FAQFAQ   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private   IntrareIntrare 
Fadel Art PC800, pre Promitheus, LG 37LC2RR, subw MA ASW100
Du-te la pagina 1, 2, 3, 4  Urmatorul
 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Publicitate
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
cip_007



Conectat la: 10 Noi 2005
Mesaje: 81
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Lun Iul 09, 2007 2:39 pm    Titlul subiectului: Fadel Art PC800, pre Promitheus, LG 37LC2RR, subw MA ASW100 Raspunde cu citat (quote)

Nu ma intereseaza schimburile.

Sumar
Fadel Art PC800 - balanced power conditioner = 475 EURO
Promitheus Audio Reference C-Core TVC - preamplificator pasiv dual mono = 1'200 EURO
LG 37LC2RR - LCD TV dual tuner cu TimeShift, inregistrare pe HDD integrat = 1'900 RON
Monitor Audio ASW100 - subwoofer = 600 RON
van den Hul The Second - pereche interconect 0.8m, mufe XLR = 130 EURO
van den Hul D - 102 III HYBRID - pereche interconect 0.8m, mufe RCA = 100 EURO
van den Hul D - 102 III HYBRID - pereche interconect 0.5m, mufe RCA = 60 EURO
Cablu tensiune - 1.5m, 3 x 1.5 sqm, cu filtru EMI in cutie de Al si cu ferite = 120 RON
Filtru polarizare circulara Hoya 52mm = 90 RON
Canon EOS 300 - body + obiectiv-ul original din kit (EF 28-90 mm f/4-5.6) = 400 RON
Pachet de 25 vinil-uri = 70 RON


Detaliere ...


Vand Balanced Power Conditioner - Fadel Art PC800‏
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Vand power conditionerul din titlu produs de Fadel Art. L-am cumparat din Germania in Februarie 2010 si l-am folosit cu rezultate excelente impreuna cu cd playerul Aeron DA 10 (care este si el de vanzare) si un player de blueray Oppo BDP-83. Efectele asupra sunetului si imaginilor sunt evidente: fundal sonor curat, imbunatatiri ale dinamicii sonore, soundstage, naturaletea culorilor etc.

Suporta un consum la iesire de maxim 800 VA. Greutatea o estimez la 8-9kg. Are o intrare IEC si o iesire schuko. Am ambalaj in care il pot livra fara probleme oriunde in tara.

Este in stare perfecta (nu a fost modificat in nici un fel, transformatorul si filtrele sunt incastrate intr-o rasina). Il vand pt ca am nevoie de cash pt un upgrade.

Pagina produsului aici




Pret: 475 EURO







Vand Preamplificator dual-mono Promitheus Audio Reference C-Core TVC - versiunea upgradata de producator cu mufe din Ag si selectoare Swiss Elma
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Stare tehnica si vizuala impecabila. Include si spike-urile de lemn originale. Am cutiile, manualul si ambalajul originale. Preamplificatorul este pasiv (TVC - Transformer Volume Control), avand transformatoare C-Core, in configuratie dual monobloc.

Este un model extrem de rar, fiind produs la comanda; fabricarea sa in Malaezia dureaza ~3 luni, iar customizarea 330 USD in plus fata de pretul standard pt versiunea Reference. Sunetul este, intr-adevar, ... de referinta: absolut transparent, pur, realist, organic ... Are ~450 de ore de folosire, asa ca ar trebui sa fie rodat complet. Gasiti pe Internet opinii despre el si comparatii cu Music First Audio Classic, Bent Audio TAP etc.

Eu l-am folosit cu maxima grija si am facut o pasiune pt sunetul lui. Din motive de ordin financiar, trebuie, insa, sa ma despart de el si sa imi redimensionez sistemul audio. Accept teste in Bucuresti, in sistemul celui interesat sa-l cumpere. Il pot trimite prin curier oriunde in tara, intrucat am ambalajele originale.

Detalii producator:
- Dual box version with dual mono volume controls (no remote)
- Reference C-core material (0.05 mm lamination) for the TVC transformers housed on 1.5mm Copper plates (for good Radio Frequency shielding and magnetic shielding)
- the ebony chassis is hand finish with 5 layers of Danish oil to give it the natural sheen. Each layer of oiling is sanded down between oil layers
- ebony knobs
- Swiss Elma switches
- silver RCA & XLR connectors
- internal wiring done with 4N double run Silver
- input connection are 1 x XLR, 2 x RCA
- output Connections are 1 x XLR, 2 x RCA (for bi-amping)
- dimensions: 18,5 x 31 x 8,5 cm
- net weight: 9Kg

Pagina produsului aici
Versiunea pe care o am eu are conectorii amplasati diferit fata de pozele de pe site, fiind produsa la comanda - vedeti mai jos poze cu amplasarea lor.

