FAQFAQ   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private   IntrareIntrare 
Site-uri cu muzica FLAC & WAV

 
Creaza un subiect nou   Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Computer Multimedia
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
BNW



Conectat la: 06 Ian 2007
Mesaje: 47

MesajTrimis: Sam Feb 16, 2008 1:05 am    Titlul subiectului: Site-uri cu muzica FLAC & WAV Raspunde cu citat (quote)

Momentan nu detin nici macar un fisier in format FLAC si ma gandeam poate stiti voi ceva site-uri importante unde se gasesc melodii in format FLAC eventual WAV.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Mitica
Reclamagiu





MesajTrimis: Sam Feb 16, 2008 1:05 am    Titlul subiectului: Mitica

Sus
PaulTm



Conectat la: 27 Iul 2006
Mesaje: 71
Locatie: Timisoara

MesajTrimis: Sam Feb 16, 2008 1:44 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

www.xxxxxxxxxx.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
SoNic_real_one



Conectat la: 01 Ian 2008
Mesaje: 408
Locatie: USA

MesajTrimis: Sam Feb 16, 2008 2:23 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Topicul asa nu incalca regulamentul?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Delta04



Conectat la: 14 Iul 2007
Mesaje: 517
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Sam Feb 16, 2008 3:48 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Oho, si inca cum, piraterie pe fata... Cumpara un disc original, ripuieste-l cu EAC, asculta wav-ul sau encodeaza-l FLAC. Restul, gasesti pe Goole .... Smile
_________________
Receiver: Yamaha RX-V361| Front: Magnat Monitor 220 | Rear: Sony SS-B1000 | Center: Magnat Monitor 210
LCDTV: Samsung LE32B530
Inca putin si fac DXCC-ul, hi.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului
BNW



Conectat la: 06 Ian 2007
Mesaje: 47

MesajTrimis: Sam Feb 16, 2008 4:35 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

SoNic_real_one a scris:
Topicul asa nu incalca regulamentul?

Delta04 a scris:
Oho, si inca cum, piraterie pe fata... Cumpara un disc original, ripuieste-l cu EAC, asculta wav-ul sau encodeaza-l FLAC. Restul, gasesti pe Goole .... Smile

Ma faceti sa rad dar cine vorbea aici de downloaduri ilegale ? Daca pe un site de torenti de exemplu se gasesc fel de fel de melodii nu-nseamna ca cineva o sa le downloadeze exact pe cele sub copyright sau postate ilegal, pt cultura voastra generala aflati ca exista si downloaduri legale melodii care pot fi downloadate gratuit sub liceenta creative commons sau fara nici o liceenta, cel mai bun exemplu este site-ul www.jamendo.com complet legal cu muzica creata de artisti independenti peste 4151 artisti si peste 7082 albume, daca nu stiati de site dati o tura si o sa ramaneti uimiti, toate downloadurile sunt absolut legale partea proasta e ca sunt doar in format mp3.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
FATHER



Conectat la: 26 Iun 2006
Mesaje: 1072
Locatie: Satu Mare

MesajTrimis: Sam Feb 16, 2008 9:38 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Pentru downlload FLAC , apasati tasta 1. Pentru wav, apasati .....
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Computer Multimedia Data este GMT + 3 Ore
Pagina 1 din 1

 
Salt la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community