FAQFAQ   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private   IntrareIntrare 
DONATII = GRATIS -Pentru claritate, contactati doar in M.P.
Du-te la pagina Anteriorul  1, 2, 3, 4  Urmatorul
 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Publicitate
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
FOCA.CRISTIAN



Conectat la: 09 Oct 2007
Mesaje: 32
Locatie: bucuresti

MesajTrimis: Joi Apr 29, 2010 9:59 pm    Titlul subiectului: diverse pc Raspunde cu citat (quote)

donez:

1. un HDD de 4,3 Gb IDE
2. un HDD de 1,2 Gb IDE
3. un CDROM LG 52x IDE

toate functioneaza fara probleme

s-au dat
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Mitica
Reclamagiu





MesajTrimis: Joi Apr 29, 2010 9:59 pm    Titlul subiectului: Mitica

Sus
Alex



Conectat la: 12 Iul 2003
Mesaje: 800

MesajTrimis: Mar Iun 15, 2010 2:13 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Donez o combina Sony GR8. Nu mai citeste CD-uri, are nevoie curele noi pt deck si are un ventilator care face cam urat.

O poza de pe net: http://img214.imageshack.us/i/gr8att4.jpg/

LE: Momentan e rezervata pentru colegul forumist c_andrei.

LE: S-a dat.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
ddm70



Conectat la: 03 Iul 2010
Mesaje: 2
Locatie: TIMISOARA

MesajTrimis: Sam Iul 03, 2010 2:49 am    Titlul subiectului: Benzi magnetofon Raspunde cu citat (quote)

Ma poate ajuta si pe mine cineva cu niste benzi de magnetofon cu muzica
anilor 70-90 care sa nu fie deteriorate sau uzate? Va multumesc!

Yahoomail: daiamarius@yahoo.com


Ultima modificare efectuata de catre ddm70 la Dum Iul 18, 2010 12:13 am, modificat de 1 data in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
sebastianne2002



Conectat la: 17 Iul 2010
Mesaje: 1
Locatie: bucuresti

MesajTrimis: Sam Iul 17, 2010 10:40 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

cine poate ajuta un student, u un pc cat de vechi dar sa pot rula un windows xp pe el ,am avut un P4,dar s-a ars placa de baza si monitorul nu se mai aprinde de la o pana de curent .Las e-mailul meu care il verific la munca sebig@yahoo.com.Va multumesc
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
DorinD



Conectat la: 18 Dec 2003
Mesaje: 2393
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Vin Aug 06, 2010 5:46 pm    Titlul subiectului: Donez o pereche de cabluri DIY (Gata, s-a donat!) Raspunde cu citat (quote)

Donez o pereche de cabluri DIY unui audiofil dispus sa experimenteze. Sunt facute din cablu UTP, 2x3cai si lungime aproximativ 5m. Contact pe PM.

Gata, s-au donat unui alt Dorin.



IMG_0138_1.jpg
 Description:
 Filesize:  175.63 KB
 Viewed:  343 Time(s)

IMG_0138_1.jpg



_________________
"It is never too late to have a happy childhood".


Ultima modificare efectuata de catre DorinD la Mar Sep 07, 2010 12:37 pm, modificat de 1 data in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
anabia



Conectat la: 28 Oct 2009
Mesaje: 22
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mar Aug 10, 2010 7:38 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Donez 3 dvd-playere, ambele 3 defecte, adica citesc doar cand vor, in functie de alinierea planetelor Very Happy
Doua sunt Eboda dv 555x, al 3-lea este Orion nustiucemodel. Cred ca unui Eboda ii lipseste o telecomanda.
Contact pe pm. Daca sunt multi doritori intr-un timp scurt, le voi imparti la primii trei.
Sanatate maxima.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Mad_Turnip



Conectat la: 07 Ian 2008
Mesaje: 1
Locatie: bucuresti

MesajTrimis: Mie Aug 11, 2010 11:12 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

anabia a scris:
Donez 3 dvd-playere, ambele 3 defecte, adica citesc doar cand vor, in functie de alinierea planetelor Very Happy
Doua sunt Eboda dv 555x, al 3-lea este Orion nustiucemodel. Cred ca unui Eboda ii lipseste o telecomanda.
Contact pe pm. Daca sunt multi doritori intr-un timp scurt, le voi imparti la primii trei.
Sanatate maxima.


salut, ma intereseaza.

_________________
..::i'm mad...i'm evil...i'm --> ADRENALIN POWERED !! ::..
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Marian_7



Conectat la: 12 Dec 2009
Mesaje: 105
Locatie: Bucuresti/Berceni

MesajTrimis: Lun Sep 06, 2010 7:13 pm    Titlul subiectului: manuale SONY DVP-S525D Raspunde cu citat (quote)

Donez doua manuale de dvd SONY DVP-S525D, unul este in limba franceza si al doilea in italiana. Cea in engleza a plecat cu aparatul la cumparator, astea au ramas. Sper sa fie cuiva de folos. Tel. 0729557260 Marian.

