FAQFAQ   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private   IntrareIntrare 
HDD portabil pentru VX 2100

 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Foto & Video Digital
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
mihaibombea



Conectat la: 05 Noi 2007
Mesaje: 2
Locatie: romania

MesajTrimis: Lun Noi 05, 2007 11:45 pm    Titlul subiectului: HDD portabil pentru VX 2100 Raspunde cu citat (quote)

Stie cineva unde as putea gasi un hard disk portabil pentru vx 2100 de cca. 80gb ?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Mitica
Reclamagiu





MesajTrimis: Lun Noi 05, 2007 11:45 pm    Titlul subiectului: Mitica

Sus
Adrian FX



Conectat la: 18 Feb 2006
Mesaje: 25
Locatie: Hunedoara

MesajTrimis: Mar Noi 06, 2007 12:14 am    Titlul subiectului: HDD pt vx 2100 Raspunde cu citat (quote)

Un hdd extern chiar daca are firewire nu inseamna ca va lucra ca recorder, dar exista o solutie uite aici:
http://www.datavideo.us/fs/products/dn300_fs.htm
e un videorecorder digital pe hdd si are intrari/iesiri firewire si analog, plus ca poti descarca pe pc pe editare.[/url]

_________________
Life, down here, is just an illusion!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
thefirstdj



Conectat la: 24 Feb 2005
Mesaje: 271
Locatie: Constanța

MesajTrimis: Mie Noi 07, 2007 9:14 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Uite aici ce cauta el: http://www.focusinfo.com/solutions/catalog.asp?id=3
Se conecteaza la camera si poate functiona ca recorder, exact ca si cum ai avea caseta. Dai REC din camera si poti inregistra pe HDD, pe caseta sau pe ambele simultan! Pe urma conectezi hdd-ul la pc si poti folosi clipurile in softul de editare.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
BUBLE CORNEL



Conectat la: 13 Ian 2007
Mesaje: 91

MesajTrimis: Lun Noi 26, 2007 12:20 pm    Titlul subiectului: Despre HDD extern Raspunde cu citat (quote)

Pe acest Recorder HDD extern prezentat mai sus se poate filma direct cred,dar filmarea va fi DV (avi) sau MPEG 2 ?? si inca o intrebare,atunci cind se face transferul de pe HDD pe calculator prin Firewire (i link 1394) sint recunoscute stopurile dintre secvente pentru a putea pune anumite tranzitii ori efecte de imagine ??
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Ankh



Conectat la: 05 Dec 2005
Mesaje: 169
Locatie: Timisoara

MesajTrimis: Lun Noi 26, 2007 5:34 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Este DV, citeste specificatiile si o sa vezi ce formate stie (inclusiv HD); stie scene detection.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului
il_conte



Conectat la: 26 Iun 2006
Mesaje: 269
Locatie: Galati

MesajTrimis: Mie Noi 28, 2007 4:14 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

aduce cineva in romania?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Ankh



Conectat la: 05 Dec 2005
Mesaje: 169
Locatie: Timisoara

MesajTrimis: Vin Dec 07, 2007 8:28 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

da, inclusiv eu. Smile
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului
sorrel29



Conectat la: 16 Aug 2006
Mesaje: 52
Locatie: Tulcea

MesajTrimis: Sam Dec 08, 2007 2:52 am    Titlul subiectului: vreau si eu... Raspunde cu citat (quote)

il_conte a scris:
aduce cineva in romania?

gata vrei si tu Very Happy

_________________
Nu ma gandesc la viitor. Va veni el singur.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
il_conte



Conectat la: 26 Iun 2006
Mesaje: 269
Locatie: Galati

MesajTrimis: Mie Dec 12, 2007 6:13 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

te pomenesti ca tu ai..... Cool
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
geooo



Conectat la: 29 Noi 2007
Mesaje: 2

MesajTrimis: Dum Dec 16, 2007 10:31 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

cati bani? Very Happy
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Foto & Video Digital Data este GMT + 3 Ore
Pagina 1 din 1

 
Salt la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community