FAQFAQ   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private   IntrareIntrare 
Microlab SOLO-6
Du-te la pagina Anteriorul  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 
Creaza un subiect nou   Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Computer Multimedia
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
Snake



Conectat la: 09 Iul 2005
Mesaje: 223
Locatie: Fagaras

MesajTrimis: Sam Feb 16, 2008 9:42 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

M&M a scris:
pna atunci mi se pare deplasata diferenta intre slot-uri.


Nu esti singurul... Rolling Eyes
Hai ca intre cabluri din punct de vedere al fizicii exista explicatie...dar aici deja mi se pare ROFL ROFL ROFL
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Mitica
Reclamagiu





MesajTrimis: Sam Feb 16, 2008 9:42 pm    Titlul subiectului: Mitica

Sus
katalin



Conectat la: 06 Iul 2007
Mesaje: 985
Locatie: Pitesti

MesajTrimis: Sam Feb 16, 2008 10:01 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Problema nu este diferenta audibila intre sloturi sau diferente daca bagi sau scoti o placa de sunet din slot e forte probabil sa existe, ci conditiile in care s-a facut testarea si imposibilitaea de a face teste comparative si desigur boxele.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
BNW



Conectat la: 06 Ian 2007
Mesaje: 47

MesajTrimis: Dum Feb 17, 2008 1:07 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Eu v-am zis doar din ce am testat eu pana acum si care sunt concluziile la care am ajuns, dar concluziile voastre binenteles pot diferi din moment ce nu vorbiti in cunostinta de cauza.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
SoNic_real_one



Conectat la: 01 Ian 2008
Mesaje: 408
Locatie: USA

MesajTrimis: Dum Feb 17, 2008 7:39 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

BNW a scris:
Eu v-am zis doar din ce am testat eu pana acum si care sunt concluziile la care am ajuns, dar concluziile voastre binenteles pot diferi din moment ce nu vorbiti in cunostinta de cauza.

Aroganta iti sta foarte bine... te "plimbi" peste toate topicurile cu ea.
Putin respect nu strica daca vrei sa porti discutii. Daca vrei doar sa te auzi singur... continua.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
FATHER



Conectat la: 26 Iun 2006
Mesaje: 1072
Locatie: Satu Mare

MesajTrimis: Dum Feb 17, 2008 8:12 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

@BNW
Te sfatuiesc sa folosesti un ton ceva mai respectuos.. Si daca vei ramane suficient de mult printre noi vei ramane surprins de cat de multi oameni care vorbesc in cunostinta de cauza sunt pe-aici...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
BNW



Conectat la: 06 Ian 2007
Mesaje: 47

MesajTrimis: Dum Feb 17, 2008 10:26 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

FATHER a scris:
@BNW
Si daca vei ramane suficient de mult printre noi vei ramane surprins de cat de multi oameni care vorbesc in cunostinta de cauza sunt pe-aici...

Nu si in cazul de fata fiindca aici vorbim de testele facute de mine si nu de voi.

Fiecare in schimb e liber sa emita concluzii la propriile teste si nu la teste la care nu a luat parte.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
FATHER



Conectat la: 26 Iun 2006
Mesaje: 1072
Locatie: Satu Mare

MesajTrimis: Dum Feb 17, 2008 10:34 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Testele tale ti-au format o opinie subiectiva. E posibil ca in setupul tau rezultatele sa fie acelea. Dar mai sunt si altii pe-aici care au facut testele lor si, in consecinta, ar putea avea alte opinii.
Oricum, las-o mai moale.. Daca mergi pe varfuri faci mai putina galagie si ne putem concentra mai bine la subiect. Eu cred ca si tu poti invata de la altii. Cam asta ar fi ideea unui forum...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
BNW



Conectat la: 06 Ian 2007
Mesaje: 47

MesajTrimis: Dum Feb 17, 2008 10:45 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

FATHER a scris:
Testele tale ti-au format o opinie subiectiva. E posibil ca in setupul tau rezultatele sa fie acelea. Dar mai sunt si altii pe-aici care au facut testele lor si, in consecinta, ar putea avea alte opinii.

Alte opinii sau opinii similare.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Snake



Conectat la: 09 Iul 2005
Mesaje: 223
Locatie: Fagaras

MesajTrimis: Dum Feb 17, 2008 11:24 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

@BNW Cunosti in ceea ce consta efectul Placebo ?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Computer Multimedia Data este GMT + 3 Ore
Du-te la pagina Anteriorul  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Pagina 7 din 7

 
Salt la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community