FAQFAQ   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private   IntrareIntrare 
Probleme RS-TR 575

 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> DIY & Minitehnicus
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
bogdan837



Conectat la: 24 Noi 2006
Mesaje: 20
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Vin Noi 24, 2006 1:41 am    Titlul subiectului: Probleme RS-TR 575 Raspunde cu citat (quote)

Va salut, sunt nou pe aici. Am un Technics dublu RS-TR 575 care nu mai reda dar inregistreaza. L-am dus la un electronist care a intrerupt alimentarea unui smd de comanda 2x8pini XLU 2040F si mi-a spus ca l-a reparat. cand am ajuns cu el acasa reda dar nu mai inregistra. Am lipit la loc alimentarea integratului si situatia sa schimbat ca inainte.
Va rog daca se pricepe cineva sa il repare cu speranta ca nu o sa-l strice mai rau. Va multumesc
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Mitica
Reclamagiu





MesajTrimis: Vin Noi 24, 2006 1:41 am    Titlul subiectului: Mitica

Sus
camaro_off



Conectat la: 23 Noi 2006
Mesaje: 11
Locatie: neamt

MesajTrimis: Mie Noi 29, 2006 8:22 pm    Titlul subiectului: salut Raspunde cu citat (quote)

am si eu doua ,,575,, si am fost cu ele doar la reprezentanta,e mult mai sigur asa.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
dorub



Conectat la: 19 Apr 2006
Mesaje: 81
Locatie: radauti,sv

MesajTrimis: Mie Noi 29, 2006 8:30 pm    Titlul subiectului: Probleme RS-TR575 Raspunde cu citat (quote)

sunt din provincie si as vrea sa stiu locatia reprezentantei.sper sa nu fie interpretata ca reclama .
multumiri
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
camaro_off



Conectat la: 23 Noi 2006
Mesaje: 11
Locatie: neamt

MesajTrimis: Mie Noi 29, 2006 10:55 pm    Titlul subiectului: www.panasonic.ro Raspunde cu citat (quote)

www.panasonic.ro ,iar apoi click pe SUPORT CLIENTI.bafta !
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
DNA



Conectat la: 22 Noi 2005
Mesaje: 2255
Locatie: În creierul meu

MesajTrimis: Mie Noi 29, 2006 11:05 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Cel mai tare in domeniul deckurilor 575 este Paul F , forumist pe aici.
Uitati de Panasonic, este sfatul meu sincer.

Numai sa aiba Paul timp de astfel de depanari.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
bogdan837



Conectat la: 24 Noi 2006
Mesaje: 20
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mie Dec 06, 2006 11:22 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Ma gandesc si eu la Panasonic in caz ca imi trebuie o piesa. Ghinionul meu e ca sunt nostalgic si vreau sa il salvez. Mai am un 747 cu care am comparat 575-ul si pot spune ca 575 reda si trage bine.
Mersi mult baieti
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
camaro_off



Conectat la: 23 Noi 2006
Mesaje: 11
Locatie: neamt

MesajTrimis: Joi Dec 07, 2006 12:15 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

poate ca la reprezentanta costa ceva mai mult,dar dacat sa-si bage nasul in el tot felul de ,,meseriasi,,eu te sfatuiesac sa-l duci la panasonic.eu tot timpul am fost multumit de ei.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
bogdan837



Conectat la: 24 Noi 2006
Mesaje: 20
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mar Dec 19, 2006 9:50 pm    Titlul subiectului: Rezolvat Raspunde cu citat (quote)

Multumesc tuturor pentru sfaturi. Am rezolvet in final la Panasonic undeva pe Calea Calarasi. Am asteptat ceva timp ptr piesa, dar l-au facut.
Functioneaza perfect.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> DIY & Minitehnicus Data este GMT + 3 Ore
Pagina 1 din 1

 
Salt la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community