FAQFAQ   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private   IntrareIntrare 
Vreau ....

 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> DIY & Minitehnicus
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
aldama1



Conectat la: 26 Feb 2004
Mesaje: 19

MesajTrimis: Dum Iul 25, 2004 11:17 pm    Titlul subiectului: Vreau .... Raspunde cu citat (quote)

Am vreo sansa sa-mi fac 1 pereche de boxe cu difuzoarele astea? La cat sunt eu de bommba...
YDD 250LPB 110 4 OHM = 250mm D. Magnet=110mm Putere M=200W Frecventa=40HZ-5KHZ Senz=91dB Imped=4ohm>>>>>>>>>>>>pentru bas
G5002 4OHM = 296mL Putere M=80W Frecventa=0.5Hz-10KHz Senz=91dB Imped=4ohm>>>pentru medii
JM 104 4OHM = 104mm BOBINA=1" Putere M=100W Frecventa=3KHZ-20KHZ Senz=90dB Imped=4ohm>>>>pentru inalte
Sunt alese cat de cat bine?
....si cam cum sa le calculez.
Am pal de 20, masina de taiat si ...dorinta.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Mitica
Reclamagiu





MesajTrimis: Dum Iul 25, 2004 11:17 pm    Titlul subiectului: Mitica

Sus
Vasile
peȘte


Conectat la: 18 Aug 2003
Mesaje: 3305
Locatie: Maramures, Poienile Izei

MesajTrimis: Lun Iul 26, 2004 9:16 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Merge
Pentru YING CHUN YDD200 LPB am un proiect de boxa Razz

_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> DIY & Minitehnicus Data este GMT + 3 Ore
Pagina 1 din 1

 
Salt la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community