FAQFAQ   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private   IntrareIntrare 
Recomandare egalizator Behringer

 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Ce sa cumpar ?
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
Cristi T



Conectat la: 26 Iul 2008
Mesaje: 12
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Dum Sep 07, 2008 12:23 pm    Titlul subiectului: Recomandare egalizator Behringer Raspunde cu citat (quote)

As vrea sa cumpar un egalizator,strict pentru utilizare in casa la un amplif de camera pe tranzistori 2x50w sinus si boxe de cameram.M-am tot gandit ce s-ar potrivi,pe piata,in anunturile de scule second hand un egalizator de camera folosit costa cam 100-150euro.La banii astia am zis ca ar fi mai bine sa cumpar un EQ Behringer DEQ 1024,care nou,cu garantie costa 509 lei.E un egalizator digital stereo cu 31 de benzi.Pretul e bun,as vrea sa afu mai multe despre acest aparat,pate il are cineva,..e potrivit pentru acasa?Faptul ca e fabricat in China i-mi trezeste oarece suspiciuni.Daca poate cineva sa-mi spuna cate ceva despre el(se icalzeste sau nu,daca are zgomote de fond,etc.)o sa-i raman dator,poate alta recomandare ceva,dar in limita sumei de 150 euro.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Mitica
Reclamagiu





MesajTrimis: Dum Sep 07, 2008 12:23 pm    Titlul subiectului: Mitica

Sus
Cristi T



Conectat la: 26 Iul 2008
Mesaje: 12
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mar Sep 09, 2008 9:31 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Chiar nu ma poate ajuta nimeni? Sad
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
catalin gramada



Conectat la: 22 Iul 2006
Mesaje: 64
Locatie: Iasi

MesajTrimis: Joi Sep 11, 2008 9:26 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

salut
nu baga banii in asa ceva . Eu m-am fript.
Daca vrei ceva mai ieftin uita-te in oferta de la Monacor. Nu-s departe dar sunt mai bine facute
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
oake



Conectat la: 28 Iun 2005
Mesaje: 609
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Sam Sep 13, 2008 3:39 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Crusti T
Eu am un beringher ultradrive pro DCX 2496
Suna excelent nu se incalzeste, este digital, partea de EQ este superb realizata, ai si multe alte posibilitati...daca mai adaugi putin la cei 150 euro putem sta de vorba.
Apropo de zgomot chiar nu e cazul.

_________________
Mielul blind suge la oaia neagra a familiei
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Ce sa cumpar ? Data este GMT + 3 Ore
Pagina 1 din 1

 
Salt la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community