FAQFAQ   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private   IntrareIntrare 
Rubrica de Feed-Back a sectiunii Publicitate
Du-te la pagina Anteriorul  1, 2, 3 ... , 23, 24, 25  Urmatorul
 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Publicitate
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
CBI



Conectat la: 10 Ian 2007
Mesaje: 427
Locatie: Pitesti

MesajTrimis: Joi Mar 17, 2011 3:44 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

unde am scris ca am cumparat si am fost multumit mereu?
am scirs ca am luat de 2 ori grosul si in rest maruntisuri(tu ai trimite inapoi pe banii tai ,DE EX ,o bucata de burete care arata de parca ar fi fost depozitat nu stiu unde sau niste mufe de max 10 lei buc care s-au desfacut dupa 2 bagari? si erau jumate de-un fel restul mai scurte si deja canite?)
vrei sa iti insir la liniuta toate neregulile? iar incepi?
DA ,asa pot pati si in oras la mine la chiosc,dar acolo am posbilitatea sa aleg! de-aia nu am mai pastrat legatura cu el atat vreme,am ales alte surse
de fapt MP le stie pe toate ca doar i-am trimis de cateva ori ce era mai important inapoi,intentia conteaza ca a incercat.Si cu un client care mai vine si a 3 -4 oara nu asa se face
dar tot ma futi vrand sa ma faci sa zic ce?ca MP este un om de mare caracter si recomand tuturor sa apeleze la el?
Daca MP a lasat-o balta,de ce nu ma lasati si voi pe mine ca stiu sa dau logout...
Lasa-ma odata...
BYE
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Mitica
Reclamagiu





MesajTrimis: Joi Mar 17, 2011 3:44 pm    Titlul subiectului: Mitica

Sus
PolyGram



Conectat la: 24 Iun 2006
Mesaje: 1639
Locatie: viseu de sus(sus de tot, in mm)

MesajTrimis: Joi Mar 17, 2011 3:52 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

CBI a scris:
...dar tot ma futi vrand sa ma faci sa zic ce?
Daca MP a lasat-o balta,de ce nu ma lasati si voi pe mine ca stiu sa dau logout...
Lasa-ma odata...
BYE


Nu ma face homosexual, capsici? Si daca am fi doar noi doi pe pamant si tot nu te-as f... Nu ne-am tras de putza cand eram mici(cuvintele iti apartin), pt simplu motiv ca eu eram mare cand tu erai mic. Asa ca, fecioras, putin respect pt un om mai in varsta decat tine.

De ce n-o lasi tu balta, ca ai zis deja de 100 de ori?

Imi interzici tu sa scriu? Citeste mai sus ce am scris legat de libertatea de exprimare. Adica tu ai dreptul sa denigrezi si sa calomniezi si eu nu am dreptul sa iau apararea unui om pe care-l cunosc si apreciez?

_________________
Ignoranta poate fi o explicatie, dar nu o scuza.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
CBI



Conectat la: 10 Ian 2007
Mesaje: 427
Locatie: Pitesti

MesajTrimis: Joi Mar 17, 2011 3:54 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

hai ca iar esti pus pe bagat strambe si atacuri la persoana
CAND ESTI INCONSECVENT NU POTI FI CREDIBIL.
exact vorba ta!
sa ma futi la melodie(dar sunt sigur ca ai dedus si singur...)
respectul pe un forum se castiga nu se impune,asa ca din partea mea poti sa fii si la varsta a 3-a si eu abia sa-mi iau permisul de conducere,inca nu consider ca meriti sa-ti spun 'domnule' pe un spatiu virtual ca intre 2 necunscuti si este alegerea mea.Daca lasa-ma insemana ca-ti impun ceva sau nu-ti convine tonul discutiei,esti liber ! sa nu te mai bagi in seama cu mine,ca oricum nu dovedesti nimic.E cam slaba 'apararea' pe care o promovezi
BYE! defintiv


Ultima modificare efectuata CBI la Joi Mar 17, 2011 4:20 pm, modificat de 5 ori in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
MarianS



Conectat la: 27 Ian 2009
Mesaje: 1302
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Joi Mar 17, 2011 3:54 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Never ending story Idea
_________________
In audiofilie aprecierile sunt 100% subiective !
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
marco polo



Conectat la: 07 Iun 2005
Mesaje: 1380
Locatie: Cluj-Napoca

MesajTrimis: Joi Mar 17, 2011 7:42 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

