FAQFAQ   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private   IntrareIntrare 
Rubrica de Feed-Back a sectiunii Publicitate
Du-te la pagina Anteriorul  1, 2, 3 ... 22, 23, 24, 25  Urmatorul
 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Publicitate
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
diy-audio



Conectat la: 25 Feb 2009
Mesaje: 924
Locatie: Oradea

MesajTrimis: Joi Mar 17, 2011 10:20 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Interesant punctul de vedere razvanvrs. Very Happy Hai ca mai adug si eu ceva:
Comunitatea hi-fi din RO e destul de mica, e ca o familie. Forumul asta e una din camerele acestei familii. CBI a prins nevasta ca il inseala dupa 3 ani si a dat cu ea de pamant in camera Hi-fi & Multimedia. Very Happy
Hai ca ne mai destindem si noi un pic. Very Happy Eu unul am terminat cu balacareala. Acuma sper ca glumele sa fie gustate si sa nu fie interpretate ca balacareala. Very Happy

_________________
ahegyes
www.diy-audio.ro
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului
Mitica
Reclamagiu





MesajTrimis: Joi Mar 17, 2011 10:20 am    Titlul subiectului: Mitica

Sus
razvanvrs



Conectat la: 24 Aug 2009
Mesaje: 466
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Joi Mar 17, 2011 10:25 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Deloc, eu ma amuz, nu stiu de altii, sper sa aibe acelasi sentiment ! Laughing
_________________
Muzica este un răspuns căruia nu i s-a pus nici o întrebare.
Anunturi de Publicitate !
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
CBI



Conectat la: 10 Ian 2007
Mesaje: 427
Locatie: Pitesti

MesajTrimis: Joi Mar 17, 2011 10:29 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

se vede de la o posta (domnule razvanhtc de pe okazii si best friend poligram cu I romanesc) ca MP a inceput sa primeasca ajutoare de la amicii lui,dar asta nu schimba cu nimic faptul ca de atata timp se vand gogosi texte si bisnitzareala in particular
si se pare ca nici pe ei nu i-a deranjat cu nimic faptul asta si ii doare fix la 1m,incercand sa caute feluri cat mai ascunse sa aduca insulte si sa te denigreze,atacand persoane
a spus o vorba f plina de subinteles felixx acum ceva vreme si atunci nu o intelesesem! (nu aia in care trebuie sa plateste sa vezi grafciele,asta numai in RO se poate intampla...)
in rest,sa fim noi sanatosi ca viata merge inainte si asa
nu port pica nici eu pe nimeni,doar ne amuzam impreuna(unii de altii sau intre noi...)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
razvanvrs



Conectat la: 24 Aug 2009
Mesaje: 466
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Joi Mar 17, 2011 10:34 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

CBI, am citit de vreo 4 ori ceea ce ai scris, sper ca am inteles corect, doar tu stii ce ai scris acolo ... Dar ... e cum spui tu ! Insa tare as vrea sa il cunosc si eu pe acest poligram ( cu i romanesc ), este de treaba omul nu ?
_________________
Muzica este un răspuns căruia nu i s-a pus nici o întrebare.
Anunturi de Publicitate !
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
razvanvrs



Conectat la: 24 Aug 2009
Mesaje: 466
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Joi Mar 17, 2011 10:37 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Sincer imi era dor de forum, macar cateva zile sa mearga, fun maxim Laughing
_________________
Muzica este un răspuns căruia nu i s-a pus nici o întrebare.
Anunturi de Publicitate !
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
CBI



Conectat la: 10 Ian 2007
Mesaje: 427
Locatie: Pitesti

MesajTrimis: Joi Mar 17, 2011 10:42 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

razvanvrs a scris:
CBI, am citit de vreo 4 ori ceea ce ai scris, sper ca am inteles corect, doar tu stii ce ai scris acolo ... Dar ... e cum spui tu ! Insa tare as vrea sa il cunosc si eu pe acest poligram ( cu i romanesc ), este de treaba omul nu ?


