FAQFAQ   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private   IntrareIntrare 
Service AKAI?

 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Vintage
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
ampopa



Conectat la: 07 Mar 2006
Mesaje: 19
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mie Ian 16, 2008 4:14 pm    Titlul subiectului: Service AKAI? Raspunde cu citat (quote)

Sal'tare,
Stie cineva pe (alt)cineva care repara/intretine AKAI-uri?
Am doua deck-uri si un mag si vreau sa le "intineresc" un pic. Din pacate eu nu sunt chiar asa de indemanatic si priceput in ale electronicii si probabil ca daca m-as apuca serios sa le desfac si sa le refac as ramane cu ceva piese in plus Laughing
Caut pe cineva de incredere si care sa vrea sa fac treaba, ca asa, service-uri sunt multe, dar neserioase rau.
Multumesc
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Mitica
Reclamagiu





MesajTrimis: Mie Ian 16, 2008 4:14 pm    Titlul subiectului: Mitica

Sus
clauelf



Conectat la: 17 Iul 2007
Mesaje: 312
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mie Ian 16, 2008 4:18 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Au probleme pe partea de mecanica sau pe partea electronica?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
ampopa



Conectat la: 07 Mar 2006
Mesaje: 19
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mie Ian 16, 2008 4:28 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

si, si
deckurile ar trebui curatate, schimbate curele si alte asemenea, iar mag-ul s-ar putea sa nu aiba nimica, chestia este ca atunci cand inregistrez, inregistreaza foarte infundat (e adevarat ca nu am incercat cu benzi noi, ca nu am). De redat reda relativ OK.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
clauelf



Conectat la: 17 Iul 2007
Mesaje: 312
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mie Ian 16, 2008 4:38 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Poate reusesc sa te ajut. Ce modele sunt deck-urile si mag-ul?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
ampopa



Conectat la: 07 Mar 2006
Mesaje: 19
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mie Ian 16, 2008 4:55 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

GX M10, GX65, GX636
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
clauelf



Conectat la: 17 Iul 2007
Mesaje: 312
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mie Ian 16, 2008 5:00 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Cand ajung acasa ( dupa ora 18 ) iti las un nr de telefon pe privat si amanuntele necesare.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
ampopa



Conectat la: 07 Mar 2006
Mesaje: 19
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mie Ian 16, 2008 5:07 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Multumesc.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Val



Conectat la: 27 Mar 2006
Mesaje: 28
Locatie: Buc

MesajTrimis: Joi Ian 17, 2008 7:29 pm    Titlul subiectului: Service Akai Raspunde cu citat (quote)

Salut! Daca nu rezolvi te pot trimite la un inginer care a lucrat la serviceul Akai din Bucuresti cu specializare la sediul lor din Japonia cu multa vreme in urma(pe vremea raposatului) un adevarat profesionist in domeniu. Daca te intereseaza da-mi de veste.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Vintage Data este GMT + 3 Ore
Pagina 1 din 1

 
Salt la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community