CBI a scris:
ideile de baza ar fi:
-preturile se mai schimba de la executarea comenzii si pana la primire,chiar si cu avans(chiar si pe site,cateva zile dupa care revin la loc)
-marfa ,in special maruntisurile si accesoriile ieftine nu corespund intodeauna cu realiattea,mai ales ca sunt si la suprapret,mai sunt si chinezisme ordinare
-totul se efectueaza ca 'intre forumisti',pe 'persoana fizica'.Daca vrei acte,trebuie sa platesti TVA! daca nu ramane asa si daca apare ceva ,dicutam...
-prestatia serviciilor de calitate mai slaba decat am crezut(poate am avut pretentii prea mari de la niste cutii bookshelf chioare de aproape 200E,mdf cu furnir si gauri,atat).Cu filtrele nu mai elaborez
-daca ceva nu-ti convine,TU esti de vina,sau nu esti in stare,gresesti ceva pe undeva,dreptatea e mai putina de partea ta

Ca fapt mai pozitiv,daca intrebi primesti raspunsuri cu multe texte,solutii,chiar daca nu sunt intotdeauna cele mai potrivite
Am avut 2 colaborari cu el plus multe alte tranzactii marunte,nu as mai trece prin asa ceva,dar nu zic nici ca este tepar.Are o afacere si nu isi permite.Doar atat zic,marfa trebuie examinata bine la primire si nu trebuie inghitit in sec in caz de nereguli pe banii proprii
acest comportament mai este si un defect profesional(cati vanzatori super cinstiti super de incredere ati intalnit? ar iesi profit mult mai mic ...)

dpmdv aceasta balacareala se incheie aici...
Nu am mintit cu nimic,nu am avut intentii ascunse si nici nu am vrut sa denigrez doar asa de dragul artei.Spiritele s-au incins si am fost provocat sa reactionez
FAPTE: I-am vandut acestui individ CBI, in nenumarate randuri (asa cum scrie si el de altfel), ACUM 3 ANI, diverse marfuri cu caracter audio de la accesorii marunte la difuzoare scumpe, incinte si servicii de proiectare, gratie rubricii Publicitate de pe acest forum. In tot acest rastimp, forumul si mai ales aceasta rubrica de feed-back au functionat din plin. IN TOTI ACESTI 3 ANI NU A EXISTAT NICIUN FEL DE PLANGERE (NICAIERI) A ACESTUI INDIVID CU PRIVIRE LA MARFA SAU SERVICIILE PE CARE I LE-AM VANDUT!!!!!! MAI MULT, EXISTA MESAJE PUBLICE DIN ACEA PERIOADA ALE ACESTUI INDIVID, DIN CARE REIESE FARA ECHIVOC CA A FOST MAI MULT DECAT MULTUMIT DE MARFA SI SERVICIILE CUMPARATE DE LA MINE:
CBI a scris:
Boxele suna nesperat de bine,chiar nu le gasesc defecte,vorbesc f serios.Nu am criticat nimic
Sunetul este f direct si neutru,si imi creeaza impresia de putin rece
Am precizat f clar ca nu sshsie sau tztzaie.Stiu la ce te referi,exclus acel fenomen
Crede-ma ca in comparatie cu ce aveam sunt visul fructulor
Inca nu le-am gasit defecte,in caz ca ai obs nu am scris nimic rau despre ceva anume
Exista intr-adevar si posibilitatea ca din cauza reproducerii mai(sau foarte) acurate a intregului spectrului si a lipsei coloratiilor sa mai dureze ceva pana ma obinuiesc
Ma intzeapa inima cand sui altceva pe stativ acum in locul lor
Adevarul e ca nu prea am ascultat 'cartoane' calumea ,doar se stie ce se gaseste pe la magazin chiar si la firme de specialitate
Au un sound f specific aceste SS-uri
Faptul ca tw sunt taiate mai jos chiar nu ma deranjeaza,am observat ca intrumentele din acea zona suna mai cu corp,nu firave,si se aud si acele armonici de care zici mai clar.In nici un caz nu mai urc Fc-u,este bine asa
Am avut la inceput doar o mica 'neplacere'(nu am gasit alt cuvant,dar e mult spus) cu faptul ca in filtrul 'default' erau putin cam atenuate tw,dar am gasit o poztie optima in care nu am nici bas prea mult,nici inalte atenuate.