Rugaminte! Very Happy
Cine are ceva electronice de aruncat este rugat sa ma sune, sau dati-mi un Beep si va sun eu, sau un SMS. Vin oricand si la orice ora doriti dvs. sa-le ridic eu de la dvs. Aparatele le vreau pt. niste amarati de la tara pe care noi i-i putem face fericiti cu lucruri ieftine si de aruncat. Va multumesc de amabilitate si intelegere.
Cu mult respect Marian, tel. 0729557260
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
nicu_martin



Conectat la: 02 Apr 2009
Mesaje: 1742
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Lun Sep 27, 2010 4:50 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

http://dasiprimeste.ro/
_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Hi&Fan



Conectat la: 13 Aug 2006
Mesaje: 696
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Lun Sep 27, 2010 6:58 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Din motive de parasire spatiu mare si mutare in altul mai mic raman o groaza de module, placi electronice , mecanisme de CD/DVD/camere video, televizoare incomplete , transformatoare , difuzoare si multe,multe alte maruntisuri care raman in urma unui service de electronice.
Actiunea va avea loc in maxim 10 zile, cei interesati ma pot contacta numai pe MP. Imi rezerv dreptul sa dau ce vreau eu cui vreau eu, prefer sa dau mai multor persoane cate putin daca se dovedeste ca vor sa le foloseasca si le sunt utile, decat sa dau tot cuiva care sa le arunce intr-un beci sau sa umple targurile cu ele. Prefer sa ajut tineri pasionati care au ceva proiecte in lucru . Exista si aparate complete, functionale, dar astea vor aparea la rubrica mea de vanzari, in functie de timpul disponibil.

_________________
Omul intelept isi face vara sanie si iarna o pune pe foc
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului
viox



Conectat la: 06 Feb 2006
Mesaje: 280
Locatie: timisoara

MesajTrimis: Mie Oct 06, 2010 7:14 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Donez reviste Panasonic,Sony,Philips sau Audio-Video.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
atlantic3009



Conectat la: 20 Mar 2010
Mesaje: 53
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Sam Oct 09, 2010 4:33 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Donez Deck Electromures EM 2004 SP negru.
Casetofonul functioneaza pe redare dar nu inregistreaza, are momente cand agata banda.
Are urme pe capcul superior dar fata arata relativ ok.
Este acelasi model ca cel din linkul de mai jos:

http://www.okazii.ro/catalog/41193170/CASETOFON-DECK-CU-SERTAR-ELECTROMURES.html

Doritorii il pot ridica doar din Bucuresti, nu trimit prin posta sau curier.

Deck-ul s-a dat.


Ultima modificare efectuata de catre atlantic3009 la Sam Noi 06, 2010 10:59 pm, modificat de 1 data in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Hi&Fan



Conectat la: 13 Aug 2006
Mesaje: 696
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Dum Oct 10, 2010 12:29 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Hi&Fan a scris:
Din motive de parasire spatiu mare si mutare in altul mai mic raman o groaza de module, placi electronice , mecanisme de CD/DVD/camere video, televizoare incomplete , transformatoare , difuzoare si multe,multe alte maruntisuri care raman in urma unui service de electronice.
Actiunea va avea loc in maxim 10 zile, cei interesati ma pot contacta numai pe MP. Imi rezerv dreptul sa dau ce vreau eu cui vreau eu, prefer sa dau mai multor persoane cate putin daca se dovedeste ca vor sa le foloseasca si le sunt utile, decat sa dau tot cuiva care sa le arunce intr-un beci sau sa umple targurile cu ele. Prefer sa ajut tineri pasionati care au ceva proiecte in lucru . Exista si aparate complete, functionale, dar astea vor aparea la rubrica mea de vanzari, in functie de timpul disponibil.

Din pacate lucrurile nu au decurs deloc asa cum speram eu si singura zi cand va fi posibila actiunea de donatie ar fi maine(de fapt in timp ce scriam s-a facut miezul noptii, asa ca de fap e AZI), asa ca o sa-mi rup o ora-doua din ziua de odihna ca sa finalizez actiunea.
Sper ca maine (DUMINICA 10 OCT) in jurul orei 11 sa fiu acolo si voi putea rspunde la telefon imediat ce ajung. Nu sunati inainte, este un telefon de serviciu incuiat la birou si nu-l aude nimeni, cel mult s-ar putea descarca daca suna pea mult si n-o sa mai putem tine legatura. Numarul este 0757050801 . Intrucat va fi prima duminica de repaos dupa doua saptamani de "hamaleala" , n-o sa pot sta mai mult de o ora-maximum 1,5 ore, dupa care voi inchide telefonul, ca sa stiti ca am plecat. Luni nu are rost sa mai sunati, telefonul va fi la o persoana care habar n-are de aceasta actiune si care nici macar nu lucreaza in acea locatie. Daca mai ramane ceva de donat si voi mai avea acces in spatiul respectiv, voi scrie din nou aici.

_________________
Omul intelept isi face vara sanie si iarna o pune pe foc
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului
Hi&Fan



Conectat la: 13 Aug 2006
Mesaje: 696
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Dum Oct 10, 2010 10:42 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

'Neata!

Imi beau cafeaua si plec spre locatie. Telefonul ramane valabil, in schimb n-o sa mai pot raspunde eu, dar cine raspunde stie sa va indrume catre locatie. Va astept.

_________________
Omul intelept isi face vara sanie si iarna o pune pe foc
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului
Hi&Fan



Conectat la: 13 Aug 2006
Mesaje: 696
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Dum Oct 10, 2010 11:44 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Sunt aici si astept, s-au anuntat cativa amatori, dar n-a sosit inca nimeni.
N-o sa pot sta mai tarziu de ora 13.

_________________
Omul intelept isi face vara sanie si iarna o pune pe foc
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Publicitate Data este GMT + 3 Ore
Du-te la pagina Anteriorul  1, 2, 3, 4  Urmatorul
Pagina 2 din 4

 
Salt la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community