Detalii tehnice 1 aici

Detalii tehnice 2 aici

Pret: 1'200 EURO






Vand LCD TV LG 37LC2RR dual tuner cu TimeShift, inregistrare pe HDD integrat
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Vand televizorul LCD din titlu, impreuna cu stand, telecomanda si manualul originale. Este modelul care are integrat un hard disk pentru inregistrarea emisiunilor si "oprirea" emisiunilor live (detalii pe net legat de TimeShift). De asemenea, permite vizualizarea simultana a doua canale TV diferite sau a canal TV si a imaginii de la oricare alta intrare (RGB, HDMI etc.)

Este in stare tehnica perfecta, fara nici un fel de probleme vizibile sau "invizibile". Vechime aprox 2 ani. A fost folosit in casa de nefumatori, fara copii sau animale care sa lase par.
Telecomanda prezinta cateva semne de folosire pe muchii, in rest arata f bine (toate butoanele functioneaza, cateva litere sterse de pe butoanele de schimbare volum si canale TV). Telecomanda poate fi programata sa controleze pana la 6 echipamente.

Cateva caracteristici tehnice:
Tip: LCD, TFT active matrix
Diagonala: 37" (94 cm)
Tuner-e analogice: 2 (functie PIP cu urmarirea a 2 programe diferite in timp real) .
Contrast: 1600:1
Luminozitate: 500 cd/m2
Tehnologii imagine: XD Engine, Noise Reduction (3D, MPEG), Cinema
Sunet integrat: 2 x 15Watts, SRS TruSurround XT, AVL (control automat al volumului)
Alte tehnologii: Timeshift, DVR (Digital Video Recorder)(inregistrare programata a emisiunilor TV (pana la 32 ore) sau a altor intrari video) Parental Lock, Teletext (2400 pagini), Auto Sleep, Sleep Timer
Moduri imagine: Spectacle, Full, Original, 4:3, 16:9, 14:9, Zoom
Intrari: HDMI, VGA, Component, 2xComposite, 2xS-Video, 2xSCART, 2xAudio Stereo (2xRCA si Jack Stereo)
Iesiri: Audio Stereo (2xRCA)
Dimensiuni cu stand (WxHxD): 944mm x 729mm x 286mm

Manualul poate fi descarcat de la acest link

Review aici




Pret: 1'900 RON


Vand subwoofer Monitor Audio ASW100
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Vand subwoofer Monitor Audio ASW100, excelent tehnic si vizual, culoare cherry, primul proprietar, luat direct de la importator. Folosit cu rezultate f bune in camera de bloc de 5x4mp, in regim de 3-4 ore in weekend. Il vand pt ca am facut un upgrade.

Este bun si pt filme si pt muzica (are un switch pt comutarea intre cele doua moduri).
Posibilitatile de ajustare ale sunetului & pozitonare in camera sunt marite de cele 2 porturi bass-reflex din spate, care, la nevoie, pot fi acoperite. Astfel, poate fi folosit si cu vecini mai sensibili si cu cei mai "tari de urechi" Smile.

Date tehnice
Driver 10"
Raspuns frecventa: 27Hz - 180Hz
Putere: 120W (RMS), amplif. Mosfet
Reglare faza: potentiometru
Intrari: 2 x RCA + boxe
Iesiri: boxe
Dimensiuni: 32H x 32W x 34D cm
Greutate: 11 kg






Pret: 600 RON



Vand Cabluri Diverse
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
In urma unor upgrade-uri am disponibile urmatoarele cabluri:

Interconect van den Hul The Second XLR 0.8m, original complet, mufe XLR cu contacte aurite, vechime ~2 ani, stare excelenta, folosit ~200h, info producator http://www.vandenhul.com/p_B47.aspx --- Pret: 130 EURO

Interconect van den Hul D - 102 III HYBRID 0.8m, original complet, mufe RCA cu contacte aurite, stare excelenta, vechime ~1.5 ani, folosit ~200h, info producator http://www.vandenhul.com/p_B09.aspx --- Pret: 100 EURO

Interconect van den Hul D - 102 III HYBRID 0.5m, cablul este original iar mufele au fost schimbate cu altele tot RCA cu contacte aurite, stare tehnica excelenta, stare vizuala acceptabila, vechime ~5 ani, info producator http://www.vandenhul.com/p_B09.aspx --- Pret: 60 EURO

Cablu de tensiune 1.5m cu filtru EMI in cutie de Al si ferite, conectori de calitate, conductori de 1.5sqm , ecranat, realizat diy de un forumist, ideal pt surse (CD playere, DVDplayere etc) --- Pret: 120 RON


Pt orice intrebari, va voi raspunde pe PM. La cerere, pot furniza poze ale cablurilor la rezolutie mare.