ACUM, DUPA 3 ANI, MAI AFLU CU ACEEASI STUPOARE CA ACELASI INDIVID MI-A RETURNAT MARFA CARE CHIPURILE ERA DETERIORATA (bucata de burete care arata de parca ar fi fost depozitat nu stiu unde sau niste mufe de max 10 lei buc care s-au desfacut dupa 2 bagari si erau jumate de-un fel restul mai scurte si deja canite). AR FI FOST O MINCIUNA SFRUNTATA SI ACUM 3 ANI, DAR DUPA 3 ANI ESTE CULMEA MINCIUNII!!!!!!!! ACEST INDIVID CBI NU MI-A RETURNAT NIMIC DEFECT IN ACESTI 3 ANI!!! MINTE MAI TARE CA UN POLITICIAN!!!!!!

RASPUNS LA “IDEILE DE BAZA” ALE NUMITULUI CBI CARE MA RECLAMA DUPA 3 ANI IN CARE A FOST MULTUMIT:
- Preturile mele SE POT SCHIMBA FARA PREAVIZ chiar de la executarea comenzii si pana la primire, chiar si cu avans si chiar si cu plata integrala in avans! Daca tranzactia nu se poate efectua in termeni amiabili si mai ales profitabili pt. ambele parti, clientul va primi banii inapoi, nu il obliga nimeni sa cumpere!
- Referitor la comentariul ca “marfa mea nu corespunde intodeauna cu realitatea, ca e la suprapret si ca e alcatuita din chinezisme ordinare”, regulamentul acestui forum spune f. clar:
Deasemenea sunt interzise orice alte remarci cu privire la preturi, sau comentarii admirative/critice la adresa sculelor scoase la vanzare - TOATE aceste remarci/comentarii vor fi sterse pe loc si fara avertisment, userii care le-au postat fiind avertizati prin MP sa nu mai comenteze aiurea.
BINEINTELES CA MODERATORUL DOARME…
- Toate tranzactiile de la Publicitate se efectueaza intre forumisti pe persoana fizica. Daca vrei acte, trebuie sa platesti TVA, DUH!
- DACA PRESTATIA SERVICIILOR MELE LE CONSIDERI DE CALITATE “MAI SLABA DECAT AI CREZUT” (LA BISERICA) SAU DACA CEVA NU-TI CONVINE CONTACTEAZA-MA IMEDIAT (IN PERIOADA DE GRATIE, DE GARANTIE), NU DUPA 3 ANI, PT. INDREPTAREA AMIABILA A SITUATIEI! DACA AI CONSIDERAT CA SITUATIA NU A FOST REMEDIATA IN INTERESUL TAU EXPUNE-TI PROBLEMA LA RUBRICA FEED-BACK IN TIMPUL PERIOADEI DE GRATIE SAU GARANTIE, NU DUPA 3ANI SAU 10 ANI!!!!!!!!!!!!

