FAQFAQ   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private   IntrareIntrare 
Show Ferarri
Du-te la pagina 1, 2, 3  Urmatorul
 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Cafenea
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
Zamby



Conectat la: 12 Noi 2003
Mesaje: 749
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Lun Iul 05, 2004 8:57 am    Titlul subiectului: Show Ferarri Raspunde cu citat (quote)

Intre 24 Iunie si 4 Iulie a avut loc la Prisma 2 o expozitie Ferarri. Din nefericire am aflat destul de taziu asa ca am apucat sa o vizitez in ultima zi.

Au fost expuse cca 30 masini: Ferrari, Lamborgini, Maserati mai vechi si mai noi. Toate cu gagicile aferente, subtirele, imbracate in rochii rosii si cu cracii lungi si dezgoliti. In plus fata de masini au fost expuse desene si machete ale centrului de design Ferarri, si costume de epoca!

Intr-o zona separata a fost expusa una din masinile lui Shumi de anul trecut.

De asemenea au fost si patru automobile (Fiat) de la retromobil club roman.

Pentru pasionatii de automobile a fost o ocazie unica de a vedea in acelasi loc niste masini pe care nu si le vor permite in viata asta. Am facut vreo 60 poze, marea majoritate cu masini, dar mai sunt cateva si cu fete. Ce sa va spun, personal am fost deosebit de impresionat de cum aratau modelele mai vechi ~1970. Oricum a meritat 150k LEi biletul de intrare.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul MSN Messenger
Mitica
Reclamagiu





MesajTrimis: Lun Iul 05, 2004 8:57 am    Titlul subiectului: Mitica

Sus
Doru



Conectat la: 28 Feb 2003
Mesaje: 597
Locatie: wrong guy, in the wrong place, at the wrong time: the story of my life!

MesajTrimis: Lun Iul 05, 2004 11:13 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Vrem poze!!!
Cu gagicile bineinteles, nu cu masinile...!

_________________
Assumption is the mother of all fuck-up's !
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului
Zamby



Conectat la: 12 Noi 2003
Mesaje: 749
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Lun Iul 05, 2004 3:04 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Poze pentru Dl. Doru'


IMG_0231_m.JPG
 Description:
 Filesize:  50.21 KB
 Viewed:  221 Time(s)

IMG_0231_m.JPG



IMG_0225_m.JPG
 Description:
 Filesize:  41.15 KB
 Viewed:  203 Time(s)

IMG_0225_m.JPG



IMG_0203_m.JPG
 Description:
 Filesize:  68.77 KB
 Viewed:  231 Time(s)

IMG_0203_m.JPG


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul MSN Messenger
Zamby



Conectat la: 12 Noi 2003
Mesaje: 749
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Lun Iul 05, 2004 3:10 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Shi altzi craci ... aaa, vroiam sa spun alte poze ...


IMG_0251_m.JPG
 Description:
 Filesize:  74.95 KB
 Viewed:  210 Time(s)

IMG_0251_m.JPG



IMG_0237_m.JPG
 Description:
 Filesize:  51.25 KB
 Viewed:  193 Time(s)

IMG_0237_m.JPG



IMG_0236_m.JPG
 Description:
 Filesize:  84.62 KB
 Viewed:  220 Time(s)

IMG_0236_m.JPG


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul MSN Messenger
Doru



Conectat la: 28 Feb 2003
Mesaje: 597
Locatie: wrong guy, in the wrong place, at the wrong time: the story of my life!

MesajTrimis: Lun Iul 05, 2004 4:38 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Zamby,
Boier ai fost, boier ramai toata viata ta!
Sa ai parte: si de masini, si de scule AV, si de .. restul!

_________________
Assumption is the mother of all fuck-up's !
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului
Zamby



Conectat la: 12 Noi 2003
Mesaje: 749
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Lun Iul 05, 2004 5:08 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Sarumana', sa dea domnu' sa ma ajung si eu boier cum zici matale! Ceea ce va dorim, oricum, si dumneavoastra. Problema e ca nu prea se lipeste de mine chestia asta cu boieria ...

Problema a fost ca era cenzura dupa mine, ca altfel pozam si eu mai mult gacicile nu masinile. Asa a trebuit sa ma prefac interesat de interioare ...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul MSN Messenger
greierasul



Conectat la: 21 Dec 2003
Mesaje: 2493
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Joi Iul 08, 2004 10:15 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Pacat ca gagicuta mea a trebuit sa fie pe la Milano cu prezentari, poate o vedeai acolo, totusi nu cred ca s-ar fi dus , pe la astfel de show-uri le cheama pe alea mai nasoale sau incepatoarele. Pe una dintre ele am recunoscut-o, e colega de a ei, aceeasi agentie.
http://mcpress.monaco.net/Fashion%20TV%20Award%202003%20au%20Jimmy%20z/ppages/ppage24.htm

http://mcpress.monaco.net/Fashion%20TV%20Award%202003%20au%20Jimmy%20z/ppages/ppage31.htm

http://mcpress.monaco.net/Fashion%20TV%20Award%202003%20au%20Jimmy%20z/ppages/ppage51.htm

http://www.raymond.go.ro/newpage1.htm
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
DJ DNA



Conectat la: 13 Ian 2004
Mesaje: 2305

MesajTrimis: Joi Iul 08, 2004 11:32 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Greieras ,

Tu esti in poza din avatar ?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
QD



Conectat la: 12 Dec 2003
Mesaje: 499
Locatie: Buc

MesajTrimis: Vin Iul 09, 2004 12:03 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Yep, the one and only Wink.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
DJ DNA



Conectat la: 13 Ian 2004
Mesaje: 2305

MesajTrimis: Vin Iul 09, 2004 10:21 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Arata bine !
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
audios



Conectat la: 02 Feb 2004
Mesaje: 148
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Vin Iul 09, 2004 10:39 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Sper ca tipa din foto, nu greierasul. Hihi, zise circotasul ...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
DJ DNA



Conectat la: 13 Ian 2004
Mesaje: 2305

MesajTrimis: Vin Iul 09, 2004 1:25 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Eu de greieras vorbesc ! http://www.raymond.go.ro/newpage1.htm
Care e problema ? Un barbat nu poate sa arate bine ? Ati vazut cum se apreciaza femeile intre ele si nimeni nu crede ca sunt pe dos . Eu cred ca Greierasul e barbat ca lumea si o spun in calitate de heterosexual declarat .

Tipa arata si mai bine dar ce folos daca e ocupata . Cred ca o urmareste Greierasul cu GPS-ul cand pleaca in deplasare Smile .
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Zamby



Conectat la: 12 Noi 2003
Mesaje: 749
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Vin Iul 09, 2004 2:29 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Subscriu 100% la ce spune DJ DNA Laughing

Cred ca trebuie sa fie tare nefericit greierasul cu asa o frumusete dupa el Twisted Evil
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul MSN Messenger
audios



Conectat la: 02 Feb 2004
Mesaje: 148
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Vin Iul 09, 2004 6:19 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Off ... s-a interpretat gresit. Scuzele mele. Alta era intentia ...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
DJ DNA



Conectat la: 13 Ian 2004
Mesaje: 2305

MesajTrimis: Vin Iul 09, 2004 6:32 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Stai linistit ca am inteles despre ce era vorba .
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Cafenea Data este GMT + 3 Ore
Du-te la pagina 1, 2, 3  Urmatorul
Pagina 1 din 3

 
Salt la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community