FAQFAQ   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private   IntrareIntrare 
Boxe Cerwin Vega

 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Pro Audio
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
mario_lando



Conectat la: 10 Feb 2008
Mesaje: 12
Locatie: Targoviste

MesajTrimis: Dum Feb 10, 2008 8:43 am    Titlul subiectului: Boxe Cerwin Vega Raspunde cu citat (quote)

Buna ziua!As dori sa cumpar un set de boxe Cerwin Vega CLSC-12 sau VE-12.Din cate vad eu au cam aceleasi caracteristici.VE-12 parca arata mai bine si m-ar tenta mai mult.Pe care mi le recomandati?As dori deasemenea,daca se poate sa imi recomandati si un amplificator care sa se potriveasca bine cu ele.Problema este ca achizitonand boxele,nu-mi mai raman decat 7-8 milioane pentru amplificator.Nu conteaza,acesta poate fi si de la mana a doua,numai sa fie bun si sa "se pupe" bine cu boxele.Thank you!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Mitica
Reclamagiu





MesajTrimis: Dum Feb 10, 2008 8:43 am    Titlul subiectului: Mitica

Sus
mario_lando



Conectat la: 10 Feb 2008
Mesaje: 12
Locatie: Targoviste

MesajTrimis: Sam Feb 16, 2008 8:54 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Stie cineva?Ati avut careva astfel de boxe?Please help!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Dj Ovidiu1983



Conectat la: 17 Apr 2007
Mesaje: 109
Locatie: Craiova

MesajTrimis: Sam Feb 16, 2008 9:38 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

User-ul Rares are VE 12 puse pe Pioneer A 757. Stiu ca este foarte multumit de sistem. Poti lua legatura cu el Smile
_________________
Respecta si vei fi respectat !!!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
mario_lando



Conectat la: 10 Feb 2008
Mesaje: 12
Locatie: Targoviste

MesajTrimis: Sam Feb 16, 2008 6:51 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Thanks mult de tot!Voi lua legatura cu el.Dar din cate vad eu este dual mono.Nu ar fi mai bine ceva stereo din punct de vedere al calitatii auditiei?Eu,nu prea ma pricep.Spuneti-mi voi,va rog frumos!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
kilaru_de_coduri



Conectat la: 03 Mar 2006
Mesaje: 1530

MesajTrimis: Sam Feb 16, 2008 7:25 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

pai....o constuctie dual mono=stereo.
Adica doua amplife sub aceeiasi capota.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Pro Audio Data este GMT + 3 Ore
Pagina 1 din 1

 
Salt la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community