FORUMUL HI-FI ESTE cu specific audio. Se stie ca in acest domeniu evaluarea subiectiva a unui produs si in special a unei incinte acustice este ultima veriga ce dicteaza aprecierea sau neplacerea create de sunetul unei incinte. In acest stadiu urechile din dotare sunt instrumentul suprem de masura care da verdictul final: imi place sau nu imi place cum suna!!! Lasand la o parte ca in realitate lucrurile nu sunt deloc atat de evidente si in termeni atat de concisi ca DA sau NU si ca sunetul depinde in proportie de 50% de incaperea de auditie si 50% de restul echipamentelor (incinte, amplificatoare, surse, inregistrari, cabluri si mobilier) totusi si fara echivoc, ceea ce dicteaza urechea este INFINIT MAI MULT peste ceea ce poate arata un biet grafic de masuratoare obtinut nu in laborator specializat ci in conditii de o banalitate domestica. Anyway, exista pe piata si se vand cu mare succes incinte acustice facute dupa gustul unor designeri, gust care e firesc sa nu corespunda cu gusturile tuturor locuitorilor planetei si care au grafice de raspuns de parca ar fi fost trasate de “bolnavi de Parkinson”. Cu toate astea, incintele respective se vand doar pe auzite, fara ca posesorii lor sa se sinchiseasca macar de grafice sau filtre.
NU este nicio problema daca 3 ani de zile ti-au placut cum suna niste incinte cu un anumit filtru si dupa 3 ani ai auzit o config. cu alte filtre care iti place mai mult sau mult mai mult.
PROBLEMA care mi se pare de o abjectitate care frizeaza orice boala mintala este sa vii dupa 3 ani si sa-l iei “la bocanci” vorba lui FATHER pe proiectantul incintelor si filtrului respectiv care 3 ani de zile a fost bun!!!!!! E ca si cum un posesor de Toy-uri care inainte avea “cartoane de lautari” se entuziasmeaza 3 ani de acest model si dupa 3 ani aude (pt. ca atunci a avut ocazia) modelul Liuto si in urma auditiei decide sa ii traga o sapuneala publica lui Franco Serblin pt. ca l-a inselat!!!!!! Ma intreb daca dupa alti 3 ani asculta Stradivari Homage ce face? Il omoara? Daca e bolnav psihic, tot ce-i posibil…
EXACT LA FEL este si cu un kit DIY – in el se regaseste viziunea, stilul, priceperea si manopera proiectantului. Cel care asambleaza acest kit nu e decat un client cu sau fara cunostiinte in domeniu care a cumparat acel kit pt. ca nu a avut bani de boxe comerciale, nu i-au placut nicio boxa comerciala in categ. resp. de pret, nu il intereseaza boxele comerciale si a vrut sa mesteresca si el pe balcon, are prea mult timp liber si nu are cu ce sa si-l omoare. Precis ca mai sunt si alte motive, dar nu sunt oricum relevante. CA LA ORICE ALT PRODUS PE CARE IL CUMPARA CINEVA EXISTA O PERIOADA DE GRATIE SI UNA DE GARANTIE. Perioada de gratie este acea perioada in care clientul se poate razgandi sa cumpere produsul din diverse motive chiar neintemeiate (nu-mi place boxa asta ca n-are basca) si de obicei variaza intre 3 zile si 30 zile. Perioada de garantie asigura clientul ca produsul sau serviciul va functiona conform specificatiilor si variaza intre 3 luni si garantie pe viata (cu anumite clauze totusi).
Perioada de gratie pt. ce i-am vandut acestui individ CBI a fost de cel putin 3 luni, perioada in care nu numai ca l-am ajutat cu sfaturi si simulari de proces, dar in care a fost si f. multumit de ce i-am vandut ca dovada declaratiile lui publice din acea perioada:
CBI a scris:
Boxele suna nesperat de bine,chiar nu le gasesc defecte,vorbesc f serios.Nu am criticat nimic
Sunetul este f direct si neutru,si imi creeaza impresia de putin rece
Am precizat f clar ca nu sshsie sau tztzaie.Stiu la ce te referi,exclus acel fenomen
Crede-ma ca in comparatie cu ce aveam sunt visul fructulor
Inca nu le-am gasit defecte,in caz ca ai obs nu am scris nimic rau despre ceva anume
Exista intr-adevar si posibilitatea ca din cauza reproducerii mai(sau foarte) acurate a intregului spectrului si a lipsei coloratiilor sa mai dureze ceva pana ma obinuiesc
Ma intzeapa inima cand sui altceva pe stativ acum in locul lor
Adevarul e ca nu prea am ascultat 'cartoane' calumea ,doar se stie ce se gaseste pe la magazin chiar si la firme de specialitate
Au un sound f specific aceste SS-uri
Faptul ca tw sunt taiate mai jos chiar nu ma deranjeaza,am observat ca intrumentele din acea zona suna mai cu corp,nu firave,si se aud si acele armonici de care zici mai clar.In nici un caz nu mai urc Fc-u,este bine asa
Am avut la inceput doar o mica 'neplacere'(nu am gasit alt cuvant,dar e mult spus) cu faptul ca in filtrul 'default' erau putin cam atenuate tw,dar am gasit o poztie optima in care nu am nici bas prea mult,nici inalte atenuate.

ACEST INDIVID CBI NU VA TERMINA DECAT BANAT, DEJECTIILE IN CARE SE BALACARESTE. NU AM LASAT-O “ASA CUM A CAZUT” PT. CA NU ACCEPT SA FIU TERFELIT DE UN BOLNAV MINTAL CARE “TERMINA” IN FIECARE ZI DE VREO 5-6 ORI. NU II DAU APA LA MOARA, DAR II DAU NOTA 0 PT. CALOMNIE SI DENIGRARE CU BUNA STIINTA (NU DOAR ASA DE DRAGUL ARTEI). SPRE DEOSEBIRE DE CBI EU CAND SPUN CA TERMIN, O TERMIN O SINGURA DATA (SI CU FINALIZARE)!!!