_________________
Vand Power Conditioner Fadel Art PC 800, preamp Promitheus Audio Reference TVC C-Core dual mono custom, LCD TV LG 37LC2RR dual tuner cu TimeShift & inregistrare pe HDD integrat, subwoofer Monitor Audio ASW100, cabluri diverse, interconnecturi vdH XLR/RCA, viniluri, Canon EOS 300, filtru polarizare Hoya 52mm


Ultima modificare efectuata cip_007 la Mie Apr 13, 2011 9:23 am, modificat de 195 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Mitica
Reclamagiu





MesajTrimis: Lun Iul 09, 2007 2:39 pm    Titlul subiectului: Mitica




Van den Hul D - 102 III HYBRID 50.JPG
 Description:
Van den Hul D - 102 III HYBRID 0.5m
 Filesize:  108.75 KB
 Viewed:  288 Time(s)

Van den Hul D - 102 III HYBRID 50.JPG



Van den Hul D - 102 III HYBRID .JPG
 Description:
Van den Hul D - 102 III HYBRID 0.8m
 Filesize:  205.89 KB
 Viewed:  290 Time(s)

Van den Hul D - 102 III HYBRID .JPG



Van den Hul The Second XLR.JPG
 Description:
Van den Hul The Second
 Filesize:  222.32 KB
 Viewed:  339 Time(s)

Van den Hul The Second XLR.JPG


Sus
cip_007



Conectat la: 10 Noi 2005
Mesaje: 81
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mar Dec 15, 2009 10:28 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Poze preamp Promitheus


[000483]-mic.jpg
 Description:
Front
 Filesize:  142 KB
 Viewed:  81 Time(s)

[000483]-mic.jpg



[000491]-mic.jpg
 Description:
Rear 1
 Filesize:  149.58 KB
 Viewed:  66 Time(s)

[000491]-mic.jpg



[000489]-mic.jpg
 Description:
Rear 2
 Filesize:  117.87 KB
 Viewed:  49 Time(s)

[000489]-mic.jpg



_________________
Vand Power Conditioner Fadel Art PC 800, preamp Promitheus Audio Reference TVC C-Core dual mono custom, LCD TV LG 37LC2RR dual tuner cu TimeShift & inregistrare pe HDD integrat, subwoofer Monitor Audio ASW100, cabluri diverse, interconnecturi vdH XLR/RCA, viniluri, Canon EOS 300, filtru polarizare Hoya 52mm


Ultima modificare efectuata cip_007 la Mar Apr 05, 2011 11:54 am, modificat de 12 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
cip_007



Conectat la: 10 Noi 2005
Mesaje: 81
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mar Dec 22, 2009 5:24 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Filtru polarizare circulara Hoya 52mm
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Vand filtru de polarizare circulara Hoya de 52mm, stare impecabila, impreuna cu ambalajul original. A fost folosit exclusiv cu camera Canon de mai jos. Motivul vanzarii: am trecut pe obiective de 67mm. Eventual accept schimb + diferenta pt un filtru similar dar de 67mm.

Link-uri utile si poze:
http://www.f64.ro/hoya-polarizare-circulara-52mm.html

Pret: 90 RON


Canon EOS 300 - body + obiectiv-ul original din kit (EF 28-90 mm f/4-5.6)
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Vand aparat foto SLR pe film, Canon EOS 300, impreuna cu obiectivul din kit. S-a folosit numai impreuna cu acest obiectiv si este in stare excelenta (atat functional cat si optic).

Aparatul a fost folosit f rar (cred ca maxim 5 role de film) si a stat mai mult in geanta, ferit de praf, fum, umiditate etc. Obiectulul a avut intotdeauna un filtru de polarizare circular. A fost f bine intretinut.

Link-uri utile si poze:
http://www.canon-europe.com/For_Home/Product_Finder/Cameras/SLR/EOS_300/index.asp
http://www.canon-europe.com/For_Home/Product_Finder/Cameras/SLR/EOS_300/index.asp?specs=1



Pret: 400 RON


Pachet 25 vinil-uri
---------------------------------------
Sunt vinil-uri produse in anii '84 - '85 si sunt in stare f buna. Nu au zgarieturi si 20 dintre ele au fost spalate cel putin o data.

