FAQFAQ   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private   IntrareIntrare 
ce parere aveti despre Mp3 de la Sony cu bluetooth?

 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Sound on the road
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
lupishor



Conectat la: 01 Iul 2006
Mesaje: 13
Locatie: Deva

MesajTrimis: Sam Apr 19, 2008 12:53 pm    Titlul subiectului: ce parere aveti despre Mp3 de la Sony cu bluetooth? Raspunde cu citat (quote)

Salutare!
M-ar interesa un car kit si am descoperit atat in magazin cat si pe net Mp3 de la Sony si Parrot care are tehnologia bluetooth incorporata si care are si functie de car kit . Is bune de ceva sau nu?
Poate ati avut deaface cu asa ceva. Multam!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Mitica
Reclamagiu





MesajTrimis: Sam Apr 19, 2008 12:53 pm    Titlul subiectului: Mitica

Sus
vlady_ZCH



Conectat la: 22 Feb 2006
Mesaje: 215
Locatie: Timisoara

MesajTrimis: Joi Mai 22, 2008 12:13 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Depinde ce pretentii ai. Din punctul meu de vedere nimic din ce face SONY nu e bun, cel putin in domeniul auto.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Netcrusher



Conectat la: 13 Mai 2005
Mesaje: 2312
Locatie: Arad

MesajTrimis: Joi Mai 22, 2008 10:31 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Sunt foarte fiabile in masina! Eu am avut, schimbat pe motiv de sunet, dar in rest nimic de obiectat. Mai am cunoscuti cu Sony in masina carora le functioneaza impecabil.

Atentie! Nu doar Sony are HU-uri cu bluetooth! Exista firme cu un sunet mult mai bun in car-audio cu astfel de device-uri! Din pacate preturile sunt mai mari decat in cazul Sony...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
vlady_ZCH



Conectat la: 22 Feb 2006
Mesaje: 215
Locatie: Timisoara

MesajTrimis: Joi Mai 22, 2008 11:46 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Eu tot la sunet ma refeream, sunt jos de tot, am copmarat un mp3 Sony, ceva model cu fata rabatabila cu un cd Pioneer model vechi si diferanta era uriasa si folosit doar ca sursa, deoarece aveam amplifivator pe boxe.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Sound on the road Data este GMT + 3 Ore
Pagina 1 din 1

 
Salt la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community