habar nu am ce invarteli si relatii are el cu MP,dar respectul si bunul simt,ala de care ar trebui sa dau dovada,o sa il pastrez pt persoanele care il castiga si prin fapte,nu numai prin vorbe.Pana la proba contrarie
eu iti doresc multa sanatate si sper sa nu te fi jicnit prea tare in mod neintentionat in toata galceava asta.A fost alegerea ta si stiai in ce te bagi! se vede ca esti si tu malitios si priceput la bagat strambe Laughing
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
diy-audio



Conectat la: 25 Feb 2009
Mesaje: 924
Locatie: Oradea

MesajTrimis: Joi Mar 17, 2011 11:02 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

obuzel a scris:
Ce importante e boxele pentru unii.
Asta deja e obsesie, fara suparare Twisted Evil


Orgoliile in mica noastra familie de amatori hi-fi sunt foarte mari. Cunosc un caz aici la mine in oras, in care 2 oameni care aveau o prieteneie de peste 30 de ani sau certat crunt pt. ca unul din ei a spus ca amplificatorul celuilalt suna prost. De la buni prieteni au ajuns sa nu se mai salute.

Dupa cum vezi orgoliile sunt foarte mari si cand cineva fluiera in biserica supara multa lume. Asta nu e o noutate. Se vad foarte bine si pe acest forum discutiile care au avut loc intre diverse tabere de forumisti.

Eu am ajuns la concluzia ca nu are rost sa pui la suflet nimic din ce se scrie pe un forum sau altul, de aceea incerc sa privesc diferit si sa ma amuz pe cat posibil.

_________________
ahegyes
www.diy-audio.ro
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Viziteaza site-ul autorului
nicu_martin



Conectat la: 02 Apr 2009
Mesaje: 1742
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Joi Mar 17, 2011 11:07 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Reiterez rugamintea sa terminati cu tot circul asta penibil Exclamation
Bine face Dorian pe forumul lui ca taie din fasa orice asemenea flame-uri Exclamation

Si cand ma gandesc ca nu eram de acord cu stilul lui de moderare, il consideram prea strict Rolling Eyes

Sincer, prefer o moderare stricta decat o asemenea tiganie
Exclamation

_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
CBI



Conectat la: 10 Ian 2007
Mesaje: 427
Locatie: Pitesti

MesajTrimis: Joi Mar 17, 2011 11:54 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

omule te pune cineva sa citesti daca iti zgarie privirile Very Happy ,mai sunt si alte sectiuni,valabil si pt restul nemultumitilor de 'calitatea continutului'
ai avut ocazia sa si moderezi si nu ti-a placut exact din motivele precizate si e de inteles
acum esti un simplu user ca si noi si nu vad de ce mai incerci sa faci legea.Obisnuitza?
inca nu am ajuns sa ne trimitem la origini si pana atunci lasa in pace flame-u ca am confirmarea ca sunt si altii incantati sa afle niste chestii care le-au simtiti pe pielea lor
si deja dorinta cred ca iti este indeplinita,flame-u s-a stins de la sine ca nu suntem capcauni
tiganiile de care zici tu au avut loc (si probabil mai au) cu mult timp inainte sa stii tu si in alte locuri!
sper sa nu vii sa ma ataci Exclamation am incercat sa fiu cat mai sincer cu tine
si tu te-ai luat de atatea ori in balon cu diversi foumisti si pana nu ti-ai spus oful,nu v-ati calmat.Intelege-ne si pe noi acuma Exclamation
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
FATHER



Conectat la: 26 Iun 2006
Mesaje: 1072
Locatie: Satu Mare

MesajTrimis: Joi Mar 17, 2011 1:03 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

....................
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
PolyGram



Conectat la: 24 Iun 2006
Mesaje: 1639
Locatie: viseu de sus(sus de tot, in mm)

MesajTrimis: Joi Mar 17, 2011 2:53 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

CBI, ai zis de vreo 10 ori ca termini... Termina o data. Iti repet: CAND ESTI INCONSECVENT NU POTI FI CREDIBIL.

Dupa 3 ani de zile te plangi ca o fata mare. Ai facut-o (de mai multe ori), ti-a placut, nu te mai vaita ca ti-ai pierdut virginitatea.

