FAQFAQ   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private   IntrareIntrare 
Ce subwoofer la 1000-2000 RON?
Du-te la pagina 1, 2  Urmatorul
 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Ce sa cumpar ?
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
Liru



Conectat la: 27 Mar 2005
Mesaje: 190
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mar Aug 12, 2008 10:17 am    Titlul subiectului: Ce subwoofer la 1000-2000 RON? Raspunde cu citat (quote)

Salutare,

Am un sistem format din receiver Yamaha RX-V457 si boxe Monitor Audio: BR5 pe fata, BR1 sateliti si BRLCR centru. As fi vrut sa iau si subwoofer-ul tot din aceeasi serie: BRW10, dar dupa ce am citit review-ul ASTA nu mai stiu ce sa cred. Are cineva acest model de subwoofer? E chiar asa POS cum zic baietii aia? Daca da, atunci ce altceva imi sugerati sa iau la banii astia? Sistemul e folosit atat pentru filme cat si pentru muzica. Precizez ca dimensiunile camerei sunt aprox. 4 m/5 m si spatiul e momentan destul de limitat.

Multumesc anticipat.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Mitica
Reclamagiu





MesajTrimis: Mar Aug 12, 2008 10:17 am    Titlul subiectului: Mitica

Sus
katalin



Conectat la: 06 Iul 2007
Mesaje: 985
Locatie: Pitesti

MesajTrimis: Mar Aug 12, 2008 11:26 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Fiind din bucuresti cel mai bine ar fi sa vezi singur ce poate acel sub poate te intelegi cu vanzatorul si ti-l da acasa la teste.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Liru



Conectat la: 27 Mar 2005
Mesaje: 190
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mar Aug 12, 2008 2:10 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Hmmmm.... mi-e greu sa cred ca mi-l da mie acasa sa vad cum se aude Confused
In schimb, ma astept sa-mi dea o parere cineva care are asa ceva deja sau l-a auzit undeva cum "suna".
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Bama_boy
Vizitator





MesajTrimis: Joi Aug 14, 2008 1:03 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

da cat costa subwoofer-ul ala?
Sus
Liru



Conectat la: 27 Mar 2005
Mesaje: 190
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Joi Aug 14, 2008 1:08 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

~ 1350 RON.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Bama_boy
Vizitator





MesajTrimis: Joi Aug 14, 2008 1:22 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

prea mult nu merita,lokuiesk in bacau si am vazut in altex acest subwoofer,l-am si auzit,nu merita atatia bani,la altex costa vreo 1500 dak imi aduc bine aminte
Sus
Bama_boy
Vizitator





MesajTrimis: Joi Aug 14, 2008 1:23 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

la pretul asta iti poti lua scula k-lumea,ala e ''joaca'',el se aude bine,dar nu merita banii...

Ultima modificare efectuata de catre Bama_boy la Joi Aug 14, 2008 1:59 pm, modificat de 1 data in total
Sus
Liru



Conectat la: 27 Mar 2005
Mesaje: 190
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Joi Aug 14, 2008 1:55 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Bama_boy a scris:
la pretul asta iti poti lua scula k-lumea,ala e ''joaca''


OK... ai si vreo sugestie? ce anume, mai concret?

Merci.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Bama_boy
Vizitator





MesajTrimis: Joi Aug 14, 2008 1:58 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

pai zi-mi intai ce buget ai sigur!!!
Sus
codname



Conectat la: 23 Apr 2008
Mesaje: 80
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Joi Aug 14, 2008 2:01 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

cauta KLIPSCH sunt destul de bune (din ce am citit pe net ) si se incadreaza in pretul tau.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Bama_boy
Vizitator





MesajTrimis: Joi Aug 14, 2008 2:02 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

asa este,klipsch sunt excelente!!!
Sus
Liru



Conectat la: 27 Mar 2005
Mesaje: 190
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Joi Aug 14, 2008 2:06 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Dupa cum apare in titlul topic-ului, bugetul este 1000-2000 RON. Imi recomanzi un anumit model de Klipsch?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Bama_boy
Vizitator





MesajTrimis: Joi Aug 14, 2008 2:09 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

in legatura cu ce a zis codename,klipsch inca nu se gasesk in romania,da iti spun eu imediat ce sa iti iei de banii astia
Sus
Bama_boy
Vizitator





MesajTrimis: Joi Aug 14, 2008 2:13 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

uite linkul asta,iti arat mai multe,poti alege http://www.o firma.ro/foto.php?src=http://www.o firma.ro/brand_product.php?product_id=3294
Sus
Liru



Conectat la: 27 Mar 2005
Mesaje: 190
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Joi Aug 14, 2008 2:15 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Uite ce am gasit: http://www.sono.ro/subwoofere-127_130.html
Cam greu de ales din atatea modele totusi..... Shocked
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Ce sa cumpar ? Data este GMT + 3 Ore
Du-te la pagina 1, 2  Urmatorul
Pagina 1 din 2

 
Salt la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community