FAQFAQ   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private   IntrareIntrare 
TS-W5000SPL x 2 in Flanco
Du-te la pagina Anteriorul  1, 2, 3
 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Sound on the road
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
viperu



Conectat la: 28 Mai 2004
Mesaje: 741
Locatie: mitikatown

MesajTrimis: Lun Sep 27, 2004 9:21 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

mai baieti, a disparut masina de la orhideea si voi va certati pe aici... Very Happy
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Mitica
Reclamagiu





MesajTrimis: Lun Sep 27, 2004 9:21 pm    Titlul subiectului: Mitica

Sus
ReLLaXX



Conectat la: 08 Mar 2004
Mesaje: 882
Locatie: Bucuresti-Napoca City

MesajTrimis: Lun Sep 27, 2004 9:41 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

DJ DNA... fac seri de house, clubbin, undeground si "ciocane" Twisted Evil , drum & bass, latino, oldies romanesti, retro, si orice vrei tu IN AFARA DE MANELE. Am destula muzica incat sa ma descurc in oricare dintre situatii. Si gasesc placere in egala masura indiferent ca fac seri de retro sau clubbin. Dar trebuie sa recunosc ca spuma chefurile se face pe "muzica de aur". Anii '70-'90 condimentat cu putin din rock&roll-ul anilor '50-'60. Zilele astea am sa trag niste mixaje retro LIVE si daca o sa am cum, o sa-ti trimit si tie sa auzi cam ce inseamna la mine "program de chef". Wink

Chiar....care-i faza cu masina de la Pioneer? Razz Cineva imi spunea azi ca amplificatorul era un JBL in momentul in care au prezentat masina la Cluj...

_________________
Just cruising...

" Tweeterele metalice suna metalic, cele plastice suna plastic iar cele de matase suna matasos" Mdaa...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Bytzu'



Conectat la: 18 Iun 2004
Mesaje: 36
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mar Sep 28, 2004 8:38 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

ooooo, muzica asta nu este muzica retro, este muzica FOREVER, si tin sa spun ca ascult la greu, mai am si niste colaje, dintre care unul incepe cu BoneyM- Bye Bye daddy
cum facem sa pun si yo mana pe cd? Very Happy
sa dau putin cu wooferu pe la bot taxiurilor cu inalte la maxim care-ti sectioneaza urechile si creierii Mad

_________________
20 de milioane pe autobuz
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
ReLLaXX



Conectat la: 08 Mar 2004
Mesaje: 882
Locatie: Bucuresti-Napoca City

MesajTrimis: Mar Sep 28, 2004 7:21 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

O sa fie placerea mea sa trimit discurile acolo unde e nevoie. Eventual ne axam pe zone ca sa nu ard eu zeci de discuri si sa le trimit cine stie unde. Smile Si cu atat mai mare o sa-mi fie placerea daca discurile vor ajunge la cei ce stiu sa aprecieze ceea ce vor asculta.
_________________
Just cruising...

" Tweeterele metalice suna metalic, cele plastice suna plastic iar cele de matase suna matasos" Mdaa...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Pintea



Conectat la: 18 Mar 2004
Mesaje: 49
Locatie: Cluj-Napoca

MesajTrimis: Mie Sep 29, 2004 2:08 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Apropo de subiectul manele-rock-house-oldies si cine stie ce alte dracovenii nascocite...Mi'am facut rost de la mine dinretea de colectia hiturilor din '69-'88 asa ca va rog...M'am simtit bine cand am reauzit anumite piese care nu le'am auzit de ani de zile de cand eram mai mic...DEci cate putin din fiecare din toata colecita mea pe calc procentele sunt cam acelasi de manele house hip-hop si oldies...si ascult dupa cum ii starea de spirit si cred ca asa face fiecare dintre noi...Daca vreti sa ne certam Ia sa veniti voi la Cluj cu masinile sa ne certam Very Happy Very Happy Very Happy ...Numa bine la toti manelistii houserii rockerii oldtimerii si hiphoperii ca infond totuna suntem adica oameni Cool
_________________
BMWPOWER
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
Bytzu'



Conectat la: 18 Iun 2004
Mesaje: 36
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mie Sep 29, 2004 9:06 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

sa vezi la semafor Queen si inca nu mi-am terminat montajul - mi-am pus chinezismele in cutie de 60L in cuplaj izobaric sirezultatul e uluitor - am reusit sa fac din rahat bici Very Happy
am dat pm lui DJ DNA pt a afla ceva de selenium si vad ca nimik
pot sa fac un upgrade Very Happy
da avand in vedere ca am un headunit belea ZGOMOTEC de 800k Laughing

_________________
20 de milioane pe autobuz
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Sound on the road Data este GMT + 3 Ore
Du-te la pagina Anteriorul  1, 2, 3
Pagina 3 din 3

 
Salt la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community