FAQFAQ   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private   IntrareIntrare 
nou magazin de discuri

 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Stiri
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
momolo
Vizitator





MesajTrimis: Vin Sep 08, 2006 10:15 pm    Titlul subiectului: nou magazin de discuri Raspunde cu citat (quote)

Azi s-a deschis un nou magazin de discuri in care am nimerit intamplator fiind in drumul meu. Este situat pe strada Batistei exact la cativa pasi de intersectia cu bulevardul Magheru (...sau Balcescu ca habar nu am ce au mai vanzolit astia numele la strazi?!) adica vis a vis de Intercontinental si dupa ce am intrebat e vorba de VIC Music care mai are un magazin pe langa Muzica.
Am vazut acolo si discuri foarte ieftine, din acelea la oferta bagate vraiste in 2 conteinere (de rascolit....insa va avertizez ca atat cat dati atat si fac!) dar si discuri noi si scumpe foarte interesante.
Sus
Mitica
Reclamagiu





MesajTrimis: Vin Sep 08, 2006 10:15 pm    Titlul subiectului: Mitica

Sus
West



Conectat la: 09 Iun 2006
Mesaje: 798

MesajTrimis: Vin Sep 08, 2006 10:19 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

http://www.vicmusic.ro/
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
purs



Conectat la: 12 Noi 2003
Mesaje: 2032
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Vin Sep 08, 2006 11:14 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Sunt niste gioarse de CD-uri, suna foarte prost. Multe din titluri sunt niste compilatii facute de ei, dracu' stie ce licente si de unde le-au luat. Dar si preturile sunt conforme ...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
momolo
Vizitator





MesajTrimis: Vin Sep 08, 2006 11:27 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

mi-au zis ca sunt in tratative cu astia http://www.chesky.com/

exista acolo si discuri bune insa la preturile usuale nu alea de 15 lei!
Sus
purs



Conectat la: 12 Noi 2003
Mesaje: 2032
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Vin Sep 08, 2006 11:45 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Eu ziceam de cd-urile de la Vic Music pe care le-am vazut la Muzica ... nu stiu magazinul de care ai pomenit mai sus.

Nu era Softplus importator Chesky?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Costin



Conectat la: 14 Iul 2003
Mesaje: 970

MesajTrimis: Sam Sep 09, 2006 12:12 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

purs a scris:
Nu era Softplus importator Chesky?
Ba da, dar se pare ca sint prea comozi ca sa faca business.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Stiri Data este GMT + 3 Ore
Pagina 1 din 1

 
Salt la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community