Electrecord - Beethoven - Simfonia Nr 1+8 --- 1 buc.
Electrecord - Beethoven - Simfonia Nr 3 --- 1 buc.
Electrecord - Beethoven - Simfonia Nr 4 --- 1 buc.
Electrecord - Beethoven - Simfonia Nr 5 --- 1 buc.
Electrecord - Beethoven - Concert pt vioara si orchestra, Re major Op. 61 --- 2 buc.
Electrecord - Beethoven - Misa Solmenis (2 discuri) --- 1 buc.
Electrecord - Beethoven - Cvartetul nr 15 in La minor --- 1 buc.
Electrecord - Beethoven - "Emperor" Concert nr pt pian si orchestra --- 1 buc.
Eufoda Holland - Clara, Robert en Johannes --- 1 buc.
Electrecord - Cella Delavrancea - Studii Chopin, Bach --- 1 buc.
Electrecord - Leo Delibes - Coppelia --- 1 buc.
Electrecord - Handel - 7 sonate pt 2 viori (2 discuri) --- 1 buc.
Electrecord - Handel - Concerte pt orga si orchestra Op 4, nr 2; Op7, Nr 1 --- 1 buc.
Electrecord - Handel - Integrala sonatelor pt flaut si bas continuu (2 discuri) --- 1 buc.
Electrecord - Handel - 6 sonate pt vioara si clavecin --- 1 buc.
Electrecord - Lalo - Simfonia spaniola + Ravel - Bolero --- 1 buc.
Electrecord - George Gershwin - Rapsody in blue - Concert in fa pt pian si orchestra --- 1 buc.
Electrecord - Mozart - Concertele 1 si 2 pt flaut si orchestra --- 1 buc.
Electrecord - Stravinsky - Pasarea de foc + Respighi - Pinii din Roma --- 1 buc.
Electrecord - Handel + Bach - Concerte si sonate --- 1 buc.
Electrecord - Bach + Geminiani - Concerte si simfonii --- 1 buc.
Electrecord - Bach - Concert pt 2 clavecine si orchestra --- 1 buc.
Electrecord - Bach & Mozart - Concerte pt vioara si orchestra --- 1 buc.
Ruseste - Bach - Concerte pt vioara si orchestra --- 1 buc.

Pret: 70 RON

_________________
Vand Power Conditioner Fadel Art PC 800, preamp Promitheus Audio Reference TVC C-Core dual mono custom, LCD TV LG 37LC2RR dual tuner cu TimeShift & inregistrare pe HDD integrat, subwoofer Monitor Audio ASW100, cabluri diverse, interconnecturi vdH XLR/RCA, viniluri, Canon EOS 300, filtru polarizare Hoya 52mm


Ultima modificare efectuata cip_007 la Sam Sep 11, 2010 12:48 am, modificat de 4 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
cip_007



Conectat la: 10 Noi 2005
Mesaje: 81
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mar Dec 29, 2009 11:41 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Up
_________________
Vand Power Conditioner Fadel Art PC 800, preamp Promitheus Audio Reference TVC C-Core dual mono custom, LCD TV LG 37LC2RR dual tuner cu TimeShift & inregistrare pe HDD integrat, subwoofer Monitor Audio ASW100, cabluri diverse, interconnecturi vdH XLR/RCA, viniluri, Canon EOS 300, filtru polarizare Hoya 52mm


Ultima modificare efectuata cip_007 la Mar Iun 15, 2010 10:26 am, modificat de 2 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
cip_007



Conectat la: 10 Noi 2005
Mesaje: 81
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mie Ian 06, 2010 12:35 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Up
_________________
Vand Power Conditioner Fadel Art PC 800, preamp Promitheus Audio Reference TVC C-Core dual mono custom, LCD TV LG 37LC2RR dual tuner cu TimeShift & inregistrare pe HDD integrat, subwoofer Monitor Audio ASW100, cabluri diverse, interconnecturi vdH XLR/RCA, viniluri, Canon EOS 300, filtru polarizare Hoya 52mm


Ultima modificare efectuata cip_007 la Mar Iun 15, 2010 10:26 am, modificat de 3 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Tiberiu Bako



