FAQFAQ   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private   IntrareIntrare 
Camera video entry level ?

 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Foto & Video Digital
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
bzfcocon



Conectat la: 13 Mai 2004
Mesaje: 2096
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mie Noi 14, 2007 9:53 pm    Titlul subiectului: Camera video entry level ? Raspunde cu citat (quote)

Stiu ca suna penibil, dar dati-mi si mie o sugestie de camera video (DV sau DVD) ieftina si buna- pana in 800-1000 RON. Nu am mari pretentii la calitatea imaginii! Sa fie cat de cat fiabila si robusta !

Am vazut ca sunt o multime: exista diferente reale intre ele sau sunt cam tot o apa si-un pamant ?

_________________
Don't believe in audiophile believings.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Mitica
Reclamagiu





MesajTrimis: Mie Noi 14, 2007 9:53 pm    Titlul subiectului: Mitica

Sus
il_conte



Conectat la: 26 Iun 2006
Mesaje: 269
Locatie: Galati

MesajTrimis: Sam Noi 17, 2007 2:46 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

din cate stiu eu, sony sunt mai rezistente la mecanica (dv) dvd- nu cred ca poti sa te apropii la banii astia.
Deci tot o camera miniDv ramne.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Foto & Video Digital Data este GMT + 3 Ore
Pagina 1 din 1

 
Salt la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community