PS: EU NU FAC PARTE DIN NICIO FAMILIE HI-FI IN CARE SUNT GROFI SAU DEMENTI CARE SE TREZESC O DATA LA 3 ANI CA NU SI-AU LUAT PASTILA!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
CBI



Conectat la: 10 Ian 2007
Mesaje: 427
Locatie: Pitesti

MesajTrimis: Joi Mar 17, 2011 9:13 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

nu ti-am returnat nimic?
dar tweterul tonsil cu calota turtita si magnetul pus stramb,dar si basul cu fisuri pe membrana?ala asa a ramas.Ambele cu cutia lipita cu scoci peste cel vechi.Chiar vrei sa cred ca nu stiai ce imi trimiti?Cate difuri cu suspensii frecate si turtite de sute de sute deeuro nu ai mai schimbat?pun poze pe forum ca am.Unele se vand chiar aici la juma de pret ,ca noi...
mai vedea careva banu dupa ce a dat comada si sa ramai cu marfa care nu-ti trebuie pe stoc Laughing
daca nu puneam botu la gogosile de la rubricile care le tot deschizi cu texte si tamplarie,poate ca imi luam boxe adevarate din prima ,ca poate la cluj 30mil ii iei la un tun,dar aici e salariu pe 2 luni!! de munca cinstita!
baga citate cu rosu,baga argumente
mai ai sa-mi umplii si frigiderul de carne si le-ai facut pe toate Laughing
ar trebui sa cumperi tu forumu asta sa spanzuri dupa bunul plac,ca asta ti-ai dorit dintotdeauna ,clientzii ideali,aia muti si surzi Laughing
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Toader



Conectat la: 08 Feb 2008
Mesaje: 1069
Locatie: Timisoara

MesajTrimis: Joi Mar 17, 2011 9:50 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Reclama e sufletul comertului.De net. Mr. Green
_________________
Ori santem audiofili, ori nu mai santem.Nu putem asculta toti Schopenhauer.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
CBI



Conectat la: 10 Ian 2007
Mesaje: 427
Locatie: Pitesti

MesajTrimis: Joi Mar 17, 2011 9:57 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Very Happy
mai e una: orice reclama,chiar si negativa,e tot reclama, gratis Exclamation
deci se poate privi si asa Smile
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
PolyGram



Conectat la: 24 Iun 2006
Mesaje: 1639
Locatie: viseu de sus(sus de tot, in mm)

MesajTrimis: Joi Mar 17, 2011 10:41 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

CBI a scris:
hai ca iar esti pus pe bagat strambe si atacuri la persoana...


Tu vorbesti de atacuri la persoana? Nu ti-e rusine? De 2 zile la doua rubrici diferite postezi in nestire - si tot promiti ca te opresti - si calomniezi o persoana si denigrezi marfa lui. Si asta DUPA 3 ANI DE ZILE, in care n-ai avut nimic de reprosat.

CBI a scris:
... respectul pe un forum se castiga nu se impune,asa ca din partea mea poti sa fii si la varsta a 3-a si eu abia sa-mi iau permisul de conducere,inca nu consider ca meriti sa-ti spun 'domnule' pe un spatiu virtual ca intre 2 necunscuti si este alegerea mea.
BYE! defintiv


Si cine ti-a impus respect? (Numai MP ''ti-a impus'' sa iei de la el, mufe de nici 10 lei si de la care ai pretentia sa fie ca un WBT de 50euro bucata si sa arate la fel si dupa 10 ani)

Oare te-am facut sa crezi ca-ti cersesc respectul? Vai, scuza-ma. Probabil nu m-am exprimat foarte simplu incat sa intelegi tu.
Cand cedezi, in autobus, de exemplu, locul unei persoane mai in varsta si pe care ai vazut-o atunci pentru prima data, oare nu o faci din respect? Si cum l-a castigat de vreme ce nici nu o cunosti? Sau daca, in acelasi autobus, aceeasi persoana, mai in varsta ca tine, iti atrage atentia ca vorbesti tare si urat si ca deranjezi, tu te apuci atunci sa-i spui: tataie, nu ma f...? Dupa judecata ta ar fi normal, ca doar nu ti-a castigat respectul.
Exista niste reguli de bun-simt care se invata in cei 7 ani de acasa.

Nu ti-am impus sa-mi spui ''domnule'', nu (doar) prin asta arati respect. Dar nici sa-mi pomenesti de putza si ca te f... De asta ti-am spus: baietas, ai grija cum vorbesti ca dai dovada de proasta crestere in acest fel.
Eu ti-am atras atentia ca nu scrii corect numele/id-ul meu de pe acest forum. Acest lucru e un prim semn de respect si de bun simt.
Am observat apoi ca te crezi mare literat si mi-ai scris numele in limba noastra draga si scumpa.

