FAQFAQ   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private   IntrareIntrare 
Roadkill (Stinger), Caliber sau Dynamat ???

 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Sound on the road
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
Marius_Gom



Conectat la: 27 Mar 2006
Mesaje: 18
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mie Sep 06, 2006 11:20 am    Titlul subiectului: Roadkill (Stinger), Caliber sau Dynamat ??? Raspunde cu citat (quote)

Salut!
Ma gandesc serios sa-mi insonorizez portierele fata la un Peugeot 407, si am nevoie de cateva sfaturi de la cei care se pricep la asa ceva si care au avut de a face cu aceste produse. Din cate stiu eu nu prea bate nimica Dynamat-ul...sau cel putin din cate am citit pe forum. O insonorizare cu Roadkill de la Stinger m-ar costa in jur de 5 mil(cu tot cu manopera), una cu Dynamat banuiesc ca ceva mai mult (astept inca oferte), am mai auzit de niste spray-uri Caliber care ar face cam 80 % din treaba Dynamat-ului ,nu am idee cat costa.
As dorii niste pareri personale, daca se merita / nu se merita...ce ar fii mai indicat avand in vedere ca portierele la Peugeot sunt foarte prost antifonate (zic eu si din auzite). Un magazin on-line in romania care sa vanda produse Caliber stie cineva?
Astept pareri, propuneri...
Multumesc anticipat!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Mitica
Reclamagiu





MesajTrimis: Mie Sep 06, 2006 11:20 am    Titlul subiectului: Mitica

Sus
theabsolutesound



Conectat la: 28 Iun 2006
Mesaje: 6
Locatie: arad

MesajTrimis: Joi Dec 21, 2006 1:24 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

salut ...ce pot sa zic ...e ca dynamat e cel mai bun ..dar si pretzul e pe masura ....Wink despre caliber pot sa zic ca e ok ....daca te intereseaza cine vinde produse caliber potzi a mergi cu incredere la TOTTAL MOTTO .....de la voi din buc Wink...in rest multa bafta
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Sound on the road Data este GMT + 3 Ore
Pagina 1 din 1

 
Salt la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community