FAQFAQ   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private   IntrareIntrare 
pt cei care nu stiu ce alegere sa faca

 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Pro Audio
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
maniak99



Conectat la: 09 Feb 2008
Mesaje: 4

MesajTrimis: Mar Feb 12, 2008 4:26 pm    Titlul subiectului: pt cei care nu stiu ce alegere sa faca Raspunde cu citat (quote)

salutare la toata lumea.ma confrunt de foarte mult timp cu aceeasi problema,nu sunt sigur ce mp3 /mp4 sa cumpar....ce casti sa cumpar,care firme sunt bune care nu....care combinatii...de exemplu....am 5 milioane de lei cu ajutorul carora as putea sa cumpar un mp4 iriver x20 de 2gb si o pereche de casti sennheiser pmx 100.este o alegere buna,imi puteti propune altceva in banii astia...sau in maxim 6 milioane.....ce combinatii sunt bune...in cati bani? ...sunt sigur ca ar fi un topic pe care multi l-ar folosi si ar fi o salvare ca ne luam prea multe tepe in ziua de azi....va multumesc
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Mitica
Reclamagiu





MesajTrimis: Mar Feb 12, 2008 4:26 pm    Titlul subiectului: Mitica

Sus
CC



Conectat la: 25 Aug 2004
Mesaje: 1628
Locatie: Timisoara

MesajTrimis: Mar Feb 12, 2008 5:24 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

PMX100 sunt f. OK pentru cat costa.

Despre mp3/mp4 ... nu cunosc Rolling Eyes .

_________________
It is a great thing to know the season for speech and the season for silence.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
nicumur
Vizitator





MesajTrimis: Mar Feb 12, 2008 6:59 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Nu stiu cat de PRO sunt "sculele" enumerate de tine... Rolling Eyes
Sus
maniak99



Conectat la: 09 Feb 2008
Mesaje: 4

MesajTrimis: Mie Feb 13, 2008 12:00 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

nu zic de "scule' ca ar fi pro.vreau doar sa m-i se spuna dak este o alegere buna in banii pe care ii am.si dak nu sa m-i se spuna alta solutie.va multumesc
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Delta04



Conectat la: 14 Iul 2007
Mesaje: 517
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mie Feb 13, 2008 1:05 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Se scrie "daca" nu "dak" ca nu esti pe mirc. Revenind la topicul tau, ia un Iriver ca merge ok din orice punct de vedere, mai ales cel financiar.
_________________
Receiver: Yamaha RX-V361| Front: Magnat Monitor 220 | Rear: Sony SS-B1000 | Center: Magnat Monitor 210
LCDTV: Samsung LE32B530
Inca putin si fac DXCC-ul, hi.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului
maniak99



Conectat la: 09 Feb 2008
Mesaje: 4

MesajTrimis: Mie Feb 13, 2008 2:05 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Va multumesc pentru raspunsuri!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
maniak99



Conectat la: 09 Feb 2008
Mesaje: 4

MesajTrimis: Mie Feb 13, 2008 2:07 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Daca este posibil si nu cer prea mult va rog frumos sa imi spuneti si alte optiuni pe care le-as mai avea in acesti bani.Va multumesc!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
daddycool



Conectat la: 23 Feb 2005
Mesaje: 543
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Lun Mar 03, 2008 2:39 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

la aceiasi bani nu pot sa spun ceva mai bun.. dar am ascultat cowon d2+ pmx 100 si apoi iriver x20 (asta era al meu cu aceleasi casti)... there is no comparison! Smile d2 e la mare distantza.. e singurul player portabil auzit de mine care suna atat de bine.. dar daca nu-l auzi p-ala inainte merge si combinatia cu iriverul!! Laughing
_________________
"the picture you see is no portrait of me"
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Pro Audio Data este GMT + 3 Ore
Pagina 1 din 1

 
Salt la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community