FAQFAQ   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private   IntrareIntrare 
Sfat boxe

 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Ce sa cumpar ?
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
blue34



Conectat la: 26 Noi 2007
Mesaje: 25
Locatie: brasov

MesajTrimis: Sam Mai 24, 2008 8:50 pm    Titlul subiectului: Sfat boxe Raspunde cu citat (quote)

Am un marantz PM40,sursa este un calculator cu un revo 7.1,muzica este in format flac,wav,ape.Ce boxe sa-mi cumpar pana in 600-700 ron second hand care sa se potriveasca cu amplificatorul?Muzica ascultata este diversa pop,rock,simfonica,dance.Multumesc.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Mitica
Reclamagiu





MesajTrimis: Sam Mai 24, 2008 8:50 pm    Titlul subiectului: Mitica

Sus
gyby



Conectat la: 25 Mai 2007
Mesaje: 45
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Lun Mai 26, 2008 10:34 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

pt ce stil de muzica asculti iti recomand Monitor Audio BR 2, au sunet metalic, un dinamism bun, claritate in sunete inalte.

cu respect

_________________
-=<Spectral BS40AL>=- Monitor Audio BR2 >--Supra Ply 2.0 --< Yamaha RXV361>-< DVD Yamaha S661
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
blue34



Conectat la: 26 Noi 2007
Mesaje: 25
Locatie: brasov

MesajTrimis: Lun Mai 26, 2008 9:52 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Multumesc pentru sfat.Ce parere aveti de technics sb ca-1060?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Ce sa cumpar ? Data este GMT + 3 Ore
Pagina 1 din 1

 
Salt la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community