FAQFAQ   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private   IntrareIntrare 
Pioneer DEH-2920MP

 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Sound on the road
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
bogdan_a



Conectat la: 20 Feb 2006
Mesaje: 387
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Vin Mar 23, 2007 10:26 am    Titlul subiectului: Pioneer DEH-2920MP Raspunde cu citat (quote)

Am pus ochii pe scula din titlu care se incadreaza in bugetul de 400RON si pare OK dpdv al player-ului si al simplitatii (fara tot felul de briz-briz-uri si culori tembele).
Da' ce ma tine inca in loc este faptul ca am citit niste pareri nu tocmai grozave despre partea de tuner, care se pare ca nu-i nemaipomenit la Pio in general... Rolling Eyes

Ceva pareri, experiente personale, alte recomandari in buget si care sa tina seama de cerintele de mai sus (simplitate, sunet rezonabil de bun).
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Mitica
Reclamagiu





MesajTrimis: Vin Mar 23, 2007 10:26 am    Titlul subiectului: Mitica

Sus
bogdan_a



Conectat la: 20 Feb 2006
Mesaje: 387
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Lun Mar 26, 2007 9:55 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

hmmm... Rolling Eyes o groaza de sfaturi...

m-am mai gandit si la Panasonic CQ-1303NE, care in plus are intrare AUX frontala, si nici nu prea am gasit review-uri negative (nici pozitive, ce-i drept!) Embarassed

chiar nimeni nu are nimic de comentat?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
pedala



Conectat la: 06 Feb 2007
Mesaje: 9
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mar Mar 27, 2007 10:50 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

In gama asta de pret Pioneer este rege. Parerea mea
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
bogdan_a



Conectat la: 20 Feb 2006
Mesaje: 387
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mie Mar 28, 2007 5:12 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Daca tot nu ma (prea) baga nimeni in seama Rolling Eyes cu subiectul asta, o sa vorbesc singur, poate ajuta pe altii... Very Happy
Azi am fost si am probat Pioneer-ul: dezastru pe partea de radio, in centrul Bucurestiului!!! Langa el era un Panasonic CQ-C1405N, in aceeasi gama de pret (RON350) care suna impecabil pe radio si un pic mai bine pe CD... Nu ma asteptam sa sune mai bine pe CD, sa fiu sincer...
Asa ca am cumparat Panasonicu' m-am dus si l-am montat si cat am apucat sa ma plimb un pic prin Bucu' receptia radio e foarte buna.
Am plecat caine surd la vanatoare si n-aveam nici un CD audio sau mp3 la mine asa ca pe partea asta nu ma dau cu parerea inca. L-am probat doar in service cu un CD cu muzica populara (sic!) care se-auzea ... beton - atat cat pot io sa apreciez genul... Very Happy
Continuarea in numarul urmator - daca intereseaza pe cineva. Wink
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Sound on the road Data este GMT + 3 Ore
Pagina 1 din 1

 
Salt la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community