FAQFAQ   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private   IntrareIntrare 
DONATII = GRATIS -Pentru claritate, contactati doar in M.P.
Du-te la pagina 1, 2, 3, 4  Urmatorul
 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Publicitate
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
lukaboy



Conectat la: 27 Feb 2005
Mesaje: 148
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Vin Ian 26, 2007 2:07 pm    Titlul subiectului: DONATII = GRATIS -Pentru claritate, contactati doar in M.P. Raspunde cu citat (quote)

modedit by nicumur

Aceasta rubrica este infiintata pentru donatii.
Aici se pot posta donatii din partea forumistilor, DAR se pot face si cereri Exclamation
NU conteaza starea materiala a celui care primeste o donatie Exclamation
NU postati comentarii aiurea, ORICE comentarii vor fi sterse imediat, fara avertisment, daca insistati sa faceti comentarii aiurea, riscati sa luati BAN Exclamation
Cei care doneaza TREBUIE sa precizeze daca sunt dispusi sa trimita respectivele donatii prin posta sau curier rapid Exclamation
Deasemenea, cei care doneaza trebuie sa precizeze starea produselor, eventual defectele lor Exclamation
Fiind donatii NU se percep nici un fel de "taxe", nici macar "de-o bere" (exceptie fac taxele de transport prin posta sau curier rapid) Exclamation
Imediat ce o donatie a fost efectuata, respectivul post va fi sters
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Mitica
Reclamagiu





MesajTrimis: Vin Ian 26, 2007 2:07 pm    Titlul subiectului: Mitica

Sus
Rycher



Conectat la: 14 Feb 2006
Mesaje: 4719
Locatie: București sau Oradea

MesajTrimis: Joi Noi 05, 2009 4:13 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Donez următoarele:
- un cd player walkman Sony ESP2, în stare foarte bună - DAT
- 3 tape walkmanuri, Panasonic, Aiwa (ambele funcționale) și un Sony slim, din acela cu carcasă din carbon, arată ca nou, dar nu mai am telecomanda la el. - REZERVATE
- o pereche de căști DJ Levis (le-am primit când am cumpărat o pereche de blugi, nu le-am folosit niciodată)
- Un DVD Player Grundig, e model cu HDMI, arată ca nou, are cutie, telecomandă, dar nu mai citește discurile, poate e util cuiva. E cu carcasă din aluminiu. - DAT

_________________
Nu mai intru în conflicte analog vs. digital audio. Analogul audio rules !
Onkyo Integra 1057F + Shure M97XE with Jico Nippon Super Analogue Stylus
Nakamichi BX300 + Nakamichi LX5
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
lali greu



Conectat la: 13 Iun 2009
Mesaje: 30
Locatie: Sighetu Marmatiei

MesajTrimis: Lun Noi 30, 2009 8:35 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

M-a rupt la propriu criza si v-as ruga sa-mi donati un casetofon mare /un amplitunner vintage functional care receptioneaza benzile AM/FM.Nu ma intereseaza firma, nu-mi pasa de partea estetica .Am dat toate... ce am avut si ascult radio prin casti de la telefonu mobil.Nu am nici televizor, nici dvd si cablul imi sta degeaba .Doar calculatoru mi-o ramas un pentium 3 de pe care va postez acum!Vin sarbatorile rapid si ma ingrozesc sa ma gandesc ce greu imi va fi!
Va multumesc anticipat!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Lao



Conectat la: 11 Iun 2006
Mesaje: 156
Locatie: bucuresti

MesajTrimis: Mar Dec 15, 2009 1:45 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Donez manual cu specificatii technice de la AV TECHNICS SA-EX-140.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Don Quichotte



Conectat la: 05 Mar 2005
Mesaje: 54
Locatie: Baia Mare

MesajTrimis: Joi Ian 14, 2010 11:55 am    Titlul subiectului: Donez mica subtire Raspunde cu citat (quote)

Lucrand la un proiect diy si intreband si eu pe forum de unde sa fac rost de mica subtire pentru montarea tranzistorilor pe radiatoare am avut minunata surpriza de a fi ajutat de o bunatate de roman care mi-a trimis mult mai multa decat aveam eu nevoie, gratis. Asa ca ofer si eu la randul meu cea mai mare parte din ce nu mi-a trebuit.

Sunt foite de 2,5 / 16 cm, grosimea cred ca undeva pe la 0,05mm iar unele par si mai subtiri. Va rog sa specificati cantitatea de care aveti nevoie, ca sa beneficieze cat mai multi de generozitatea domnului mai sus mentionat.

Sunt bucurestean, in 2-3 saptamani ma mut in Baia Mare, dar trimit prin posta oriunde in tara. Astept solicitarile pe MP.

