FAQFAQ   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private   IntrareIntrare 
Rubrica de Feed-Back a sectiunii Publicitate
Du-te la pagina 1, 2, 3 ... 23, 24, 25  Urmatorul
 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Publicitate
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
Vasile
peȘte


Conectat la: 18 Aug 2003
Mesaje: 3305
Locatie: Maramures, Poienile Izei

MesajTrimis: Vin Apr 25, 2008 1:06 pm    Titlul subiectului: Rubrica de Feed-Back a sectiunii Publicitate Raspunde cu citat (quote)

Continuare la vechea rubrica.

Va rog sa va limitati doar la calificative ca aici nu e carciuma !

_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Mitica
Reclamagiu





MesajTrimis: Vin Apr 25, 2008 1:06 pm    Titlul subiectului: Mitica

Sus
tataee_titi



Conectat la: 02 Dec 2005
Mesaje: 274
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Vin Apr 25, 2008 9:16 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

10+ pentru eugenroca. Recomand cu caldura!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Naim



Conectat la: 15 Ian 2008
Mesaje: 75
Locatie: Brasov

MesajTrimis: Sam Apr 26, 2008 7:52 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

O bila neagra user-ului ReLLaXX pentru neseriozitate. Astept scuze publice din partea dumnealui.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
viox



Conectat la: 06 Feb 2006
Mesaje: 280
Locatie: timisoara

MesajTrimis: Lun Apr 28, 2008 10:06 am    Titlul subiectului: calificativ Raspunde cu citat (quote)

Nota 10 pentru Mois Horatiu.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
dorin



Conectat la: 04 Dec 2006
Mesaje: 182
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Sam Mai 03, 2008 11:03 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Nota 10 cu coronita pentru Human, cablul power cu filtru cumparat de la el este un produs cu adevarat high-end si ca design si ca sunet. Raport calitate/pret exceptional.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
FATHER



Conectat la: 26 Iun 2006
Mesaje: 1072
Locatie: Satu Mare

MesajTrimis: Vin Mai 09, 2008 12:09 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Nota 10* pentru Garfield. Seriozitate maxima , promptitudine si multa rabdare. Multumesc.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
cornel_24



Conectat la: 19 Mai 2007
Mesaje: 25
Locatie: Rm.Sarat/Bucuresti

MesajTrimis: Dum Mai 11, 2008 11:18 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Nota 10+ pentru userul Dj Ovidiu1983. Scule de caliatate exceptionala. O bila neagra le acord celor de la Fan Courier care nu prea le pasa daca coletele ajung intregi la destinatie.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
edytza



Conectat la: 18 Dec 2006
Mesaje: 256
Locatie: craiova

MesajTrimis: Mar Mai 13, 2008 10:08 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

NOTA 11 pentru CRISTIFETTIK, un om de cuvant care descrie perfect starea aparatelor , am cumparat de la el si sunt foarte multumit de starea si functionarea aparaturii , recomand cu cea mai mare caldura Thumbs up
_________________
AKAI AM 2450 +KENWOOD KL 4060-vintage
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
hbi



Conectat la: 13 Noi 2007
Mesaje: 246
Locatie: iasi

MesajTrimis: Mie Mai 14, 2008 6:46 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

ATENTIE!!!

szacaz = om sufletis, serios si saritor. va puteti baza pe cuvintul dinsului!!!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
robertginea



Conectat la: 28 Sep 2005
Mesaje: 669
Locatie: Bucarest

MesajTrimis: Mie Mai 14, 2008 7:00 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

in afara de nota 10 pentru cel putin 20 de useri de pe acest forum cu care am avut de aface si care se stiu(e deja a treia oara cand se reia complet acest topic si se sterge complet ce era inainte, nu mai are rost sa ii reamintesc),

NU recomand :
bonzo_catalin - extrem de mincinos si flegamtic. Nota 1.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
bonzo_catalin



Conectat la: 13 Feb 2007
Mesaje: 17
Locatie: Bucuresti S.A.

MesajTrimis: Vin Mai 16, 2008 7:06 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

robertginea : te-a batut soarele in cap ? Ai vreo dovada scrisa cum ca as fi mincinos ? Ai vreo inregistrare audio/video ? Ti-am dat vreo teapa vreodata ? Ma cunosti de undeva ? Pana una-alta ma voi gandi la oferta ta initiala de 250 ron . Laughing
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
katalin



Conectat la: 06 Iul 2007
Mesaje: 985
Locatie: Pitesti

MesajTrimis: Mar Mai 20, 2008 1:51 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Nota 10+ pentru XRCD24.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
szacaz



Conectat la: 22 Sep 2005
Mesaje: 390

MesajTrimis: Mar Mai 20, 2008 9:52 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

pun si eu o vorba de apreciere pentru hbi (parca ne-am lauda unul pe altul - nu e asa, pentru ca nici eu, nici el nu am avut intentia sa vindem nimic; ne-am "intr-ajutorat")

pentru ca desi nu i-am cerut in mod limpede nimic concret in schimbul serviciului pe care i l-am facut, s-a grabit sa se achite mai mult decat onorabil de o datorie care nu l-ar fi presat nici peste un an

cred ca oricine se poate baza pe seriozitatea sa si pe bunul lui simt

(si mult succes in proiectul abordat)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
saureign



Conectat la: 07 Noi 2007
Mesaje: 331
Locatie: ...

MesajTrimis: Joi Mai 22, 2008 5:20 pm    Titlul subiectului: alladin321 Raspunde cu citat (quote)

Nota 10 pentru alladin321!
M-a ajutat foarte mult!
Multumesc pentru manual, inca o data!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
armandino



Conectat la: 23 Apr 2004
Mesaje: 43
Locatie: Targoviste

MesajTrimis: Lun Mai 26, 2008 10:43 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

10++ pentru fluffy38 ! Foarte serios , rapid si marfa de calitate !
Recomand cu caldura ... daca mai era nevoie de si de calificatul meu .

Respect

_________________
___________________
KENWOOD 4 MY HEART
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Viziteaza site-ul autorului Codul MSN Messenger
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Publicitate Data este GMT + 3 Ore
Du-te la pagina 1, 2, 3 ... 23, 24, 25  Urmatorul
Pagina 1 din 25

 
Salt la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community