FAQFAQ   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private   IntrareIntrare 
Gemini Intros CDM-500 Professional DJ Station(astept pareri)
Du-te la pagina 1, 2  Urmatorul
 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Pro Audio
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
Hector18



Conectat la: 22 Mar 2005
Mesaje: 12
Locatie: Toplet

MesajTrimis: Mie Noi 29, 2006 5:36 pm    Titlul subiectului: Gemini Intros CDM-500 Professional DJ Station(astept pareri) Raspunde cu citat (quote)

http://www.synthtopia.com/news/06_01/Gemini_DJ_Station.html

Ce parere aveti despre GEMINI DJ-STATION CDM-500???
Eu pot sa o cumpar noua la 330 euro. Se merita la banii astia sau as putea gasi ceva mai bun???
Inital am vrut 2 pioneer cdj 100s si un mixer, dar costa mult mai mult...apoi am gasit anuntu cu gemini.
ce sa fac, sa o cumpar???
Va multumesc anticipat! Patrick
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Mitica
Reclamagiu





MesajTrimis: Mie Noi 29, 2006 5:36 pm    Titlul subiectului: Mitica

Sus
Bogdan Costin



Conectat la: 08 Dec 2005
Mesaje: 60
Locatie: Iasi

MesajTrimis: Mar Dec 05, 2006 4:05 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

parerea mea e ca la banii astia nu gassesti ceva mai bun , fii atent ca pitch bandul nu e pe jog insa nu e cine stie ce necaz lucrul asta.. nu are master tempo... dar face banii .
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Bogdan Costin



Conectat la: 08 Dec 2005
Mesaje: 60
Locatie: Iasi

MesajTrimis: Mar Dec 05, 2006 4:06 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

arunca o privire mai detaliata aici : http://www.harmony-central.com/ProductImages/Large/000000595.jpg
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
George(sb)



Conectat la: 16 Dec 2005
Mesaje: 623
Locatie: Sibiu

MesajTrimis: Mar Dec 05, 2006 10:34 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

eu zic ca de banii aia nu ai ce altceva sa iti iei
_________________
"Fereste-ma Doamne de prieteni…… ca de dusmani ma feresc si singur !"
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
dj su9cut



Conectat la: 01 Dec 2004
Mesaje: 204
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mie Dec 06, 2006 3:32 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

eu zic ca mai bine mai strangi niste bani si iti iei ceva decent dupa parerea mea daca o cumperi sunt bani aruncati pe geam
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Bogdan Costin



Conectat la: 08 Dec 2005
Mesaje: 60
Locatie: Iasi

MesajTrimis: Mie Dec 06, 2006 3:37 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

su9cut de ce spui asta ??argumenteaza ..poate omul vrea sa invete sa mixeze pe ea sau sa o foloseasca la petreceri mici ...eu zic ca merita banii si nu te faci de ras cu ea pe nicaieri
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
George(sb)



Conectat la: 16 Dec 2005
Mesaje: 623
Locatie: Sibiu

MesajTrimis: Mie Dec 06, 2006 10:37 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

pentru club nici nu poate intra in discutie, dar pentru casa si party-uri e mai mult decat suficient
_________________
"Fereste-ma Doamne de prieteni…… ca de dusmani ma feresc si singur !"
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Bogdan Costin



Conectat la: 08 Dec 2005
Mesaje: 60
Locatie: Iasi

MesajTrimis: Mie Dec 06, 2006 6:19 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

numai sa fie atent la sertarase sa nu le loveasca din greseala si sa se descentreze .. poate avea urmari dezastruoase Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
dj su9cut



Conectat la: 01 Dec 2004
Mesaje: 204
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mie Dec 06, 2006 9:57 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

spun asta ptr ca gemini este junk si ptr ca atunci cand o sa o outgrow nu o sa ia mai nimica pe ea si asta o sa se intample probabil destul de rpd. si cat despre "facutu de rusine" daca nu cu asta atunci cu ce Laughing
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
dj su9cut



Conectat la: 01 Dec 2004
Mesaje: 204
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mie Dec 06, 2006 9:58 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

asta cu sertarele nush daca e tocmai o problema si eu le am tot asa si nu am reusit sa dau peste ele si le am de vre-o 4 ani or smth Very Happy desi intradevar tehnologia noua fara este benefica
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Bogdan Costin



Conectat la: 08 Dec 2005
Mesaje: 60
Locatie: Iasi

MesajTrimis: Mie Dec 06, 2006 10:02 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

vadca omul nu mai zice nimic ... daca a cumparat-o ash fi si eu curios sa stiu calitatea eq-lui din mixer
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Hector18



Conectat la: 22 Mar 2005
Mesaje: 12
Locatie: Toplet

MesajTrimis: Dum Dec 10, 2006 7:41 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Ma scuzati de intarziere...Nu am mai reusit sa o cumpar. Dar mi-a imprumutat un prieten consola Hercules. Iar eu voi strange mai multi bani si imi voi lua ceva ma bun. Va multumesc mult pt pareri si raspunsuri.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
cipi_dj_one



Conectat la: 10 Dec 2006
Mesaje: 18

MesajTrimis: Dum Dec 10, 2006 7:51 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

si cum merge consola HERCULES. eu sunt total impotriva chestilor care se leaga de calculator de gen traktor sau atomix sau hercules+virtual Dj. eu sunt de parere CD PLAYERE + MIXER Wink
_________________
Colour my eyes
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Bogdan Costin



Conectat la: 08 Dec 2005
Mesaje: 60
Locatie: Iasi

MesajTrimis: Dum Dec 10, 2006 8:07 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

stai calm cipi, inseamna ca nu ai auzit de final scratch
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
cipi_dj_one



Conectat la: 10 Dec 2006
Mesaje: 18

MesajTrimis: Dum Dec 10, 2006 8:12 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

am auzit si de final scratch dar pe mine ma cam deprimat faza k imi placea sa mixez la nebunie si mixam cu Traktor 1.0 pana imi ieseau ochii dar nu stiu nu ii felingul ala sa pui mana pe jog. sa dai tu play asa cu traktor ti apasat sync si gata. apai asa il pun pe varu de la poplaca (sat din marginimea sibiului) sa mixeze si gata. bine am auzit de final scratch si am auzit k poate multe sincer nu am avut ocazia nici macar sa ascult un mix live facut cu final dar raman la cd-uri audio si playere. ii mai fain.
_________________
Colour my eyes
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Pro Audio Data este GMT + 3 Ore
Du-te la pagina 1, 2  Urmatorul
Pagina 1 din 2

 
Salt la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community