FAQFAQ   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private   IntrareIntrare 
Canon HV-30

 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Foto & Video Digital
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
greierasul2006



Conectat la: 31 Mar 2006
Mesaje: 1393

MesajTrimis: Mar Iul 15, 2008 10:01 am    Titlul subiectului: Canon HV-30 Raspunde cu citat (quote)

Am achizitionat de curand aceasta camera, Canon HV-30. Toate bune si frumoase, sunt foarte multumit pana acum de imaginea ei, insa am o nelamurire. Pe forumuri si unde citeam eu scria ca ea poate sa traga in format 24p , 30p si 1080i. A mea nu stie decat 1080i si 25p. E ceva ce-mi scapa mie ???????????
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Mitica
Reclamagiu





MesajTrimis: Mar Iul 15, 2008 10:01 am    Titlul subiectului: Mitica




Canon HV30.jpg
 Description:
 Filesize:  58.29 KB
 Viewed:  192 Time(s)

Canon HV30.jpg


Sus
Zamby



Conectat la: 12 Noi 2003
Mesaje: 749
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mar Iul 15, 2008 2:47 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

M-am dat putin pe site-urile Canon si am vazut ca modelul pentru USA are 24p, 30p si 1080i iar pe site-ul din UK este dat mod progresiv 25p. Posibil sa fie specs-uri diferite in functie de regiune (USA vs Europa) si banuiesc ca a ta e modelul European.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul MSN Messenger
greierasul2006



Conectat la: 31 Mar 2006
Mesaje: 1393

MesajTrimis: Mie Iul 16, 2008 11:06 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

pana la urma am gasit si eu care e diferenta , de sistem, NTSC in America si PAL pentru Europa. Doua zile am avut un mare nod in gat, credeam ca am vreo versiune mai slaba, asa e cand esti pe dinafara intr-un domeniu, stai stresat.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Foto & Video Digital Data este GMT + 3 Ore
Pagina 1 din 1

 
Salt la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community