FAQFAQ   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private   IntrareIntrare 
Rubrica de Feed-Back a sectiunii Publicitate
Du-te la pagina Anteriorul  1, 2, 3, 4 ... 23, 24, 25  Urmatorul
 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Publicitate
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
andreutzu



Conectat la: 31 Iul 2008
Mesaje: 34
Locatie: Pitesti

MesajTrimis: Mar Aug 12, 2008 1:05 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

va salut cu toata stima...daca tot am gasit si aceasta rubrica, m-am gandit sa profit si eu putin de ea...asa ca as dori cu aceasta ocazie sa ii multumesc domnului marian (user marian_777) pentru seriozitatea sa si pentru marfa de buna calitate...il recomand pentru cei care au de gand sa faca afaceri cu dansul! un om de nota 10 plus!
_________________
fell in love with jbl e100 :X
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Mitica
Reclamagiu





MesajTrimis: Mar Aug 12, 2008 1:05 am    Titlul subiectului: Mitica

Sus
amon4mzq



Conectat la: 06 Aug 2008
Mesaje: 27
Locatie: Pascani,Iasi

MesajTrimis: Mie Aug 20, 2008 2:58 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Un 10 cu + pentru domnul Eugen Roca ! Toata stima din partea mea Rolling Eyes
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
eugenroca



Conectat la: 05 Dec 2005
Mesaje: 482
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mie Aug 20, 2008 6:09 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Apelati cu incredere la colegul forumist fluffy38. Nota maxima.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
fluffy38



Conectat la: 04 Iun 2006
Mesaje: 789
Locatie: Lugoj

MesajTrimis: Mie Aug 20, 2008 7:10 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

eugenroca a scris:
Apelati cu incredere la colegul forumist fluffy38. Nota maxima.


Multumesc eugenroca,asemenea in ceea ce te priveste!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
saureign



Conectat la: 07 Noi 2007
Mesaje: 331
Locatie: ...

MesajTrimis: Dum Aug 31, 2008 9:30 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

numai cuvinte bune pentru inspiron si pentru marco polo!
(Multumesc inca o data pentru ajutor, Marcel!)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Emil Paraschiv



Conectat la: 30 Iul 2004
Mesaje: 364
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Joi Sep 04, 2008 11:20 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

zerozet a fost de treaba, amabil, am probat. recomand-NAD T 531
_________________
Emil Paraschiv
Hi-Fi & Multimedia
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Toader



Conectat la: 08 Feb 2008
Mesaje: 1069
Locatie: Timisoara

MesajTrimis: Vin Sep 05, 2008 3:51 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Nota 10 pt userii IRIS si audiofile.Oameni seriosi.Apelati cu incredere.Multumesc amandurora.
_________________
Ori santem audiofili, ori nu mai santem.Nu putem asculta toti Schopenhauer.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
MARIAN_777
Vizitator





MesajTrimis: Dum Sep 07, 2008 1:06 pm    Titlul subiectului: denon avr-3802 Raspunde cu citat (quote)

Este al doilea avr 2802 pe care l-am avut.Primul era negru si avea o stare foaret buna,al doilea tot negru care era NOU de faft (cel de la andreutzu),iar al treilea pe care i-l am eu,este sampanie . TOATE cele trei aparate AVR-3802 erau made in JAPAN si erau cotate in revita HI-FI CHOICE 5 STELE DE AUR, iar incepand cu AVR 3803 care este cotat 5 STELE ROSII toate erau fabricate in CHINA.

Ultima modificare efectuata MARIAN_777 la Lun Sep 22, 2008 2:00 pm, modificat de 4 ori in total
Sus
andreutzu



Conectat la: 31 Iul 2008
Mesaje: 34
Locatie: Pitesti

MesajTrimis: Mar Sep 09, 2008 5:30 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

bai nesimtitule...dupa ce ca la telefon mi-ai spus un pret si apoi cand ai vazut ca am venit cu taxiul pana in bucuresti nu stiai cum sa mai cresti pretul...ca vezi doamne nu iti mai dau tie socotelile etc...si m-ai facut cu japca sa iti mai dau niste bani care de fapt nu trebuia! si hk-ul nu avea nimik defect, asa k gura mica....si vezi ce vorbesti domnule...ii rupi picioarele mamei tale poate, nu mie...mi-e sila de profitori ca tine...negativ complet din partea mea,....aparentele inseala dragi forumisti!
_________________
fell in love with jbl e100 :X
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
FATHER



Conectat la: 26 Iun 2006
Mesaje: 1072
Locatie: Satu Mare

MesajTrimis: Mar Sep 09, 2008 9:03 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Receiverul HK AVR 200 are zgomot de fond inacceptabil.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
MARIAN_777
Vizitator





MesajTrimis: Mar Sep 09, 2008 7:28 pm    Titlul subiectului: denon avr-3802 Raspunde cu citat (quote)

I-I DORESC AUDITII PLACUTE si sa-se BUCURE SANATOS DE TOATE LUCRURILE BUNE !!!! :D :D

Ultima modificare efectuata de catre MARIAN_777 la Dum Sep 14, 2008 11:55 am, modificat de 1 data in total
Sus
Rycher



Conectat la: 14 Feb 2006
Mesaje: 4719
Locatie: București sau Oradea

MesajTrimis: Mar Sep 09, 2008 8:24 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

andreutzu a scris:
as dori cu aceasta ocazie sa ii multumesc domnului marian (user marian_777) pentru seriozitatea sa si pentru marfa de buna calitate...il recomand pentru cei care au de gand sa faca afaceri cu dansul! un om de nota 10 plus!


Până la urmă care fază e pe bune, circul din ultimele voastre posturi sau chestia de mai sus? Da' haioși mai sunteți!

_________________
Nu mai intru în conflicte analog vs. digital audio. Analogul audio rules !
Onkyo Integra 1057F + Shure M97XE with Jico Nippon Super Analogue Stylus
Nakamichi BX300 + Nakamichi LX5
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
sk



Conectat la: 01 Feb 2007
Mesaje: 96
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Joi Sep 11, 2008 9:00 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

din partea colegului meu, pentru userul bibicul un feed-back pozitiv fara numar numar...numar....mar... Thumbs up Drunk
_________________
Mergem inainte, ca inainte era mai bine!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
FATHER



Conectat la: 26 Iun 2006
Mesaje: 1072
Locatie: Satu Mare

MesajTrimis: Joi Sep 11, 2008 1:31 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Nota 10 + , din nou, pentru cosmopoly. Impecabil. Mi-a pus pana si baterii pentru telecomanda... Smile
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Canibalu



Conectat la: 17 Noi 2007
Mesaje: 33
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mar Sep 16, 2008 8:42 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Toata stima pentru userul alex_t. Apelati cu incredere.
_________________
sad wings of destiny
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Publicitate Data este GMT + 3 Ore
Du-te la pagina Anteriorul  1, 2, 3, 4 ... 23, 24, 25  Urmatorul
Pagina 3 din 25

 
Salt la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community