FAQFAQ   CautareCautare   Lista membrilorLista membrilor   InregistrareInregistrare   ProfilProfil   Autentificare pentru mesaje privateAutentificare pentru mesaje private   IntrareIntrare 
Daca vreti sa rideti putin, sau sa va enervati, dupa caz
Du-te la pagina 1, 2, 3  Urmatorul
 
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Cafenea
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj
syd



Conectat la: 02 Sep 2004
Mesaje: 289

MesajTrimis: Mie Sep 22, 2004 5:00 pm    Titlul subiectului: Daca vreti sa rideti putin, sau sa va enervati, dupa caz Raspunde cu citat (quote)

It never ends... http://www.all4you.dk/phpBB/viewtopic.php?t=1740&postdays=0&postorder=asc&start=0
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Mitica
Reclamagiu





MesajTrimis: Mie Sep 22, 2004 5:00 pm    Titlul subiectului: Mitica

Sus
DragosPD



Conectat la: 15 Oct 2003
Mesaje: 135

MesajTrimis: Mie Sep 22, 2004 5:50 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Very Happy
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
goodolddog



Conectat la: 04 Mai 2004
Mesaje: 2058

MesajTrimis: Mie Sep 22, 2004 6:20 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Draga syd, saru-mana pentru ocazia de a trage una dintre cele mai babane reprize de ris din ultima vreme. Nu credeam ca se poate asa ceva ...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
seamaster



Conectat la: 03 Noi 2003
Mesaje: 368
Locatie: BUCURESTI

MesajTrimis: Mie Sep 22, 2004 7:02 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

... e larga lumea ca si gradina ...
exceptional. am ras de m-am cracanat.
felicitari.

salutari

_________________
I DON'T REGRET MY PAST, I JUST REGRET THE TIME I'VE WASTED WITH THE WRONG PEOPLE !
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Ionutz



Conectat la: 09 Ian 2004
Mesaje: 264
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Mie Sep 22, 2004 7:10 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Eu am plans Crying or Very sad , nici un moment nu am gasit ceva amuzant pe acolo.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger
robertss



Conectat la: 31 Mar 2004
Mesaje: 54

MesajTrimis: Mie Sep 22, 2004 7:31 pm    Titlul subiectului: off, off...mai, maiii... Raspunde cu citat (quote)

se zice ca fiecare padure are uscaturile ei.
nu e chiar asa. toate padurile beneficiaza, surprinzator, cat ar fi ele de diferite, de aceleasi uscaturi.
dintre toate paternurile psihosociale se pare ca PROSTIA are caracterul cel mai universal; ea este aceeasi peste tot, la orice nivel, nu tine cont de cultura, nivel de trai sau moment istoric: e identica in spatiu-timp.
precum se vede

PS: pt cei mai sensibili se poate inlocui termenul infam de "prostie" cu cel de "mediocritate"; de la mine dezlegare Wink

_________________
multi se tot intreaba de ce timpul trece mereu in defavoarea omului? ...pt ca acesta ori se grabeste, ori trage de timp - CGYoung


Ultima modificare efectuata de catre robertss la Mie Sep 22, 2004 7:33 pm, modificat de 1 data in total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Codul Yahoo Messenger
DJ DNA



Conectat la: 13 Ian 2004
Mesaje: 2305

MesajTrimis: Mie Sep 22, 2004 7:32 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Dance Afro Twisted Evil

Bag si eu un raid prin zona sa vad ce si cum .

Va urma .
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
TaucheR



Conectat la: 13 Iun 2004
Mesaje: 1024
Locatie: Constangeles

MesajTrimis: Mie Sep 22, 2004 11:53 pm    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Syd, prea tare n-am mai ras asa de mult!!!!!!!!!!!!
Topicul asta intra in istorie. Laughing

__________________________
Muzica nu dauneaza sanatatii !!!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
cali



Conectat la: 14 Dec 2003
Mesaje: 125

MesajTrimis: Joi Sep 23, 2004 12:46 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Alex



Conectat la: 12 Iul 2003
Mesaje: 800

MesajTrimis: Joi Sep 23, 2004 1:38 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

you fagz.. the song is romanian
i live in bucharest/romania, and they suck in here.. i dunno why u foolz like it so much
anyway.. the lyrics suck, the guys suck... some media clowns, i`m thinkin` HOW THE F**K THEY GOT SO FAR WITH THAT LIGHT WEIGHT CAKE MIX SHIT !!!
i`m out. hope the sun is comin` out to light your DISCO PUSSY minds !


Nota 10 din partea mea celui care a postat treaba asta.Mai mult nu merita dobitocii astia care asculta cheeky song,asereje,pupaza si choopeta!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
frantic



Conectat la: 26 Aug 2004
Mesaje: 176
Locatie: Cluj

MesajTrimis: Joi Sep 23, 2004 8:12 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Vorba unui celebru contemporan: "stupid people" Naughty
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
DJ DNA



Conectat la: 13 Ian 2004
Mesaje: 2305

MesajTrimis: Joi Sep 23, 2004 9:51 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Inca un citat :
"Never underestimate the power of stupid people in large groups"

Abisal !
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Scorpion



Conectat la: 08 Dec 2003
Mesaje: 327
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Joi Sep 23, 2004 10:02 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Lol... 11 pagini scrise doar despre melodia asta...
Mi-a placut cel mai mult replica asta :

Dragostea din Tei" in translation means

Dragoste = love
din = from
Tei it is a part of Bucharest (the capital of Romania)

So it means: The love from Tei
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
Scorpion



Conectat la: 08 Dec 2003
Mesaje: 327
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Joi Sep 23, 2004 10:02 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Sau cea de mai jos.. E incredibil ce imaginatie au unii :

This song is writen some centuries ago by some romanian who was deported in Siberia. Every mounth some of them was taken by death and the last survivors made this song.The last 4 of them sing this song until the cold siberian wind took their breath.It's a very sad song I think. I'm from spain and I read this infos from our biggest music magasine
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj
DorinD



Conectat la: 18 Dec 2003
Mesaje: 2393
Locatie: Bucuresti

MesajTrimis: Joi Sep 23, 2004 10:30 am    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Totusi, nu stiu ce-o sa intzeleaga aia de-afara din tot mistoul nostru...Da' mai da-i in <bip> de ce-o sa intzeleaga! Mi-au placut romanasii nostrii ce repede-au sarit, se pare ca sint peste tot si asta nu e rau deloc.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza:   
Creaza un subiect nou   Raspunde la subiect    Pagina de start a forumului HiFi & Multimedia -> Cafenea Data este GMT + 3 Ore
Du-te la pagina 1, 2, 3  Urmatorul
Pagina 1 din 3

 
Salt la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community