FAQFAQ   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private   IntrareIntrare 
Sony DCR HC-40

 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Foto & Video Digital
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
marinero



Conectat la: 23 Mai 2004
Mesaje: 5

MesajTrimis: Dum Mai 23, 2004 2:41 pm    Titlul subiectului: Sony DCR HC-40 Raspunde cu citat (quote)

Se pare ca din noua gama de videocamere digitale de la Sony, modelul HC-40 ar fi cel mai bun.
Iar pretul ar fi in jur de 800 Euro si ma gindesc s-o cumpar.

Imi puteti spune parerile voastre ? Intrucit este primul contact cu o videocamera m-ar interesa impresii atit pozitive cit si negative despre produsele Sony... sau orice alte impresii despre aceasta alegere...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Mitica
Reclamagiu





MesajTrimis: Dum Mai 23, 2004 2:41 pm    Titlul subiectului: Mitica

Sus
Radu



Conectat la: 28 Feb 2003
Mesaje: 977
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Joi Mai 27, 2004 10:27 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

HC40 aseara mi-a venit la teste Smile
fiti cu ochii pe revista Twisted Evil
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
marinero



Conectat la: 23 Mai 2004
Mesaje: 5

MesajTrimis: Sam Iun 12, 2004 3:07 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Din pacate nu pot cumpara revista intrucit nu sunt in tara... ceream doar niste pareri aici pe site....
Orucum am cumparat camera de 1 saptamina si sunt super multumit de calitate. It's a SONY !
Acum caut incarcator auto care ar fi, dupa mine accesoriul cel mai important de achizitionat la o camera video, nu credeti ?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
MariusI



Conectat la: 21 Feb 2004
Mesaje: 83

MesajTrimis: Sam Iun 12, 2004 3:45 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Am citit acum vreun an un sondaj foarte interesant care arata ca un procent foarte mare din cumparatori incep sa se intereseze despre un produs dupa ce l-au cumparat....se pare ca aveau dreptate Rolling Eyes
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Radu



Conectat la: 28 Feb 2003
Mesaje: 977
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Sam Iun 12, 2004 4:35 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

HC40 este o camera OK pentru banii cat face, avand inglobate tehnologii ultimul-racnet (de ultima ora) cum ar fi LCD touch-pannel care poate functiona si pe baza de reflexie in lumina puternica
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
marinero



Conectat la: 23 Mai 2004
Mesaje: 5

MesajTrimis: Dum Iun 13, 2004 12:54 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

MariusI a scris:
Am citit acum vreun an un sondaj foarte interesant care arata ca un procent foarte mare din cumparatori incep sa se intereseze despre un produs dupa ce l-au cumparat....se pare ca aveau dreptate Rolling Eyes


Daca ai fi citit cu atentie ai fi vazut ca primul post a fost pe 23 mai, iar camera am cumparat-o pe 4 iunie... deci citeste mai bine inainte de a-ti da cu parerea....
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
MariusI



Conectat la: 21 Feb 2004
Mesaje: 83

MesajTrimis: Dum Iun 13, 2004 4:20 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Omu' mai si greseste..
Oricum, sondajul e autentic Smile
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Foto & Video Digital Data este GMT + 3 Ore
Pagina 1 din 1

 
Salt la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community