FAQFAQ   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private   IntrareIntrare 
cine stie...

 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Cafenea
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
xtreme-audiophile



Conectat la: 25 Mar 2004
Mesaje: 196
Locatie: Brasov

MesajTrimis: Joi Mai 06, 2004 12:35 pm    Titlul subiectului: cine stie... Raspunde cu citat (quote)

... unde e sediul Extreme Digital si cel Ro-Audio Exim ?
Am numele strazilor-din revista, dar n-am idee unde sunt(pe harta) sau cum pot ajunge acolo.
Multumesc
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Mitica
Reclamagiu





MesajTrimis: Joi Mai 06, 2004 12:35 pm    Titlul subiectului: Mitica

Sus
purs



Conectat la: 12 Noi 2003
Mesaje: 2032
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Joi Mai 06, 2004 1:50 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

De ce nu-i suni sa-ti explice cum ajungi la ei ?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Doru



Conectat la: 28 Feb 2003
Mesaje: 597
Locatie: wrong guy, in the wrong place, at the wrong time: the story of my life!

MesajTrimis: Joi Mai 06, 2004 4:49 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Dupa ce ca ii punem cu adrese in revista la categoria "pomana" acuma vrei sa fim si ghiseul lor de informatii?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului
Zamby



Conectat la: 12 Noi 2003
Mesaje: 749
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Joi Mai 06, 2004 11:15 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Poti sa percepi o taxa pentru servicii de informare economica. CU discount pentru forumisti.

Cand ne apucam de site-ul ala de vanzari?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul MSN Messenger
MiB



Conectat la: 22 Mar 2004
Mesaje: 83
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Vin Mai 07, 2004 10:25 am    Titlul subiectului: Re: cine stie... Raspunde cu citat (quote)

xtreme-audiophile a scris:
... unde e sediul Extreme Digital si cel Ro-Audio Exim ?
Am numele strazilor-din revista, dar n-am idee unde sunt(pe harta) sau cum pot ajunge acolo.
Multumesc


In caz ca nu le-ai gasit inca, vezi pe www.pmb.ro e un link la niste harti interactive, bagi adresa si iti arata harta...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Cafenea Data este GMT + 3 Ore
Pagina 1 din 1

 
Salt la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community