_________________
Ignoranta poate fi o explicatie, dar nu o scuza.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
CBI



Conectat la: 10 Ian 2007
Mesaje: 427
Locatie: Pitesti

MesajTrimis: Joi Mar 17, 2011 2:56 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

atunci nu mai imi dati apa la moara
lasati-o asa cum a picat ,eu de 'inconsecvent' si restul cu basma curata!
multa sanatate si sa ne auzim de bine altadata!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
PolyGram



Conectat la: 24 Iun 2006
Mesaje: 1639
Locatie: viseu de sus(sus de tot, in mm)

MesajTrimis: Joi Mar 17, 2011 3:05 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Nicule, asta e un forum -SINGURUL- in care INCA mai exista libertate de exprimare. Moderarea tip ''pumn-ul in gura" nu merge. Cu ce drept? De acea alte forumuri sunt ca si moarte, adica fara activitate.
A, ca aduci jigniri, ca denigrezi si calomniezi, a altceva. Aici un moderator sre nu numai datoria, ci si OBLIGATIA, de a inteveni si chiar a sterge postarile. DAr, cand e vorba de LIBERTATEA DE EXPIRMARE, cu ce drept? N-am dreptul la alta opinie. Crezi ca numai tu ai dreptate? Cine te crezi? Esti dictator? (nu la tine ma refer, la un moderator in general) Suntem sub comunism inca? Eu stiu ca au murit tineri in revolutie pentru libertatea nostra de exprimare.

Aici ii dau dreptate lui CBI. Cui nu-i place, sa nu citeasca.

_________________
Ignoranta poate fi o explicatie, dar nu o scuza.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
PolyGram



Conectat la: 24 Iun 2006
Mesaje: 1639
Locatie: viseu de sus(sus de tot, in mm)

MesajTrimis: Joi Mar 17, 2011 3:26 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

CBI a scris:
se vede de la o posta (domnule razvanhtc de pe okazii si best friend poligram cu I romanesc) ca MP a inceput sa primeasca ajutoare de la amicii lui...


PolyGram nu e nume romanesc. Nu te da mare cunoscator al limbii romane, ca nu esti. Daca tu te numesti Ciobanu, eu nu pot sa scriu Cyobanu si nici sa-ti zic Taranu. Si chiar daca zicem i grec si scriem Y, tot o litera din alfabetul roman este. Cauta si vezi. Deci : PolyGram. E un efort prea mare sa ma respecti?

Apoi, se vede de la o posta ca dii-audio (cu i romanesc), ti-a sarit in ajutor si, cred eu, ca el te-am montat. E rau ca MP primeste ajutoare de la prieteni, dar la tine e bine ca primesti ajutor de la un prieten? Iar esti inconsecvent.

Cum poti sa cumperi de la un om de 5-6 ori, sa fii super multumit si, apoi, brusc si dintr-o data, sa vii dupa trei ani si sa denigrezi persoana respectiva. Las-o dracului, ca prea e cusuta cu ata alba...

_________________
Ignoranta poate fi o explicatie, dar nu o scuza.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
PolyGram



Conectat la: 24 Iun 2006
Mesaje: 1639
Locatie: viseu de sus(sus de tot, in mm)

MesajTrimis: Joi Mar 17, 2011 3:42 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

diy-audio a scris:
Eu am ajuns la concluzia ca nu are rost sa pui la suflet nimic din ce se scrie pe un forum sau altul, de aceea incerc sa privesc diferit si sa ma amuz pe cat posibil.


Asteptam sa ajungi si la concluzia ca nu e bine sa denigrezi si sa calomniezi...

Din pacate, tu te amuzi pe seama altora, folosind integritatea si onestitaea cuiva pe post de jucarii. Fain amuzament ti-ai ales.

_________________
Ignoranta poate fi o explicatie, dar nu o scuza.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Publicitate Data este GMT + 3 Ore
Du-te la pagina Anteriorul  1, 2, 3 ... 22, 23, 24, 25  Urmatorul
Pagina 23 din 25

 
Salt la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community