FAQFAQ   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private   IntrareIntrare 
mp3 auto cu HDD

 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Sound on the road
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
VerDE



Conectat la: 06 Sep 2006
Mesaje: 10
Locatie: bucuresti

MesajTrimis: Vin Sep 29, 2006 11:32 am    Titlul subiectului: mp3 auto cu HDD Raspunde cu citat (quote)

oameni buni, bine v-am gasit.
ma introduc cu o mica intrebare.

au aparut pe piata mp3 playere auto cu HDD, dupa parerea mea o solutie mult mai convenabila decat magaziile cu CD-uri. atasez mai jos un link cu oferta pe care am gasit-o eu.

http://www.xdata.ro/index.php?product_name_s=MP3+Player+Auto+cu+HDD+ASTROWIN+HD-308u&hid_product_id=1045&module=detalii&hid_recomand=&sortname=name&sortorder=ASC&fill_session_list_products=1&row_hid_category_id=11%20,32%20,33%20,34&login_module=

ce parere aveti? ati mai utilizat asemenea player-e? ati mai gasit si alte oferte in RO?
mie imi cam surade ideea, dar... o fi ceva de capul ei? astept ceva recomandari, pareri.
mercic.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Mitica
Reclamagiu





MesajTrimis: Vin Sep 29, 2006 11:32 am    Titlul subiectului: Mitica

Sus
cristimm



Conectat la: 15 Mar 2005
Mesaje: 1110
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Vin Sep 29, 2006 1:24 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Ar mai fi Vieta care personal mi-a placut cum se aude.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
VerDE



Conectat la: 06 Sep 2006
Mesaje: 10
Locatie: bucuresti

MesajTrimis: Vin Sep 29, 2006 1:27 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

saut, cristimm.
ce distribuitor cunosti mai serios pt vieta?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
cristimm



Conectat la: 15 Mar 2005
Mesaje: 1110
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Vin Sep 29, 2006 5:28 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Imi pare rau nu stiu, cauta si tu.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
dividivus



Conectat la: 04 Sep 2005
Mesaje: 47
Locatie: MS

MesajTrimis: Vin Sep 29, 2006 10:54 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Pt pretul cerut (10 milioane) poti sa cumperi un HU cu CD destul de bun in ceea ce priveste calitatea sunetului si reglari. M-am uitat pe net ce scrie despre acest HU ("marca" Astrowin) si am gasit doar pagini romanesi, ceea ce face sa cred ca este de productie autohtona. Tot scriu acolo ca ce poate sa faca dar pt redarea imaginilor, editare documente,vizualizare filme etc. ai nevoie si de un monitor. Nu scrie nimic despre ce reglaje se pot face la sunet, daca are un egalizator de banda etc.
Parerea mea este ca nu merita.

_________________
D1V1D1VU5
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
claudiu
Vizitator





MesajTrimis: Mar Oct 03, 2006 11:29 pm    Titlul subiectului: claudiu Raspunde cu citat (quote)

cumperi hdd player si dupa cateva gropi romanesti te uiti la ce ambalaj frumos ai luat
Sus
myubib



Conectat la: 06 Noi 2006
Mesaje: 26

MesajTrimis: Lun Feb 05, 2007 3:33 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

De ce nu incerci un mp3 player si un radio normal...te scuteste de multe. Tot ce trebuie apoi este un modulator FM care sa iti transmita de pe mp3 player pe radio-ul masinii.

Adevarat este ca la gropile noastre nu are rost sa umblii cu hdd-ul care face bad-uri cand ti-e lumea mai draga.

Asa ai mai multe avantaje: ai si mp3 player protabil si ai si mp3 in masina. Just look DOWN |
V

_________________
Cel mai avansat mp3 Player hdd 30gb si display IMENS 3.7" tare rau Mult mai marfa decat orice IPOD
http://www.hi-fi.ro/fhifi/viewtopic.php?t=14432
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Sound on the road Data este GMT + 3 Ore
Pagina 1 din 1

 
Salt la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community