FAQFAQ   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private   IntrareIntrare 
Vand MA B2 si schimb ampli

 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Publicitate
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
bonzo_catalin



Conectat la: 13 Feb 2007
Mesaje: 17
Locatie: Bucuresti S.A.

MesajTrimis: Mie Apr 02, 2008 11:52 pm    Titlul subiectului: Vand MA B2 si schimb ampli Raspunde cu citat (quote)

Boxele au tweeter-ele ori arse , ori dezlipite , in rest merg perfect . Una din ele prezinta o julitura intr-un colt . Sunt de culoarea ciresului .

Ampli Yamaha AX 500 , fara un piciorus , in rest este perfect fizic si mecanic , nu a fost umblat in el .

Cabluri si interconector incluse .

Pret 550 RON . Contact in topic , PM sau YM la acelasi nick .
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Mitica
Reclamagiu





MesajTrimis: Mie Apr 02, 2008 11:52 pm    Titlul subiectului: Mitica

Sus
bonzo_catalin



Conectat la: 13 Feb 2007
Mesaje: 17
Locatie: Bucuresti S.A.

MesajTrimis: Joi Apr 03, 2008 3:51 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Am raspuns tuturor . Primeaza vanzarea impreuna .
Poze pe mail/YM , sunt in stare perfecta de functionare .
Va rog fara oferte de Obor , 3 la 5 mii .
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
bonzo_catalin



Conectat la: 13 Feb 2007
Mesaje: 17
Locatie: Bucuresti S.A.

MesajTrimis: Mie Mai 14, 2008 4:31 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Disponibile , 550 Ron sau schimb cu aparat foto DSLR Canon , 300/350D sau modele mai vechi , dar numai digital .
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
bonzo_catalin



Conectat la: 13 Feb 2007
Mesaje: 17
Locatie: Bucuresti S.A.

MesajTrimis: Mie Feb 18, 2009 3:56 pm    Titlul subiectului: poze Raspunde cu citat (quote)

Poze reale pe mail sau YM . Nu a fost umblat in el , doar desfacut si curatat de 2 ori . Schimb nu vand !
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
vio66



Conectat la: 05 Aug 2007
Mesaje: 17
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mar Mar 03, 2009 3:11 pm    Titlul subiectului: amplificator Yamaha Raspunde cu citat (quote)

Daca te intereseaza ceva mai puternic, am eu un Yamaha AX-750, stereo, facut in Japonia, 2*110W, arata bine.
Atentie (pe Google) ca mai exista un Yamaha AX-750 sau A-750 mai recent care e amplituner; ce am eu e amplif-ul din anii '90, greu de vreo 15kg.
Nu are finali schimbati sau alte piese neoriginale.
Il schimb cu AX500 (cu conditia sa nu aiba finalii schimbati) plus diferenta de 150RON.
desigur probe, etc.
V.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Publicitate Data este GMT + 3 Ore
Pagina 1 din 1

 
Salt la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community