FAQFAQ   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private   IntrareIntrare 
As pentru HVR-Z7 s-au pe viitor mai mult gindit

 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Foto & Video Digital
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
BUBLE CORNEL



Conectat la: 13 Ian 2007
Mesaje: 91

MesajTrimis: Mar Iul 08, 2008 11:26 am    Titlul subiectului: As pentru HVR-Z7 s-au pe viitor mai mult gindit Raspunde cu citat (quote)

Daca cineva dintre inginerii de la corporatia SONY se va obosi sa citeasca aceste nemultumiri,rog sa tina cont pe viitor s-au daca se mai poate chiar si pentru Z7. Ma voi referi la citeva butoane care sint construite la fel ca pentru o camera de amatori.Exemplu: butonul de "power" foarte slab cu trecere printr-un punct mort de la power la play,sa fie gen clik asa cum sint la cam A,B mult mai professional,linga butonul REC sa fie la indemina o pozitie de AE LOCK nu tot timpul stingi complet camera video, apoi o functie de maxima importa ROTITA de la MENU foarte slaba,aceasta este cea mai folosita dintre toate butoanele,este destul de defectuoasa,dupa 3 luni deja s-a slabit si sare cite 2-3 titluri cind vreau sa reglez altceva.Va rog pe viitor,o revizuire la citeva taste (butoane) mai professionale, camera pro.Z7 are deja un nume bun. Aceste nemultumiri persista de mai multi ani la camerele video SONY...!!! Rezultatele pot fi mai bune daca iesiti din acest sablon. Multumesc.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Mitica
Reclamagiu





MesajTrimis: Mar Iul 08, 2008 11:26 am    Titlul subiectului: Mitica

Sus
nicumur
Vizitator





MesajTrimis: Mar Iul 08, 2008 11:58 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Da, parca erau pe aici vreo 5-6 ingineri japonezi de la Sony, care proiectau camere video, dar cred ca momentan sunt ocupati sa-si faca harakiri in parcul Herastrau ca au scos pe piata o camera asa de nashpa... Confused
Sus
wyo



Conectat la: 30 Noi 2005
Mesaje: 60

MesajTrimis: Mie Iul 09, 2008 7:22 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Pentru rotita de meniu incearca cu cateva picaturi de alcool izopropilic turnate peste ea (cu acumulatorul scos), apoi "freac-o" in sus si in jos si apas-o sa se sature si isi mai revine. La vx, schimbatul ei costa cam 120 ron cu manopera.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Foto & Video Digital Data este GMT + 3 Ore
Pagina 1 din 1

 
Salt la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community