Ai auzit de PolyGram? Stii ce este? Daca nu, citeste aici si documenteaza-te:

http://en.wikipedia.org/wiki/PolyGram

De Sony ai auzit? Daca mi-as fi ales acest nume ca id, l-ai fi scris in limba romana, adica SONI?

Id-ul prietenului tau diy-audio, cum il tastezi: dii-audio.

Daca nu ti-am stalcit numele, am aceeasi pretentie de la tine. Asta nu inseamna ca-ti impun ceva, dar ai da dovada de bun-simt si ca ai cei 7 ani de acasa.

CBI a scris:
... sa nu te mai bagi in seama cu mine,ca oricum nu dovedesti nimic.


Iar intelegi pe dos sau, poate, nu esti capabil sa intelegi.
Chiar asa naiv esti? Ai iluzia ca eu vreau si urmaresc sa dovedesc ceva??????????

Tu ai vrut sa dovedesti ceva, prin minciuna, denigrare, calomnie, dar ai dovedit altceva, fara sa vrei si sa stii: inconsecventa, prostie, lasitate, probleme cu exprimarea in limba romana, incapacitatea de a citi si intelege corect anumite afirmatii, etc. Intr-un cuvant:
TE-AI FACUT DE RAS!

CBI a scris:

BYE! defintiv


Am auzit-o de o suta de ori...
ROFL

PS: m-am bagat iar in seama cu tine... Ce-o sa faci? Ma bagi in origini? Shocked

_________________
Ignoranta poate fi o explicatie, dar nu o scuza.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
CBI



Conectat la: 10 Ian 2007
Mesaje: 427
Locatie: Pitesti

MesajTrimis: Joi Mar 17, 2011 11:07 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

ham ham poligram ham ham(pardon,am uitat pe y)
baga in ele,infloreste-le bine de tot Idea
nici nu mai citesc ca banuiesc cat poti!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
kaav



Conectat la: 11 Mai 2008
Mesaje: 569

MesajTrimis: Joi Mar 17, 2011 11:44 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

De ce nu exista pe acest forum facilitatea de ''ignore user'' sau ceva similar?
Chiar trebuie sa fie caca peste tot?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
cristi289



Conectat la: 12 Iun 2008
Mesaje: 23
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Vin Mar 18, 2011 9:50 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

PolyGram a scris:
au murit tineri in revolutie pentru libertatea nostra de exprimare.


Daca dupa atata timp inca mai credem ca in 89' a fost revolutie, e clar...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
PolyGram



Conectat la: 24 Iun 2006
Mesaje: 1639
Locatie: viseu de sus(sus de tot, in mm)

MesajTrimis: Vin Mar 18, 2011 11:30 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Ce e clar domnule? Ca n-avem dreptul la opinie, ca n-avem libertate de exprimare? Ca n-au murit tineri?

In istorie si in cartile de istorie , ce s-a intamplat in decembrie 89 = revolutie

Si, ce este mai important, tinerii care au murit atunci au crezut ca este revolutie. Ce crezi tu, e alta treaba.

_________________
Ignoranta poate fi o explicatie, dar nu o scuza.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
cristi289



Conectat la: 12 Iun 2008
Mesaje: 23
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Vin Mar 18, 2011 11:42 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

E clar ca atunci se practica spalatul creierelor, iar acum vad ca mai sunt fani ai operatiunii. Din ce ai scris acolo, banuiesc ca nu ai citat din cartile de istorie, ci ti-ai exprimat opinia.
Bafta
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
vpower16v



Conectat la: 18 Aug 2006
Mesaje: 71
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Vin Mar 18, 2011 12:55 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Dar ce a fost domnule? CE? toata lumea vorbeste, isi da cu parerea, se scot idei, teorii, dar nimeni nu spune pe nume. Ce a fost? o lovitura de stat? ce? sunt satul de conspiratii mondiale si teorii big brother, toti cei care se uita la zeitgeist dintr-o data devin "iluminati" cand musca din cascaval si noi restul suntem mieii de taiere.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Publicitate Data este GMT + 3 Ore
Du-te la pagina Anteriorul  1, 2, 3 ... , 23, 24, 25  Urmatorul
Pagina 24 din 25

 
Salt la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community