FAQFAQ   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private   IntrareIntrare 
Se pare ca avem concert Uriah Heep in octombrie la Bucuresti
Du-te la pagina 1, 2  Urmatorul
 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Stiri
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
goodolddog



Conectat la: 04 Mai 2004
Mesaje: 2058

MesajTrimis: Mar Sep 26, 2006 2:07 pm    Titlul subiectului: Se pare ca avem concert Uriah Heep in octombrie la Bucuresti Raspunde cu citat (quote)

Desi nu pare inca foarte clar, zice-se ca pe 29 octombrie, la Sala Palatului, ar veni Uriah Heep ...
Concertul ar urma sa fie organizat de Fundatia Culturala Phoenix ...
De asteptat informatii certe pe tema asta.



Initial se zvonea ca vin pe 23. Acum vad ca se vorbeste despre 29.

Zice-se ca s-ar face rezervari aici.

Posibila promovare la concert a titlurilor scoase de-a lungul timpului (si nu putine) de catre trupa (CD-uri si DVD-uri).
Ceva snoave despre aceasta trupa aici
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Mitica
Reclamagiu





MesajTrimis: Mar Sep 26, 2006 2:07 pm    Titlul subiectului: Mitica

Sus
amlethus



Conectat la: 18 Aug 2005
Mesaje: 304
Locatie: Arad

MesajTrimis: Mar Sep 26, 2006 3:32 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

uriah heep au avut un concert luna asta in arad, in prima sambata din luna. funny thing, duminica seara trebuiau sa sustina un concert in londra, doar ca nu au mai ajuns, din cauza ca li s-a defectat microbuzul ce-i ducea spre aeroportul din budapesta. am avut onoarea ca in acea sambata seara sa stau la povesti si cateva pahare de vin alb cu phil lanzon si cu un membru din stafful tehnic. extraordinari oameni!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
amlethus



Conectat la: 18 Aug 2005
Mesaje: 304
Locatie: Arad

MesajTrimis: Mar Sep 26, 2006 3:57 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

se pare ca memoria mea nu mai e prea buna, e vorba de ultima sambata din august, nu de prima din septembrie...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
PAUL F.



Conectat la: 18 Mar 2005
Mesaje: 200
Locatie: Tr.-Severin

MesajTrimis: Mie Oct 18, 2006 12:49 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Cred totusi ca pe 26 Octombrie.
_________________
Sanatate si toate cele bune !
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
momolo
Vizitator





MesajTrimis: Mie Oct 18, 2006 9:52 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Care stie sa posteze EXACT cand vin moshnegii astia!....apropos', nu credeam ca mai traiesc! Very Happy
Daca e ieftin biletul merg si eu.

Stie cineva despre ce concert mai tine TIESTO la Bucuresti?.....hopa! Sorry ...cred ca am gresit locul unde sa pun intrebarea! Very Happy
Sus
goodolddog



Conectat la: 04 Mai 2004
Mesaje: 2058

MesajTrimis: Mie Oct 18, 2006 10:26 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

In sfirsit ceva oficial si din partea trupei - pe site-ul lor, Uriah Heep anunta data de 29 octombrie.
Info-ul respectiv aici.
Bilete si preturi aici.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
momolo
Vizitator





MesajTrimis: Joi Oct 19, 2006 12:28 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Multzam goodolddog!

Facem lista cu ce babalaci de aici mergem la concert ?
Sus
Zamby



Conectat la: 12 Noi 2003
Mesaje: 749
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Joi Oct 19, 2006 9:45 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Eu am deja bilete in sectorul A, randul 6 pe centru Smile

Si sunt babalac!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul MSN Messenger
goodolddog



Conectat la: 04 Mai 2004
Mesaje: 2058

MesajTrimis: Joi Oct 19, 2006 10:01 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Eu inca n-am Sad ... (bilet)
Dar sper sa rezolv.
Daca nu merg, pot sa ma-mpusc. Merit.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
goodolddog



Conectat la: 04 Mai 2004
Mesaje: 2058

MesajTrimis: Joi Oct 19, 2006 5:09 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Se pare ca mi-am tras bilete (da' pina nu le vad nu bag mina-n foc). Rindu' 6 in fatza da' mai pe margine ca sint de la tzara Smile Smile Smile ...

Care vreti, care puteti, ne intilnim p-acolo. Daca sinteti de acord ne putem intalni cu 15-20 min inainte de deschidere pe undeva pe acolo.
Zamby, boxam again Wink ...
momolo, you're on ... Smile

Mai vine cineva ?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
purs



Conectat la: 12 Noi 2003
Mesaje: 2032
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Joi Oct 19, 2006 5:23 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Aha, invarte cutitu-n rana ... Very Happy
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
momolo
Vizitator





MesajTrimis: Joi Oct 19, 2006 5:56 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Hai babalacilor, care mai vine ? (eu inca nu mi-am miscat curul pana la casa de belete dar sunt pe aproape). Deocamdata am inceput sa-mi las perciuni si sa-mi caut pantaloni evazati.

purs, esti convocat, ai scutire pentru acasa!
Sus
purs



Conectat la: 12 Noi 2003
Mesaje: 2032
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Joi Oct 19, 2006 6:59 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Cu parere de rau dar nu de acasa am nevoie de scutire.Wink Daca pentru voi este necesara, aceasta este. Sper sa fie buna ... Razz
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Zamby



Conectat la: 12 Noi 2003
Mesaje: 749
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Vin Oct 20, 2006 10:37 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Dat fiind ca e duminica putem sa ne intalnim mai devreme la o berica ...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul MSN Messenger
goodolddog



Conectat la: 04 Mai 2004
Mesaje: 2058

MesajTrimis: Vin Oct 20, 2006 11:08 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Cred ca se aproba in mod pozitiv (va rog sa faceti propuneri, ca sinteti "gazde"). Smile Smile Smile
Adicatelea: Zamby, ia te rog conducerea cirmei volanului ca sa zic asa si propune un loc si o ora de iintalnire (ca sa stiu la ce ora inham Rosinanta) ...
Very Happy
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Stiri Data este GMT + 3 Ore
Du-te la pagina 1, 2  Urmatorul
Pagina 1 din 2

 
Salt la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community