FAQFAQ   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private   IntrareIntrare 
Ce sistem imi pot cumpara cu 1100RON???
Du-te la pagina 1, 2  Urmatorul
 
Creaza un subiect nou   Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Ce sa cumpar ?
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
Bama_boy
Vizitator





MesajTrimis: Joi Aug 14, 2008 9:47 am    Titlul subiectului: Ce sistem imi pot cumpara cu 1100RON??? Raspunde cu citat (quote)

Confused
Sus
Mitica
Reclamagiu





MesajTrimis: Joi Aug 14, 2008 9:47 am    Titlul subiectului: Mitica

Sus
Bama_boy
Vizitator





MesajTrimis: Joi Aug 14, 2008 9:49 am    Titlul subiectului: Re: Ce sistem imi pot cumpara cu 1100RON??? Raspunde cu citat (quote)

Bama_boy a scris:
Confused

sal,ma poate ajuta cineva si pe mine?am 1100RON si nu stiu ce sa-mi kumpar,am vazut logitech z5400,z5500 si o combina SONY mhc-rg595,sunt confuz Mad
Sus
fluffy38



Conectat la: 04 Iun 2006
Mesaje: 789
Locatie: Lugoj

MesajTrimis: Joi Aug 14, 2008 10:52 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Daca vrei un sistem nou,sunt destule topicuri de recomandari,nu trebuie decat sa le cauti.
Daca vrei second hand uita-te la publicitate.
Cat despre logi.... si combine sony....nu vad rostul intrebarii pe forumul asta.(desigur asta e doar parerea mea)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
Bama_boy
Vizitator





MesajTrimis: Joi Aug 14, 2008 10:55 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

da dar ma refer ca in romania ce pot gasi mai bun cu acesti bani?ca nu vreau sa-i dau de pomana..stii tu
Sus
nicumur
Vizitator





MesajTrimis: Joi Aug 14, 2008 11:42 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Ia-ti linistit Logitech Z5500...
Sus
Bama_boy
Vizitator





MesajTrimis: Joi Aug 14, 2008 12:53 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

aham,inseamna ca raman la Logitech Z5500 si cu ce placa de sunet s-ar potrivi mai bine?eu ma gandeam la un creative x-fi xtreme music,ce ziceti?
Sus
FATHER



Conectat la: 26 Iun 2006
Mesaje: 1072
Locatie: Satu Mare

MesajTrimis: Joi Aug 14, 2008 1:24 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Aici sunt de vanzare niste Creative Megaworks 550 + Decodor DDTS. O combinatie care face de rusine Lojitecu' ala...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Bama_boy
Vizitator





MesajTrimis: Joi Aug 14, 2008 1:32 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

si atunci eu ce fac? Crying or Very sad cine ma poate ajuta?
Sus
nicumur
Vizitator





MesajTrimis: Joi Aug 14, 2008 2:27 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

La banii aia, + decodor extern, mergi pe Creative Megaworks 550 (nu ti le-am recomandat, pentru ca, impreuna cu decodorul extern sar bine de suma alocata de tine).
Sus
Bama_boy
Vizitator





MesajTrimis: Joi Aug 14, 2008 2:32 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

aham,ok,merci pt sfaturi....
Sus
FATHER



Conectat la: 26 Iun 2006
Mesaje: 1072
Locatie: Satu Mare

MesajTrimis: Joi Aug 14, 2008 7:10 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Creative Megaworks 550 + Decodor DDTS - 1000 lei. Nu sare din bani. Daca mai si negociaza, iese si de-o placa de sunet...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Bama_boy
Vizitator





MesajTrimis: Joi Aug 21, 2008 1:31 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

gata,am fost sa-mi i-au sistem si am testat creative mega works 5.1,gigaworks 7.1 si logitech z5500 5.1,va spun eu logitech-ul le bate pe amandoua la ce vreti voi,sunet clar,putere pe masura,nici nu se compara cu creative-urile alea,creative-urile sunt niste jucarii pe langa z5500,nu ca as avea ceva cu firma creative,dar se vede diferenta aproape de la cer la pamant,cat despre creative gigaworks 7.1,saracul ala de subwoofer al lui este acoperit aproape in totalitate de cei sapte sateliti ai lui,ei spun ca are 210W da de unde atata?ala de la logitech se aude mult mai tare si clar si are 188W asa ca am mers pe logitech z5500 si sunt FOARTE MULTUMIT!!!
Sus
FATHER



Conectat la: 26 Iun 2006
Mesaje: 1072
Locatie: Satu Mare

MesajTrimis: Joi Aug 21, 2008 1:53 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Noi vorbeam aici de Megaworks 550. Oricum, sa-ti fie de bine lojitecu'....
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
mastersoft



Conectat la: 08 Aug 2007
Mesaje: 31
Locatie: Buzau

MesajTrimis: Vin Aug 29, 2008 7:26 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

am ascultat Z5500....avioane !!! in afara de bum bum ...PANIKA

PROFUND DEZAMAGIT .

_________________
me...the only 1
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Bama_boy
Vizitator





MesajTrimis: Vin Aug 29, 2008 11:37 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

bai panikatu-le,la banii astia Z5500 e cel mai bun de pe piatza,asha ka GURA MICA,am si o placa audigy se,si se aude foarte bine,la banii astia nu gasesti nimik mai bun ka Z5500 Very Happy Cool Rolling Eyes
Sus
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Acest subiect este inchis, nu se pot crea sau raspunde la mesaje    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Ce sa cumpar ? Data este GMT + 3 Ore
Du-te la pagina 1, 2  Urmatorul
Pagina 1 din 2

 
Salt la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community