FAQFAQ   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private   IntrareIntrare 
sistem sunet

 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Pro Audio
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
akero



Conectat la: 11 Feb 2008
Mesaje: 17

MesajTrimis: Lun Feb 11, 2008 11:19 pm    Titlul subiectului: sistem sunet Raspunde cu citat (quote)

Shocked salut, am nevoie de un sfat de la un bun cunoscator.
*imi este de ajuns un mixer, o putere, 4 boxe, 2 subwoofere, un cd player, casca si microfon... si etc... ce mai trebuie??? si la cati bani ma duce SA FIE LUCRU BUN, sa ma tina minim 5 ani fara interventii si reparatii...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Mitica
Reclamagiu





MesajTrimis: Lun Feb 11, 2008 11:19 pm    Titlul subiectului: Mitica

Sus
FATHER



Conectat la: 26 Iun 2006
Mesaje: 1072
Locatie: Satu Mare

MesajTrimis: Lun Feb 11, 2008 11:30 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Ca sa ce ?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
akero



Conectat la: 11 Feb 2008
Mesaje: 17

MesajTrimis: Lun Feb 11, 2008 11:37 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

vreau sa ma apuc de treaba, sa organizez partea muzicala la evenimente
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
akero



Conectat la: 11 Feb 2008
Mesaje: 17

MesajTrimis: Lun Feb 11, 2008 11:47 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

am picat cu ochi pe niste scule behringer, dar nu stiu ce sa aleg cum sa le combin, cat de performante sunt, si daca merita sa ba bag in datorii investind in ceva performant
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Serby



Conectat la: 01 Feb 2004
Mesaje: 1436
Locatie: Kronstadt

MesajTrimis: Lun Feb 11, 2008 11:52 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Daca vrei sa te tina 5 ani uita de Behringer Twisted Evil
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
kilaru_de_coduri



Conectat la: 03 Mar 2006
Mesaje: 1530

MesajTrimis: Mar Feb 12, 2008 12:00 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

parca cei de la CUBE dau 5 ani garantie....
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
akero



Conectat la: 11 Feb 2008
Mesaje: 17

MesajTrimis: Mar Feb 12, 2008 12:21 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

pe ce site ii gasesc pe cei de la CUBE
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Snake



Conectat la: 09 Iul 2005
Mesaje: 223
Locatie: Fagaras

MesajTrimis: Mar Feb 12, 2008 12:48 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Daca te uitai la Berry nu cred ca iti permiti Qube. ( nu ma intelege gresit ) Rolling Eyes
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
akero



Conectat la: 11 Feb 2008
Mesaje: 17

MesajTrimis: Mar Feb 12, 2008 12:55 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

eu vreau sa aflu in ce sa investesc si sa nu-mi para rau... si accept si mistourile in situatia asta....
pe alt forum uni discuta de Phonic.... este bun ????... produsele lor apar si pe www.thoman si stiu pe cineva care aduce marfa de la Thoman, vreau sa stiu ce sa iau... sa nu fiu fraierit
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Snake



Conectat la: 09 Iul 2005
Mesaje: 223
Locatie: Fagaras

MesajTrimis: Mar Feb 12, 2008 1:02 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Nu te iau la mishto, dar nu stiu bugetul tau asa ca nu prea am nicio parere.
Nu ma ocup cu asa ceva, dar am auzit 2 subwoofere Qube si sunetul era adevarat. Am mai auzit de la ei si alte produse ( acel asa zis line array si ceva fullrange ) si de sunat sa sti ca suna.

Din ce se spune despre Phonic, si cei care il folosesc isi merita banii pt 8 ohmi, poate chiar pt 4 ohmi pe canal, sau 8 ohmi in punte. Mai jos nu pt ca ai sanse sa-ti iei adio de la el. Rolling Eyes
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
akero



Conectat la: 11 Feb 2008
Mesaje: 17

MesajTrimis: Mar Feb 12, 2008 10:02 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

la un buget de 9000 ron... cam aici pot sa ajung peste vreo 3 luni si sper sa fie destul timp pana atunci ptr informare
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
akero



Conectat la: 11 Feb 2008
Mesaje: 17

MesajTrimis: Mar Feb 12, 2008 10:13 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

am vazut niste scheme "sper bune" pentru sisteme... mi se par interesante... am sa studiez pretul
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
akero



Conectat la: 11 Feb 2008
Mesaje: 17

MesajTrimis: Mar Feb 12, 2008 10:25 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

MAMA CE PRETURI.... Crying or Very sad ...AUALEU... NU CONTEST CA NU SUNT BUNE DAR...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
NeXuS3



Conectat la: 05 Noi 2004
Mesaje: 624
Locatie: TEL 0766 332366

MesajTrimis: Mar Feb 12, 2008 1:05 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

salut, poate te pot ajuta eu

ai mesaj privat

_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Pro Audio Data este GMT + 3 Ore
Pagina 1 din 1

 
Salt la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community