FAQFAQ   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private   IntrareIntrare 
e15 350n paudio

 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Pro Audio
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
songoku



Conectat la: 09 Dec 2007
Mesaje: 3

MesajTrimis: Dum Ian 06, 2008 8:26 pm    Titlul subiectului: e15 350n paudio Raspunde cu citat (quote)

Ce parere aveti despre e15 350n?as vrea sa echipez 2 incinte cu el si mi s-a parut a fi solutia cea mai buna la un pret bun,dar vad ca se spune ca nu se descurca la bas,din specificatii nu as zice asta,poate imi puteti spune daca are totusi un bas acceptabil pt. un fullrange[doar nu am pretentii sa se auda ca un sub.]la acelasi pret ar fi si hp15s dar daca diferenta de bas intre ele este mica as opta pentru e15 350n[pare a fi mai performant si mai usor]sunt incepator,sper sa nu vi se para aiurea intrebarea mea!multumesc Confused[poate cei care au e15350n ma pot lamuri mai bine]
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Mitica
Reclamagiu





MesajTrimis: Dum Ian 06, 2008 8:26 pm    Titlul subiectului: Mitica

Sus
NeXuS3



Conectat la: 05 Noi 2004
Mesaje: 624
Locatie: TEL 0766 332366

MesajTrimis: Dum Ian 06, 2008 10:59 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

eu as pune HP-15S in loc de E15 daca greutatea nu ar fi un avantaj atat de mare

E15 are mediile mai pronuntate si mascheaza partea de bass mai mult decat HP-15S.

_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Pro Audio Data este GMT + 3 Ore
Pagina 1 din 1

 
Salt la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community