FAQFAQ   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private   IntrareIntrare 
preamplificator de microfon M-Audio Tampa

 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Pro Audio
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
turbo



Conectat la: 30 Mar 2005
Mesaje: 77
Locatie: BUCURESTI

MesajTrimis: Joi Ian 17, 2008 4:41 pm    Titlul subiectului: preamplificator de microfon M-Audio Tampa Raspunde cu citat (quote)

Salut!
As dori sa-mi spuneti de unde se poate cumpara acest preamplificator si daca se mai poate cumpara(am auzit ca nu mai este in productie).
Multumesc.

_________________
Put on psch-war operations, make it loud.
This is Romeo Foxtrot. Shall we dance !?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Mitica
Reclamagiu





MesajTrimis: Joi Ian 17, 2008 4:41 pm    Titlul subiectului: Mitica

Sus
ovi_ice



Conectat la: 29 Dec 2007
Mesaje: 181
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Sam Ian 19, 2008 1:56 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Poti sa incerci aici :

http://www.soundcreation.ro/instrumente_muzicale,category_id,31,cat_title,Preamplificatoare_microfon,brand_id,8,brand_title,M-Audio,product_id,317,product_name,Tampa.html
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
turbo



Conectat la: 30 Mar 2005
Mesaje: 77
Locatie: BUCURESTI

MesajTrimis: Lun Ian 21, 2008 6:14 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

ovi_ice a scris:
Poti sa incerci aici :

http://www.soundcreation.ro/instrumente_muzicale,category_id,31,cat_title,Preamplificatoare_microfon,brand_id,8,brand_title,M-Audio,product_id,317,product_name,Tampa.html


Multumesc mult, ovi_ice!
Domnul profesor -persoana care cumpara microfonul- discutase deja cu cei din Timisoara si,singurul microfon pe care-l mai aveau era cel de showroom dar la care dau garantie si tot ce vine cu unul nou.Pe dumnealui il intereseaza insa unul nou.

Multumesc pentru interes.Daca mai aveti ceva informatii,spuneti-mi-le!

_________________
Put on psch-war operations, make it loud.
This is Romeo Foxtrot. Shall we dance !?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
ovi_ice



Conectat la: 29 Dec 2007
Mesaje: 181
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mar Ian 22, 2008 2:32 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Deci....in primul post ai zis ca vrei info despre preamplificator de microfon...iar acum ceva despre microfon...cum e pana la urma ?

Daca e totusi vb de preu, e neaparat nevoie de Tampa ? Vorbeste cu cei de la avaudiosys....sunt reprezentanti M-Audio pt Ro.....daca se mai gaseste modelul respectiv, atunci ei ar trebui sa ti-l aduca. Sau poate te orientezi spre alt model/brand...

www.avaudiosys.ro
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
turbo



Conectat la: 30 Mar 2005
Mesaje: 77
Locatie: BUCURESTI

MesajTrimis: Mar Ian 22, 2008 2:54 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Avem microfonul AudioTechnica4047 si trebuie un preamp de microfon.Acesta este M-Audio Tampa.Problema este ca tipii de la firma din Timisoara spun ca nu mai aduc acest model;in schimb au unul care a fost folosit la demonstratii si pe care-l vand .Domnul profesor vrea sa cumpere unul nou.
Sper c-am fost suficient de clar de aceasta data.

_________________
Put on psch-war operations, make it loud.
This is Romeo Foxtrot. Shall we dance !?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
turbo



Conectat la: 30 Mar 2005
Mesaje: 77
Locatie: BUCURESTI

MesajTrimis: Mar Ian 22, 2008 2:59 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Multumesc pentru link.In cazul in care nu-l vom gasi, va trebui sa luam altul.

PS:acum am vazut ca am scris microfon in loc de preamp de microfon.

_________________
Put on psch-war operations, make it loud.
This is Romeo Foxtrot. Shall we dance !?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Pro Audio Data este GMT + 3 Ore
Pagina 1 din 1

 
Salt la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community