FAQFAQ   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private   IntrareIntrare 
"pozitionare" boxe
Du-te la pagina 1, 2  Urmatorul
 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Cafenea
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
Lucian



Conectat la: 20 Noi 2003
Mesaje: 233
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mie Mar 24, 2004 1:46 pm    Titlul subiectului: "pozitionare" boxe Raspunde cu citat (quote)

Evident, poza este din Capital.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Mitica
Reclamagiu





MesajTrimis: Mie Mar 24, 2004 1:46 pm    Titlul subiectului: Mitica




capital.jpg
 Description:
 Filesize:  57.09 KB
 Viewed:  354 Time(s)

capital.jpg


Sus
purs



Conectat la: 12 Noi 2003
Mesaje: 2032
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mie Mar 24, 2004 2:23 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Da' are SACD-ul aniversar ? Are ! Laughing
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Lucian



Conectat la: 20 Noi 2003
Mesaje: 233
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mie Mar 24, 2004 2:40 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Eu ma gandeam la faptul ca acea vaza va imbunatati rezolutia cand asculti Time... Laughing
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
purs



Conectat la: 12 Noi 2003
Mesaje: 2032
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mie Mar 24, 2004 3:14 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

... sau boxa suna atat de natural si realist ca-i arunca in vaza maruntisul din Money ... Laughing
Cred ca asa si-a facut parnosu' si a ajuns in Capital.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
AbsoluteAudioFan



Conectat la: 12 Mai 2003
Mesaje: 1203

MesajTrimis: Mie Mar 24, 2004 5:37 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Nu cred ca boxele alea's legate. Se stie doar ca JMLab'urile dau bine'n poza (d'aia au si grila data jos Wink )...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Zamby



Conectat la: 12 Noi 2003
Mesaje: 749
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mie Mar 24, 2004 6:48 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Sunteti carcotasi.

In loc sa-i dorim fericitei castigatoare bun venit in mica familie a audiofililor .... poate se cupleaza cu vreunul care stie sa aprecieze boxele si sa-i dea jos vaza (sa sa-i dea in cap cu vaza).

BTW, chestia aia care se vede sub boxa este cumva marmura, ca pe monitorul meu asa se vede. Polistiren nu e sigur ca ar fi ajuns spike-urile pana la parter.

Hmm, ciudat, vaza sus si marmura jos. Ghici ciumperca ce-i? Prin cimitire mai vezi combinatia asta. Devin macabru. Scuze.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul MSN Messenger
purs



Conectat la: 12 Noi 2003
Mesaje: 2032
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mie Mar 24, 2004 7:01 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

In mod sigur e marmura. A auzit de la o doamna, in parc, ca asa trebuie ...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Catalin Matei



Conectat la: 25 Mar 2003
Mesaje: 1037
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mie Mar 24, 2004 7:10 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

A vazut la Luvru
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului
Catalin Matei



Conectat la: 25 Mar 2003
Mesaje: 1037
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mie Mar 24, 2004 7:16 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Nu inteleg de ce a scos grilele. Seria Cobalt arata mult mai bine cu grilele alea metalice. Asa o fi zis fotografu' ?

O doamna simpatica, cu niste boxe bune. Poate o sa fie colega cu noi, pe forum...

Am vazut mai demult sistemul unei dudui pozat pe audioreview.com, sistem in valoare de 50.000. Reactia celor care au postat impresii? Un sir de vreo 20-30 de "Marry Me!"-uri si "I Love you"-uri.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului
QD



Conectat la: 12 Dec 2003
Mesaje: 499
Locatie: Buc

MesajTrimis: Mie Mar 24, 2004 7:19 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

HAHAHAHA!!! ROFL ROFL Mr. Green ROFL Laughing
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
mihai7645



Conectat la: 23 Noi 2003
Mesaje: 677
Locatie: in fata multimii, mixand. [Bucuresti]

MesajTrimis: Joi Mar 25, 2004 1:13 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

credeati ca stia ce-i ala grill? ok..sunt prea sarcastic....credeti ca stia ca se poate da jos?....ma mai apropii de realitate...credeti ca stia ce firma sunt boxele? BINGO! intrebarea corecta. raspuns: nu stia. (daca luati raspunsul la toate intrebarile sau doar la ultima, voi decideti) Twisted Evil
_________________

Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
MiniDisc



Conectat la: 07 Ian 2004
Mesaje: 730
Locatie: Resita

MesajTrimis: Joi Mar 25, 2004 11:18 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Aia o fi toata colectia de CD-uri? E bine ca are loc pe boxa, ar putea sa-si dubleze colectia, si sa puna si pe cealalta boxa, in caz ca nu a facut jumi-juma la perechea de boxe cu vreo prietena, ca sa iese mai ieftin, ca se aude muzica si cu o singura boxa, nu?

Da CD-ul o fi original sau" xeroxat" dupa unul pirat? Poate e facut din mp3 la 96 kbps....

Oricum, toata stima pentru genul de muzica pe cale vedem noi ca il asculata!
va dati seama ca toata colectia e acelasi gen de muzica!

PS: eu ma gandeam ca e numa' coperta de la SACD-ul aniversar scoasa de pe net pentru poza, cin stie ce e inauntru!

_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Zamby



Conectat la: 12 Noi 2003
Mesaje: 749
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Joi Mar 25, 2004 8:29 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Apropo de asta, cei de la Ziarul Financiar dadeau un sistem B&O la tombola pentru abonati.

L-o fi luat cineva?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul MSN Messenger
DJ DNA



Conectat la: 13 Ian 2004
Mesaje: 2305

MesajTrimis: Joi Mar 25, 2004 9:44 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Bai , da' rautaciosi mai sunteti !

Si daca tot va luati de vaza , ha sa va intreb pe voi astia mai carcotasi daca ati auzit de factorul W.A.F . Daca nu stiati , va spun eu ! Este cel mai important aspect de care audiofilul trebuie sa tina cont intr-o auditie ( initiatii stiu de ce ) Wink .
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
mihai7645



Conectat la: 23 Noi 2003
Mesaje: 677
Locatie: in fata multimii, mixand. [Bucuresti]

MesajTrimis: Vin Mar 26, 2004 1:36 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

ei bine, eu nu stiu de factorul W.A.F. ce-i cu el? Rolling Eyes
_________________

Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Cafenea Data este GMT + 3 Ore
Du-te la pagina 1, 2  Urmatorul
Pagina 1 din 2

 
Salt la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community