_________________
Traiasca (,) castile! Smile
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
FOCA.CRISTIAN



Conectat la: 09 Oct 2007
Mesaje: 32
Locatie: bucuresti

MesajTrimis: Vin Ian 15, 2010 10:19 am    Titlul subiectului: manuale Raspunde cu citat (quote)

Donez:

1. manual Kastan 1 si schema electronica in rusa si engleza (s-a dat)
2. manual radioreceptor club 01 (tehnoton) si schema electronica
3. manual si schema electronica in engleza la magnetofon unitra M 1417 S
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
adic95



Conectat la: 09 Apr 2004
Mesaje: 274
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mie Feb 03, 2010 2:52 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Donez magnetofon Rostov functional (cred ca e 105, cel cu rola presoare mare).
_________________
Cat's motto:
No matter what you've done wrong, always try to make it look like the dog did it.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Cristiano18



Conectat la: 16 Mai 2009
Mesaje: 3

MesajTrimis: Joi Feb 04, 2010 7:43 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Am si eu o umila lista de cereri:
1. Sunt mare pasionat de magnetofoane, in special Rostov, si m-ar incanta unul.
2. Un cap de redare-inregistrare stereo de magnetofon, (pt. un Kashtan);
3. Benzi de magnetofon de 18 cm diametru (poate sa fie si numai rola).

Pt. cei ce pot oferii aceste obiecte, astept PM, sau ma puteti contacta pe id-ul: cristi_bv_90@yahoo.com intre orele 12-21. Multumesc pt. atentie.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Mail Man



Conectat la: 19 Feb 2009
Mesaje: 78
Locatie: Cluj-Napoca

MesajTrimis: Joi Mar 04, 2010 10:57 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

===============================================
=DONEZ cataloage de la urmatoarele firme:
-Samsung=lcd/plasma tv guide 2009;
-Jvc=audio-video 2003;
-Kenwood=car audio guide anii 2001-2005;
-Pioneer=car audio guide 2003;
-Daewoo=audio-video 2004;
-Philips=audio-video 2007;
-Lg=audio-video 2007;
-ATENTIE!!!FREE SHIPPING!!!!!
-Detalii pe MP sau la telefon 0756-120178.
===============================================


Ultima modificare efectuata Mail Man la Mie Noi 24, 2010 12:06 pm, modificat de 29 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
fredy20



Conectat la: 08 Mar 2009
Mesaje: 120
Locatie: Tg Jiu

MesajTrimis: Lun Mar 08, 2010 6:25 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Ma puteti ajuta cu un contor si capacul de la cordonul de alimentare pentru un mag unitra M2405 s - cel cu vu-metre separate mici ?http://retronom.hu/files/images/P1020282.preview.JPG
Multumesc
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Fan Tesla



Conectat la: 23 Mar 2010
Mesaje: 10
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Vin Apr 02, 2010 9:02 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Ma poate ajuta si pe mine cineva cu niste capete rec si play o roata presoare si un ambreiaj pentru play in stare cit mai buna pentru tesla b115, sunt dispus sa platesc in limita bunului simt.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Fan Tesla



Conectat la: 23 Mar 2010
Mesaje: 10
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Lun Apr 05, 2010 3:41 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Are cineva banda de 18cm 720m preferabil BASF dar accept si orice alta marca de banda (exclus rusesti) de 18cm 720m sau peste 720m in stare buna sau perfecta cu cutia originala, deci cine are si poate sa dea una ofer maxim 40lei.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
MiniDisc



Conectat la: 07 Ian 2004
Mesaje: 730
Locatie: Resita

MesajTrimis: Lun Apr 12, 2010 11:11 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Daca are cineva vreun instrument muzical, orice fel, care nu-l foloseste si vrea sa il dea cuiva care face muzica de hobby, este rugat sa imi trimita mail la extended.mix@gmail.com. Cu multumiri anticipate!
_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
mbl



Conectat la: 28 Mar 2007
Mesaje: 5
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Vin Apr 23, 2010 11:38 am    Titlul subiectului: donez TV defect Raspunde cu citat (quote)

Am de dat un TV SAMSUNG Bio Vision cu diagonala de 54cm. ce tocmai s-a defectat....... Pe mine nu ma intereseaza sa-l repar! Are telecomanda originala, manual de utilizare, etc..... Estetic este impecabil. Cine il vrea, trebuie sa vina sa-l ridice personal.
Primul venit, primul servit! Nu-l retin!
Tel. 0722 895 595.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
FOCA.CRISTIAN



Conectat la: 09 Oct 2007
Mesaje: 32
Locatie: bucuresti

MesajTrimis: Lun Apr 26, 2010 9:29 pm    Titlul subiectului: deck+casete video+timbre Raspunde cu citat (quote)

donez:
1. deck RFT functional
2. doua casete video (una din ele este sigilata)
3. niste timbre

s-au dat


Ultima modificare efectuata de catre FOCA.CRISTIAN la Mie Mai 05, 2010 12:48 pm, modificat de 1 data in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Publicitate Data este GMT + 3 Ore
Du-te la pagina 1, 2, 3, 4  Urmatorul
Pagina 1 din 4

 
Salt la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community