Conectat la: 13 Ian 2004
Mesaje: 348
Locatie: Timisoara/Ploiesti

MesajTrimis: Joi Ian 07, 2010 1:56 pm    Titlul subiectului: mpa1 Raspunde cu citat (quote)

ai MP
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
cip_007



Conectat la: 10 Noi 2005
Mesaje: 81
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mie Ian 13, 2010 10:53 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Up
_________________
Vand Power Conditioner Fadel Art PC 800, preamp Promitheus Audio Reference TVC C-Core dual mono custom, LCD TV LG 37LC2RR dual tuner cu TimeShift & inregistrare pe HDD integrat, subwoofer Monitor Audio ASW100, cabluri diverse, interconnecturi vdH XLR/RCA, viniluri, Canon EOS 300, filtru polarizare Hoya 52mm


Ultima modificare efectuata de catre cip_007 la Lun Mai 31, 2010 10:55 am, modificat de 1 data in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
cip_007



Conectat la: 10 Noi 2005
Mesaje: 81
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Joi Apr 01, 2010 5:39 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Update in primul post
_________________
Vand Power Conditioner Fadel Art PC 800, preamp Promitheus Audio Reference TVC C-Core dual mono custom, LCD TV LG 37LC2RR dual tuner cu TimeShift & inregistrare pe HDD integrat, subwoofer Monitor Audio ASW100, cabluri diverse, interconnecturi vdH XLR/RCA, viniluri, Canon EOS 300, filtru polarizare Hoya 52mm
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
cip_007



Conectat la: 10 Noi 2005
Mesaje: 81
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Joi Apr 22, 2010 4:07 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Fishing
_________________
Vand Power Conditioner Fadel Art PC 800, preamp Promitheus Audio Reference TVC C-Core dual mono custom, LCD TV LG 37LC2RR dual tuner cu TimeShift & inregistrare pe HDD integrat, subwoofer Monitor Audio ASW100, cabluri diverse, interconnecturi vdH XLR/RCA, viniluri, Canon EOS 300, filtru polarizare Hoya 52mm
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
cip_007



Conectat la: 10 Noi 2005
Mesaje: 81
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mie Apr 28, 2010 5:06 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Thumbs up
_________________
Vand Power Conditioner Fadel Art PC 800, preamp Promitheus Audio Reference TVC C-Core dual mono custom, LCD TV LG 37LC2RR dual tuner cu TimeShift & inregistrare pe HDD integrat, subwoofer Monitor Audio ASW100, cabluri diverse, interconnecturi vdH XLR/RCA, viniluri, Canon EOS 300, filtru polarizare Hoya 52mm
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
dani4utd
Vizitator





MesajTrimis: Joi Apr 29, 2010 7:42 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Blocat 10 zile.
Sus
dani4utd
Vizitator





MesajTrimis: Lun Mai 10, 2010 5:08 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Up @go.
Sus
cip_007



Conectat la: 10 Noi 2005
Mesaje: 81
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Vin Mai 21, 2010 11:42 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Thumbs up
_________________
Vand Power Conditioner Fadel Art PC 800, preamp Promitheus Audio Reference TVC C-Core dual mono custom, LCD TV LG 37LC2RR dual tuner cu TimeShift & inregistrare pe HDD integrat, subwoofer Monitor Audio ASW100, cabluri diverse, interconnecturi vdH XLR/RCA, viniluri, Canon EOS 300, filtru polarizare Hoya 52mm
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
cip_007



Conectat la: 10 Noi 2005
Mesaje: 81
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Sam Mai 29, 2010 10:49 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Noutati in primul post.
_________________
Vand Power Conditioner Fadel Art PC 800, preamp Promitheus Audio Reference TVC C-Core dual mono custom, LCD TV LG 37LC2RR dual tuner cu TimeShift & inregistrare pe HDD integrat, subwoofer Monitor Audio ASW100, cabluri diverse, interconnecturi vdH XLR/RCA, viniluri, Canon EOS 300, filtru polarizare Hoya 52mm
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
cip_007



Conectat la: 10 Noi 2005
Mesaje: 81
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mar Iun 15, 2010 10:27 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Anunt valabil
_________________
Vand Power Conditioner Fadel Art PC 800, preamp Promitheus Audio Reference TVC C-Core dual mono custom, LCD TV LG 37LC2RR dual tuner cu TimeShift & inregistrare pe HDD integrat, subwoofer Monitor Audio ASW100, cabluri diverse, interconnecturi vdH XLR/RCA, viniluri, Canon EOS 300, filtru polarizare Hoya 52mm
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Publicitate Data este GMT + 3 Ore
Du-te la pagina 1, 2, 3, 4  Urmatorul
Pagina 1 din 4

 
Salt la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community