FAQFAQ   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private   IntrareIntrare 
AKAI DECK GX-F 51
Du-te la pagina Anteriorul  1, 2, 3
 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Vintage
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
akaiofil



Conectat la: 12 Iul 2007
Mesaje: 592

MesajTrimis: Vin Noi 07, 2008 4:55 pm    Titlul subiectului: Re: gx f51 Raspunde cu citat (quote)

CRISTIFETTIK10 a scris:
djmk1988 a scris:
200 ? Exagerat de mult! La banii astia poti lua deckuri fie ele 2 sau 3 Head net superioare acelui akai.... Eu personal nici la 50 euro de asi prinde nu m-asi indupleca . Oricum sunt curios care este diferenta intre el si f 31 Rolling Eyes


Tu cu Magnetofoane eu cu Deck-uri,fiecare cu pasiunea lui...si pasiunea costa


sa vezi cum e cind esti si cu unele si cu altele....SmileSmileSmile
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Mitica
Reclamagiu





MesajTrimis: Vin Noi 07, 2008 4:55 pm    Titlul subiectului: Mitica

Sus
CRISTIFETTIK10



Conectat la: 07 Noi 2007
Mesaje: 61
Locatie: ARAD

MesajTrimis: Sam Noi 08, 2008 4:36 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

kilaru_de_coduri a scris:
Sa nu intelegi gresit ideea:
Pentru un deck (ACUM) in aceste vremuri, este MULT prea MULT 200 euro pentru o scula din clasa F-51 indiferent de conditia tehnica in care se afla (poate fi nou tinut in cutie).
Inteleg dorinta de a avea X aparat (aceeiasi greseala am facut-o si eu cu GX-75MK II in 1997 cand am dat pe el @700DM pe un exemplar impecabil cu telecomanda + manual de utilizare)
Eu zic sa mai astepti ca SIGUR v-a aparea pe undeva scos la vanzare un exemplar F-51 in stare buna (cu putin noroc chiar FOARTE buna) la bani mult mai putin.
Ca sa nu mai vorbin ca @150-200 euro gasesti deckuri de top care sunt cu mult mai performante decat un f-51...


Ai dreptate,stiu ca nu este un super-deck dar imi place cum arata si atat,la-m vandut la 1/2 din pretul cu care la-m achizitionat .Nu e nici prima si nici ultima oara cand fac asta...Deh pasiunea
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Vintage Data este GMT + 3 Ore
Du-te la pagina Anteriorul  1, 2, 3
Pagina 3 din 3

 
Salt la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community