FAQFAQ   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private   IntrareIntrare 
Animale de casă și Hi Fi
Du-te la pagina Anteriorul  1, 2
 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Cafenea
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
Jack



Conectat la: 13 Ian 2004
Mesaje: 754
Locatie: RO/ Str Gen Ion Dragalina nr3

MesajTrimis: Vin Aug 20, 2004 4:14 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Din pacate, pe bullterrierul meu (Jack) si pe motanul meu maidanez (cules de pe strada din fata masinii, cind era pui si n-are nici acum nume) ii cam doare-n c.. deorice fel de muzica (n-am reusit sa le fac cultura muzicala, sunt niste ignoranti Mad Laughing Laughing )
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Mitica
Reclamagiu





MesajTrimis: Vin Aug 20, 2004 4:14 pm    Titlul subiectului: Mitica

Sus
manfred
Vizitator





MesajTrimis: Lun Aug 30, 2004 3:30 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Motanul meu are patru ani si se numeste Fred (un Manfred mai mic). Cand a venit in casa mea, la doua luni, si i-am pus Led Zeppelin s-a ascuns sub canapea. Acum a devenit un adevarat cunoscator si se aseaza exact in centrul canapelei, noroc ca sweetspot-ul pe care il creeaza boxele mele nu e prea ingust si incap si eu. De jazz nu se plictiseste niciodata si nu se sperie de tobele lui Cobham nici cand zangane vasele din bucatarie.
Ce este fascinant in schimb: e un nepretuit monitor al calitatii sunetului, detecteaza spre surprinderea mea discurile prost scrise, distorsiunile si ciuleste urechile cand la o boxa cand la alta apoi se uita parca ma intreaba: "cat mai ai de gand sa asculti porcaria asta?"
Sus
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Cafenea Data este GMT + 3 Ore
Du-te la pagina Anteriorul  1, 2
Pagina 2 din 2

 
Salt la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community