FAQFAQ   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private   IntrareIntrare 
Boxe pt Nunta la Restaurant

 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Ce sa cumpar ?
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
sorin82



Conectat la: 10 Mai 2008
Mesaje: 1

MesajTrimis: Sam Mai 10, 2008 9:45 am    Titlul subiectului: Boxe pt Nunta la Restaurant Raspunde cu citat (quote)

Salut!

As vrea sa-mi cumpar vreo 4 boxe care sa faca fata unei nunti la restaurant, dar care sa nu fie prea voluminoase (sa intre lejer pe bancheta unei dacii berline).

Imi puteti recomanda ceva?

Multumiri anticipate!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Mitica
Reclamagiu





MesajTrimis: Sam Mai 10, 2008 9:45 am    Titlul subiectului: Mitica

Sus
moby



Conectat la: 28 Feb 2007
Mesaje: 83
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Sam Mai 17, 2008 6:09 pm    Titlul subiectului: Re: Boxe pt Nunta la Restaurant Raspunde cu citat (quote)

sorin82 a scris:
Salut!

As vrea sa-mi cumpar vreo 4 boxe care sa faca fata unei nunti la restaurant, dar care sa nu fie prea voluminoase (sa intre lejer pe bancheta unei dacii berline).

Imi puteti recomanda ceva?

Multumiri anticipate!


Pt ca nu dai detalii despre suprafata restaurantului sau macar numarul mediu al "martorilor" cat si daca doresti incinte active(amplificate)sau ai amplificatori deja...nu pot sa-ti recomand ceva punctual.Insa,
fara nici cea mai mica intentie de ironie iti recomand:
1.pe bancheta sa pui doar Exclamation doi basi de minimum 15 ''(tzoli)
2.in portbagaj 2 sateliti de 15'' (asta pentru ca doresti 4 boxe)....
3.laptopul sau Pc-ul pe saunul din dreapta/fata,un cd-player pt bake-up...in caz de "ecran albastru" Laughing si
4. Exclamation mare atentie la buget/investitie/pretentii,pt ca in "bransa" pe vremea mea circula o vorba ...." DACA MIREASA NU-I FATA MARE......E DE VINA .....LAUTARIII Laughing Laughing Laughing
Daca doresti ceva echipament decent vis-a-vis de raportul pret/calitate ,ma poti contacta pe PM.
BAFTA !

_________________
"Orice lucru trebuie explicat in cel mai simplu mod posibil, dar nu mai simplu decat atat. "
(Albert Einstein)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Ce sa cumpar ? Data este GMT + 3 Ore
Pagina 1 din 1

 
Salt la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community