leu pe o prada gata sa o manance Smile)))).Dupa cateva secunde rugaminti shi please-uri unu dupa altu..mi-a zambit si mi-a dat mult doritul autograf...Knd -i-am spun k e Ablosutely Fabulous a inceput sa rada si sa faca la lume cu mana in timp ce pleca....nimeni nu a realizat k a trecut pe langa ei Chris Lowe decat dupa ce sa consumat tot actul:))))))))
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Stiri Data este GMT + 3 Ore
Du-te la pagina Anteriorul  1, 2, 3
Pagina 3 din 3

 
Salt la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community